New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav iz Dubrovnika
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav iz Dubrovnika

 Post Reply Post Reply
Author
MaLiPisho View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MaLiPisho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav iz Dubrovnika
    Posted: 10 Srpanj 2011 at 01:42
Svaki dan drugi misic,ne dizem veliku kilazu..sve se vrti od š5-20 kg..jedino ledja radim jace jer mi je mala previse kilaza..
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 14:35
Pozdrav Wink
btw. ne znam kakvi su ti treninzi, ali ne bih ti baš preporucio treninge 6x tjedno
Back to Top
MaLiPisho View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MaLiPisho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2011 at 12:55
Postovanje curice i decki,

Kao sto vidite u nazivu topica  dolazim iz Dubrovnika. Sto da kazem o sebi? Previse unistavanja tijela raznim masnim stvarima i izlezavanjem do besvjesti. Krenuo sam ravno prije  tjedan  dana u teretanu i moram priznati da sam zagrizao. Upale su prosle  i mogu reci da mi se jako  svida. Stavit cu se da izdrzim ljeto a onda cu lijepo preko  zime  uzivati. Treniram  svaki dan jer imam  dosta kilograma. !88 ccm i š05 kg. Plan mi je zdravo se hranit  i vjezbati svaki dan osim jednom u tjednu odmarati. Zelim nesto napraviti od svoga tijela. Sto vise  vjezbam sve se vise ljutim na sebe kako sam si mogao  dopustiti da se ovako  unistim.

Eto nadam  se druzenju i pokojem  savjetu ovdje, kao sto sam vec napisao  tek sam poceo i  svaki savjet mi jako  znaci.

Ugodan  vam dan  i puno pozdrava.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.