New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav i odmah pitanje:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav i odmah pitanje:)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 09:27
cvjetacaLOL
Idu meni ti HIIT treninzi, samo trebam uloviti ritam da svaki dan radim. Bila sam 10 mjeseci bez posla, pa sam jedno vrijeme svaki dan vježbala po tome, bila sam solo doma, nije bilo smetala oko mene i super.Valjda su mi se u tom razdoblju i skupili ti trbušni mišici, no sad bi ih trebala spojiti do kraja nekako, a da nije klamericom. LOL 
Sad sam pocela raditi, dižem se rano, popodne ne stignem jer bi mi klinci valjda na ledjima sjedili dok ja sklekove odradjujem Big smile Jedino da se dižem oko 5.30Shocked 

Radila sam i Insanity prošlo ljeto, odradila prvi mjesec i kad je krenuo drugi hvatala me slabost, vrtilo mi se u glavi, jednostavno nisam mogla. I tako sam odustala Confused
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 08:49
ako nisi bas u formi bolje kreni sa necim laganijim nego hitom a ovo za mlijecne proizvode te razumin ja ne mogu smislit cvjetacu pa suosjecam
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 08:22
Hvala ti na odgovoru:)
Što se tice mlijecnih proizvoda jednostavno ih ne volim, ali u toj mjeri da mi se od mirisa povraca, znaci nema teoretske šanse da bilo što od toga stavim u usta! Ako djeca jedu sir i vrhnje ja sam negdje dalekoLOL
Otkrila sam bademovo mlijeko nedavno pa je to novi dodatak u jutarnjem shakeu. No cašu mlijeka (bilo koje vrste) ne bi mogla popiti solo, jednostavno ne mogu, gadi mi se.
Što se vecere tice, nisam gladna, jednostavno mi je želudac pun od tog rucka i ne bi mogla još nešto jesti. Jaja konzumiram,no možda bi ih trebala nositi kuhana na posao pa to smazat za gablec, jedem variva, muž mi je vegetarijanac tako da su sva variva koja radim bez mesa, samo s povrcem.
Što se energije tice jucer sam bila u fitnessu na onoj vibracijskoj platformi, došla sam doma ko krepana kokoš Dead  Znam sve je u tome da se pokrenem išcekujem sunce da se malo trgnem.
Pogledat cu si malo link koji si stavio iako na bodyrock tv stalno stavljaju nove vježbe, a ti HIIT treninzi mi odgovaraju zbog kratkoce. 


Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 14:53
bitna stvar je kod vježbanja da pocneš bilo kad i ako nemaš energije nakon nekog vemena ceš je imati viška samo pocni,

za trbušne ne znam ali vjerojatno bi se dalo popraviti povecanjem njihovog volumena što je kontra ovoga da hoceš smršaviti ali ide jedno za drugim, trebala bi vecerati jer se tijelo obnavlja po noci kad spavaš

za treninge toplo preporucam http://fitnessangels.net/, hrpa treninga i nikad nije dosadno

još jedna namirnica koju bi terbala uvrstiti u svoj jelovnk su jaja (odlican izvor proteina sa svim aminokisalinama lako iskoristiv u tijelu) i odlican su prijatelj onih koji mršave ali i onih koji nabijaju kile

moram to reci usprkos tvojem upozorenju što se tice mlijecnih proizvoda jako puno propuštaš ako ih ne jedeš a možeš (ima ljudi koji su jako osjetljivi na laktozu ali ima i tu rješenje u vidu kozjeg sira mlijeka itd jer je ta laktoza manje agresivna po želudac)

isto tako postoje sojino, rižino i mlijeko od badema pa ako ne želiš proizvode od krava, koza ili ovaca (i dalje se ne mogu prestati cuditi zašto ih ne jedeš osim iz razloga da preosjetljivosti na laktozu) možeš time zamijeniti

samo pocni s vježbanjem uz dobru prehranu i rezultati ce doci , pozz
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 14:20
Bok svima :)
Dugo vas sve citam, pa reko možda se malo pokrenem ako se i ukljucim Tongue
Uglavnom 34 su mi godine, 163 visoka,57 kg, rodila dvoje djece, jedno carski, jedno normalno.
Odlucila sam skinuti par kila prije ljeta jer sam se opasno približila cifri od 60 kg koju ne mislim prijeci!
Dakle promijenila sam prehranu i tu izgubila 2 kile (do 57), nisam pocela vježbati, nekako još nemam energije, znam da ce to krenuti s proljecem pa ne brinem, no imam jedno pitanje. Trbušni mišici su mi se poprilicno razdvojili kroz trudnoce, imala sam u ravnini s pupkom rupu od jedno 5 cm, sada je ta rupa jedno 1,5 cm. Postoji li šansa da se ta rupa zatvori skroz? Kojim vježbama tocno? Pupak upada u nju i to ne izgleda lijepo jer onda imam brdašce sala lijevo i desno od pupka.
Što se prehrane tice, izbacila sam kruh, slatko nisam okusila mjesec dana (nisam ovisnik pa nije bed Big smile ), tjestenina jednom tjedno, riža isto tako. Ujutro radim shake od banane, zobenih pahuljica, kokosa, mljevenog lana, vode (ili zobenog mlijeka) cimeta i još nekog voca. To pijem na poslu. Pojedem par badema i jabuku do pauze, pauza krekeri, njih 5 sa purecom salamom ili salata tunjevina, doma rucam povrce, meso kombinacija i to je to. Za veceru nisam gladna pa ne jedem, zadnji obrok mi je oko 17, 17.30.
Vjerujem da cete se osvrnuti na prehranu pa odmah da napomenem da ne jedem mlijecne proizvode (od malena) tako da jogurti, bioaktivi, posni sirevi ispadaju iz igre. Zdravi jelovnici  uglavnom to ukljucuju pa mi je malo teško nekada iskombinirati obroke. Zato za gablec pribjegavam krekerima, nisam pametna kaj bi.
Inace vježbam doma (kad vježbam) i to bodyrock tv, ili zuzana uz svoje klinaca ne stignem nekaj kompleksnije Embarrassed
Hvala unaprijed na bilo kakvim komentarima Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.