New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :D

 Post Reply Post Reply
Author
CookieTheMonsta View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Svibanj 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CookieTheMonsta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav :D
    Posted: 22 Svibanj 2013 at 12:50
Eto odlucio sam se pridružit na forum cisto iz razloga jer sam poceo više vježbati pa mi trebaju savjeti i zanima me dosta toga u vezi fit svijeta. Zovem se Borna živim u Osijeku i imam 17 godina. Prije sam radio sklekove, trbušnjake i onda sam otkrio insanity pa sam to poceo raditi, pa sam prestao, pa opet poceo, pa opet prestao. I sada sam napokon poceo to ozbiljnije shvacati, pa sam se primio posla. U slobodno vrijeme osim insanity-a treniram breakdance. Uvijek sam razmišljao da ako se i pocnem bavit necime da cu to sve prirodnim putem stici bez ikakvih dodataka prehrani bez ikakvih stvari, ali me brzo popusti volja jer nikako da vidim rezultate, pa prestanem. Sada sam odlucio, nakon što sam procitao kako proteini djeluju, poceti ih koristiti, ali ne prije nego što saznam sve i osiguram da ce to imat smisla uzimati. Kada kažem smisla uzimati mislim na to da ne želim dobiti strije i napucati se kao profesionalni bodybuilderi nego ostati "lean" i dobiti definiciju. Ako netko ima kakav savjet koje proteine poceti uzimati i u kolikim kolicinama jer sam svjedocio da su mi prijatelji iz razreda dobili strije i to gadno izgleda, pa ne bi želio dobiti. Znaci volio bih dobiti definiciju i snagu ako imate kakav savjet molim vas napišite. Trenutno imam 79 kg, 177 cm visok, body fat mi je otprilike 20% što je onako. Ma da nisam zadovoljan hocu to spustiti pod hitno. Što se tice prehrane pazim na kalorije, vodim "dnevnik" na myfitnesspal i više manje uspijem biti u granici. Za dorucak jedem zobene sa vocem (višnje ili narance ). Što se tice rucka ovisi kako idem u školu, ali najcešce jedem piletinu sa povrcem i dimljenog sira. Vecera ovisi što mama napravi za rucak ali to najcešce bude nekakvo meso sa povrcem ili varivom. I to je to, ostavite svajete kakve god imate, pozdrav :D

Edited by CookieTheMonsta - 22 Svibanj 2013 at 12:59
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.