New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :D

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 22:52
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

kad smo vec kod toga vec dugo vremena me zanima jel ti nick po treningu kojeg radis ili je trening dobio ime po tebi

haha tu bi ti jelava kao kosarkas mogao pomoci, to mi je stari nadimak sa kosarke
a ja sad treniram obicnu hipertrofiju i uzivam jos do nove godine
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 22:53
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

kad smo vec kod toga vec dugo vremena me zanima jel ti nick po treningu kojeg radis ili je trening dobio ime po tebi

haha tu bi ti jelava kao kosarkas mogao pomoci, to mi je stari nadimak sa kosarke
a ja sad treniram obicnu hipertrofiju i uzivam jos do nove godine


a so.. ja radim jedan triple double prgram u teretani pa reko da nije to to..kad ono nije :D neceš valjda od nove na definiciju ?
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 22:58
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

a so.. ja radim jedan triple double prgram u teretani pa reko da nije to to..kad ono nije :D neceš valjda od nove na definiciju ?

iskreno pojma nemam kaj cu, pogledat cu se u ogledalo pa sam zakljuciti kaj cu, mislim da cu isprobat jedan trening koji vec dugo drzim u ladici negdje spremljenog , malo vise sa snagom, a kaj se tice definicije ja nemam tu problema nju sam uvjek imo meni je bilo problem dodat misicne mase ali to sam uspjesno svladao , neka defka ce biti tek oko 4,5 mj al nis previse
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:01
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

a so.. ja radim jedan triple double prgram u teretani pa reko da nije to to..kad ono nije :D neceš valjda od nove na definiciju ?

iskreno pojma nemam kaj cu, pogledat cu se u ogledalo pa sam zakljuciti kaj cu, mislim da cu isprobat jedan trening koji vec dugo drzim u ladici negdje spremljenog , malo vise sa snagom, a kaj se tice definicije ja nemam tu problema nju sam uvjek imo meni je bilo problem dodat misicne mase ali to sam uspjesno svladao , neka defka ce biti tek oko 4,5 mj al nis previse


ja mislila da vec unaprijed tuguješ jer si napisao "uzivam do nove godine" pa sam pomislila da ides na restrikciju ja još vodim rat s posljednje 2 kg masti i onda se bacam na masu..eto, sad kad smo se izjadali lakše mi je pa mogu spavat
pozz
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:04

Evo složio ja nešto ... :D al opet tu fali toga ovo je oko 2000 kcal možda malo više jer neznam koliko ce mi rucak iznositi ... bili vi nešto mijenjali ? :D korigirali :D

DORUCAK (7:30)

1 limun (iscjedjeni) - 15 kcal
80 gr. musli (nestle fitness žitarice) - 250 kcal + 0.5 % m.m. mlijeko
1 tvrdo kuhano jaje - 75 kcal
1 šalica caja

+ omega 3 kapsula , vitaminska kapsula te mineralna kapsula

SNACK (10:30)

1 banana - 105 kcal
500 gr. 0.9 % m.m. tekuci jogurt - 228 kcal

RUCAK (14:00)

još nedefinirano za sada što bude na stolu :) Bez kruha sve jedem ugl :)

+ omega 3 kapsula

14:30 TRENING - TERETANA (3 X U TJEDNU SAMO ) odmah iza 1 mjerica wheya pomješana s groždjanim šecerom iz dm-a (1 velika žlica šecera)

Snack (16:30)

1 jabuka - 80 kcal
30 gr. bademi - 165 kcal

18:00-19:30 Trening (košarka) odmah iza 1 mjerica wheya u 1 žlici (velikoj) groždjanog šecera

Vecera (19:30-20:00- zavisi zbog treninga)

250 gr. pilecih prsa - 290 kcal
1 integralno pecivo - neznam koliko kcal
1 mrkva - 10 kcal
tuna u ulju 160 gr. (1 konzerva) - 462 kcal

+ omega 3 kapsula

21:00-22:45 Trening (košarka) odmah iza 1 mjerica wheya i 1 žlica dekstroze 

Snack 23:00

1 jabuka ili naranca - 70tak kcal

00:00 spavanje

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:05
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ja mislila da vec unaprijed tuguješ jer si napisao "uzivam do nove godine" pa sam pomislila da ides na restrikciju ja još vodim rat s posljednje 2 kg masti i onda se bacam na masu..eto, sad kad smo se izjadali lakše mi je pa mogu spavat
pozz

ma mislio sam vise uzivam jer znam tocno kaj treba raditi i to
e takav rat vec mogu podrzat
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:08

ave što se tice nadimka triple double ti je kada neko npr na utakmici ima 10 ili više zabijenik koševa , 10 ili više skokova i 10 ili više asistencija :D

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:15
D: ja bih ipak zobene mjesto muslia zbog dodatnih didi midi secera koje znaju dodat. Slobodno odvojis bjelanjke jos i dodas u zobene (ja to radim, nekome ne odgovara) pa dobijes na proteinima. Dodaj slobodno i orasaste u zobene i voce bolje ujutro nego navece
Mo- ok, dodas jos i posnog malo i eto kalorija, bar dodavanje nikad nije bio problem :)
R: svakako pazi za rucak da su tu slozeni UH (smeda riza, integralna pasta, slatki krumpir itd)+ proteini+povrce jer ti slijedi ovaj niz treninga pa se moras opskrbit energijom
Mo: ok
V: P+M (znaci tu omleti, meso, riba + povrce)+ malo orasastih
pred spavanje- uvijek spori protein (sir posni, kazein u prahu, konopljin protein, jogurt itd)


Edited by avangarde - 21 Listopad 2012 at 23:17
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:16
Originally posted by jelava jelava wrote:

ave što se tice nadimka triple double ti je kada neko npr na utakmici ima 10 ili više zabijenik koševa , 10 ili više skokova i 10 ili više asistencija :D


vidis vidis, sirim svoje znanje i o kosarci
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:20
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

D: ja bih ipak zobene mjesto muslia zbog dodatnih didi midi secera koje znaju dodat. Slobodno odvojis bjelanjke jos i dodas u zobene (ja to radim, nekome ne odgovara) pa dobijes na proteinima. Dodaj slobodno i orasaste u zobene i voce bolje ujutro nego navece
Mo- ok, dodas jos i posnog malo i eto kalorija, bar dodavanje nikad nije bio problem :)
R: svakako pazi za rucak da su tu slozeni UH (smeda riza, integralna pasta, slatki krumpir itd)+ proteini+povrce jer ti slijedi ovaj niz treninga pa se moras opskrbit energijom
Mo: ok
V: P+M (znaci tu omleti, meso, riba + povrce)+ malo orasastih
pred spavanje- uvijek spori protein (sir posni, kazein u prahu, konopljin protein, jogurt itd)

cezarica zna znanje sve potpisujem, ugl od viska proteina glava ne boli
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:23

Vidi što se tice zobenih nepašu mi nekako presuhe su -.-

posni sir mi nikako nepaše :S

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:23

[/QUOTE]
cezarica zna znanje sve potpisujem, ugl od viska proteina glava ne boli [/QUOTE]

sad stvarno, natjerat ce te me da promjenim nick zna i od previse proteina bolit glava al onda mi morao pojest cijelo janje za rucak jedino ovo sto se tice ove dekstroze..tu neznam bas omjere, mislim da ide 1:1 kad si na definiciji sto ce reci da je 1 zlica premalo? ja sam na blokovima pa uzimam 23g grozdanog uz 30g wheya
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:24
Originally posted by jelava jelava wrote:

Vidi što se tice zobenih nepašu mi nekako presuhe su -.-

posni sir mi nikako nepaše :S



natopiš ih preko noci u mlijeku pa nece biti posni ti ne paše kako, zasto?
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:28
jednostavno mi se od posnog sira povraca neznam zašto -.- al povraca :( a što se tice dekstroze to mi je rekao jedan trener koji je završio fitness i kondicijsku pripremu pa valjda zna :D kvragu :D je da tebe niko ne može nadmašit al :D 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:34
Originally posted by jelava jelava wrote:

jednostavno mi se od posnog sira povraca neznam zašto -.- al povraca :( a što se tice dekstroze to mi je rekao jedan trener koji je završio fitness i kondicijsku pripremu pa valjda zna :D kvragu :D je da tebe niko ne može nadmašit al :D 


da se razumijemo nisam ni ja ljubitelj posnog jer mi je dosta suh no nasla sam neki u lidlu (lakha skuta se zove) i on je odlican, kao namaz, a malomasni takoder ako ni to ne ide pobaj zrnati ili mladi sir president s 5 % masti. Ne znam baš puno o omjerima ali citala sam pod podforumom "dodaci prehrani" o tim omjerima 2:1 (uh:p) i 1:1 kad si na definiciji
evo i ovdje pise https://www.fitness.com.hr/blog/Program_prehrane/PWM_-_Post_Workout_Meal.aspx
idem sad stvarno u krpe, valja radit ujutro.
pozz
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 23:37
probaj posni sa medom ili necim slicnim, a zobene, ja jedem sa mlijekom, ubacim u mikrovalnu pol minute
i meni ima dana kad mi se posni gadi ali gle nemre sve biti fino, posni daje rezultate tako da ne zelim cuti nista lose o njemu.
jedi nasilu i naviknut ces se
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.