New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :D

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2012 at 21:20
Originally posted by avangarde avangarde wrote:


ja ne razumijem tko može odraditi kvalitetno 5 sati treninga ja bih si ovdje nakrcala hrane i hrane da radim što on radi

to ti je tako, potrebno je kao samo se skonctrirat na trening prehranu i odmor, treba se uzimat hrpu dodataka prehrani i zamjenskih obroga i imat dobru genetiku.
ja samo znam da sam se kad sam prestao trenirat preporodio i napokon mogao promjenit tijelo kako sam htio
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2012 at 21:26
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:


ja ne razumijem tko može odraditi kvalitetno 5 sati treninga ja bih si ovdje nakrcala hrane i hrane da radim što on radi

to ti je tako, potrebno je kao samo se skonctrirat na trening prehranu i odmor, treba se uzimat hrpu dodataka prehrani i zamjenskih obroga i imat dobru genetiku.
ja samo znam da sam se kad sam prestao trenirat preporodio i napokon mogao promjenit tijelo kako sam htio

to je valjda ko i moje skakutanje na aerobicima 5 sati dnevno bez pomaka i onda samo 3 h tjedno treninga snage i to više nisam ja nego puno poboljšanija verzija mene
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 00:06
Originally posted by avangarde avangarde wrote:


to je valjda ko i moje skakutanje na aerobicima 5 sati dnevno bez pomaka i onda samo 3 h tjedno treninga snage i to više nisam ja nego puno poboljšanija verzija mene

ma to ti je tako jer nemo tesko je trenirat takav sport gdje si jos visok i dobit masu, i inace je visim teze, a i znas da vecina kosarkasa nisu nes a i oni se s godinama tek ojacaju.
a ovo kaj si rekla za svoj primjer, tako sam ja trenirao jedan trening u teretani 9mj i imo mali napredak onda skoro skroz promjenio trening, napravio suprotno sto bi ti vecina tu i bilo gdje savjetovala i u 2mj imao duplo veci napredak nego u ovih 9mj. treba isprobavat razlicite stvari, vidit sta ti pase i djeluje i slusat tijelo. nema nis na brzinu a da je kvalitetno i dugotrajno
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 10:57

a ovo kaj si rekla za svoj primjer, tako sam ja trenirao jedan trening u teretani 9mj i imo mali napredak onda skoro skroz promjenio trening, napravio suprotno sto bi ti vecina tu i bilo gdje savjetovala i u 2mj imao duplo veci napredak nego u ovih 9mj. treba isprobavat razlicite stvari, vidit sta ti pase i djeluje i slusat tijelo. nema nis na brzinu a da je kvalitetno i dugotrajno [/QUOTE]

Potpisujem.
Nsimo svi isti - jednostavno treba pratiti svoje tijelo i biti sam sebi pokusni kunic. Probaš više nacina treniranja, razlicite vježbe i vidiš što ti najbolje odgovara.
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 21:26

Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

vidis ti koje muke, ja pak dok nisam prestao trenirat kosarku, i to je isto bilo skoro stalno 2 puta dnevno nikak nisam mogao nabaciti misice.tek kad sam prestao sam uspio. svaka hiža ima svojeg križa


e moj brate koje muke . Al šta je najtragicnije ja masnih naslaga iman zbog loše jebene prehrane . Genetika mi baš i nije bolja strana al ja sam odlucio poraditi na sebi . Vrtim stalno i neznam jednostavno neznam koji plan prehrane da uzmem ... Neznam ako imate nešto do 2600 kcal i za mišicnu masu al za gubljenje masnih naslaga bio bih Vam zahvalan ! Sve pohvale i veliko hvala svima posebno tebi AVE :D

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 21:32
Originally posted by jelava jelava wrote:

e moj brate koje muke . Al šta je najtragicnije ja masnih naslaga iman zbog loše jebene prehrane . Genetika mi baš i nije bolja strana al ja sam odlucio poraditi na sebi . Vrtim stalno i neznam jednostavno neznam koji plan prehrane da uzmem ... Neznam ako imate nešto do 2600 kcal i za mišicnu masu al za gubljenje masnih naslaga bio bih Vam zahvalan ! Sve pohvale i veliko hvala svima posebno tebi AVE :D

ma ja sam ti jeo prije isto nezdravo, ali od silnih treninga nisam imao nis naslaga, ali sam bio mrsav, ali istina takva je genetika, ja da jedem junk bi bio mrsav, mozda samo dobio trbuh, ali ovako sa zdravom prehranom i pravilnim treningom ispadnem aletski graden sve se moze, samo se mora biti uporan i informirat se, citaj sve i iz hrpe informacija izvuces 10 posto bas za sebe
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 21:35
ne znam jel koji od ovih jelovnika što forumasi stavljaju ima 2500 kcal. Probaj si ovdje jos ubaciti svoje podatke pa vidi šta ce ti izbaciti u gramima za nutrijente https://www.fitness.com.hr/fit/kalkulatori/Kalkulator-kalorija.aspx. Ovdje imas jelovnik od 2000kcal pa probaj nesto ukombinirat http://fitnessangels.net/hr/jelovnik2000.php. Trudi se da jedeš cisto i bit ce rezultata.
Jesam to ja dobila nadimak ili ?

Edited by avangarde - 21 Listopad 2012 at 21:48
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 21:46
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Jesam to ja dobila nadimak ili ?

haha mislim da je mislio na tebe
nesto kao ave cezare
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 21:48
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Jesam to ja dobila nadimak ili ?

haha mislim da je mislio na tebe
nesto kao ave cezare


neki kažu mini hitler, al evo prihvatit cu i cezara
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 21:56

ave cezarice :P hvala Vam :D 

evo jedna poveznica za vas pravi ste :D http://www.youtube.com/watch?v=MdLwO1d39_Y 

:D :*

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 22:00
Originally posted by jelava jelava wrote:

ave cezarice :P hvala Vam :D 

evo jedna poveznica za vas pravi ste :D http://www.youtube.com/watch?v=MdLwO1d39_Y 

:D :*


sad su i puse pocele padati ajde, ajde, sastavi ti sebi jelovnik pa ga šibni, netko ce ti vec iskomentirat. Dotad train hard and eat clean ;)
nema na cemu
pozz
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 22:02
ahhahahah ma evo svaki dan padaju izjave od poznanika kako sam smrša a mislim sam u sebi i ti bi da treniraš ovako xD al nije to još to :D jednostavno ima još masnih naslaga i treba se izdefinirat :D a cezarice ovaj evo sad cu da sastavim nešto :D samo neznam jednostavno :D
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 22:07
ako ubrzo ne vidimo taj jelovnik, mini hitler ti dolazi pa se pazi
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 22:10
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

ako ubrzo ne vidimo taj jelovnik, mini hitler ti dolazi pa se pazi


samo vi mene zezajte red, rad i disciplina
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 22:18
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

ako ubrzo ne vidimo taj jelovnik, mini hitler ti dolazi pa se pazi


samo vi mene zezajte red, rad i disciplina


a moramo kad se otkrijes samo tako
ali ziva istina ako se odma primi bas ono tocno u detalj i prehrane i rezultata ubrzat ce se rezultate strasno
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2012 at 22:32
kad smo vec kod toga vec dugo vremena me zanima jel ti nick po treningu kojeg radis ili je trening dobio ime po tebi
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.