New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :D

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav :D
    Posted: 18 Listopad 2012 at 21:05

Pozdrav forumaši i forumašice ! ;)

Zovem se Ante . Imam 17.5 godina . Profesionalno se bavim košarkom . I neznam što više da Vam kažem :D 

Visok sam 201 cm i imam 103 kg . Za svoju visinu i težinu dosta toga mogu i nije problem ni u trkanju ni u nicemu problem je u tome što koliko got ja trenirao i trao se i 2 x dnevno nikako se riješiti masnih naslaga dok neki "tukci" žderu ko "prasci" i ne "taru" se ko ja nemaju ni truni masnih naslaga . 

Prehrana mi je jako loša , dobro u zadnje vrijeme sam poceo nešto ubacivati pomalo ali sve je to slabo . Sada samo odlucio gotovo je i hocu normalnu prehranu !


Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2012 at 21:09
dobrodošao,

ako trebaš pomoc ili savjet stavi kako sad radiš i kako planiraš pa ce ljudi možda imati neke ideje
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2012 at 21:10
Pozdrav Ante.. nisi jedini s problemom masnih naslaga dok ostali jedu ko "prasci" ima nas jos Nego, sto se tice prehrane-- baci se na citanje https://www.fitness.com.hr/forum/nutricionizam_forum4.html
pozz
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2012 at 21:21
Dobrodošao
što se tice masnih naslaga ništa ne brini sve se to da srediti dobrom prehranom i ništa ne brini za prašcice koji jedu što god hoce kad udješ u štos i pocneš se kvalitetno hraniti bez previše razmišljanja, osjecat ceš se bolje od tih koje sve i svašta trpaju u sebe i izgledati ceš puno bolje od njih

Kao što ti Avangarde kaže baci se na citanje, pogledaj i primjere jelovnika tu na forumu i polako kreni....
Lipi pozdrav
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 11:08


Hvala Vam svima ! Evo nasao sam neki plan prehrane ... pa bih vas pitao sto mislite . Uz veceru sam dodao jos tekuci jogur 0.9 % m.m. te iza svakog treninga 1 mjericu gold wheya pomjesanu u vodi .

http://postimage.org/image/bp4gdt7bp/
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 11:12
Originally posted by jelava jelava wrote:



Hvala Vam svima ! Evo nasao sam neki plan prehrane ... pa bih vas pitao sto mislite . Uz veceru sam dodao jos tekuci jogur 0.9 % m.m. te iza svakog treninga 1 mjericu gold wheya pomjesanu u vodi .

http://postimage.org/image/bp4gdt7bp/


no, no, no.. 3 obroka i jos k tome pre pre malo hrane.. 1 jaje za rucak :) ?? znaci na podforum https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632.html vidjeti princip kako se ljudi hrane i onda se bacit na citanje što, kada i kako ovaj primjer sto si dao- BIG NO
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 12:40


to je kao neka djeta ... za 15 dana 10-15 kg kazu da djeluje
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 12:49
Originally posted by jelava jelava wrote:



to je kao neka djeta ... za 15 dana 10-15 kg kazu da djeluje


No comment any more..
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 12:53
Hvala ti ;)
Back to Top
crna.mamba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna.mamba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 15:04
pozdrav Smile

to sto si stavio je medicinska dijeta i koliko znam daje se uglavnom bolesnicima s prekomjernom težinom koji moraju brzo smršaviti zbog operativnog zahvata.

inace, priznajem da sam prije oko..hmm..7 godina bila na njoj (oke, bila sam klinka u pubertetu koja nije imala pametnijeg posla ni znanja pa je isprobavala gluposti Ouch) nekih 10-ak dana, a i znam nekoliko ljudi koji su radili istu glupost..

moja sjecanja na tu dijetu su uzasna slabost, krcenje stomaka od jutra do sutra, kuhana jaja i dvopek jos duuugo poslje nisam mogla pogledat koliko su mi se zgadili, kile ti se vrate doslovno cim pocnes malo normalnije jesti...

sve u svemu.. ne muciti tako tijelo.., procackaj po forumu i naci ces puno pametnije, zdravije i djelotvornije jelovnike :)

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2012 at 20:30
Prvo, na ovu visinu, kilazu i godine ti bi trebao na dan uzimati cca 2300kcal. Prvi savjet- ubacit jos hrane
7:00
- jedan iscjedjeni limun
7:30
- zobene pahuljice (30g) s mlijekom 0.5% m.m. ---OVDJE MOŽEŠ ICI VIŠE SA ZOBENIM + DODATI PROTEINI (ja jedem 30g, a na 1400kcal sam)
ili
3-4 jaja (jedan žutanjak) + caša nemasnog mlijeka + DODATI UH
- omega 3 i vitamini i minerali
14:00
meso 250 g (piletina,puretina,junetina...) + zelena salata s maslinovim uljem-- DODATI SLOŽENE UH
ili
zelenjava
ili
riba
+ omega 3 (DODATI SLOŽENE UH jer slijedi trening)

14:30 - 15:30-16:00 TRENING U TERETANI (PONEDJELJAK , SRIJEDA , PETAK)
16:00 WHEY 30g pomješan S DESKTROZOM
17:30-19:30 TRENING
19:30 pwm - 30 g wheya pomješanog s groždjanim šecerom
20:30
meso 250 g
ili
kuhani bjelanci 3-4
ili
tuna u konzervi s kuhanim povrcem i maslinovim uljem --ISTO BI JA UBACILA SLOZENI UH UZ MESO
+ omega 3
21:00-23:00 Opet trening
23:00 30 g wheya pomješanog s dekstrozom + 0.9 % mm tekuci jogurt

00:00 spavanje

* trening u 21:00 vecinom imam 2-3 x tjedno nemam sad svaki dan
SUBOTA UTAKMICA ne baš svaku subotu ali kada nema utakmice odradim jedan trening i popijem iza njega whey 30 g i drzim se ove prehrane
NEDJELJA UTAKMICA 100 %

Da li bi vi nešto korigirali ? Mjenjali ?

VISINA : 201 cm
TEŽINA : 103 kg
CILJ : IZGUBITI MASNE NASLAGE I DOBITI MIŠICNU MASU

Nekuzim ovo s treninzima? nekad se dogodi da imas tri treninga u danu? definitivno za definiciju ne bi trebao ici ispod 2300kcal, cak bi i 2500kcal bilo taman. Takodjer, dodati još medjuobroka jel koliko vidim imaš 3 veca obroka, i 3 pwm. Ja bi dodala bar jos jedan MO
pozz

Edited by avangarde - 19 Listopad 2012 at 20:32
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2012 at 00:45
Da ima dana da iman teretanu i 2 treninga u razmaku od 14:00-23:00 h znaci u tom razdoblju imam oko 5:00-6:00 h treninga
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2012 at 20:17
ok, znaci trebaš nakrcat još hrane u ovaj jelovnik. Pretežito si slab s složenim UH .. poslije treninga trebaš jesti UH+P. Znam da popiješ whey s desktrozom al to su brzi UH i P. Nakon toga, dakle nakon treninga jedno 1-2h trebaš jesti UH+P . Racunaj okvirno 2500 kcal da trebaš unijeti da bi gubio mast. Premalo hrane ce ti usporiti metabolizam i može dovesti do katabolizma.
pozz

Edited by avangarde - 20 Listopad 2012 at 20:24
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2012 at 20:23
i da: https://www.fitness.com.hr/prehrana/dodaci-prehrani/Obroci-i-suplementacija-prije-treninga.aspx ;)
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2012 at 20:29
vidis ti koje muke, ja pak dok nisam prestao trenirat kosarku, i to je isto bilo skoro stalno 2 puta dnevno nikak nisam mogao nabaciti misice.tek kad sam prestao sam uspio. svaka hiža ima svojeg križa
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2012 at 20:31
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

vidis ti koje muke, ja pak dok nisam prestao trenirat kosarku, i to je isto bilo skoro stalno 2 puta dnevno nikak nisam mogao nabaciti misice.tek kad sam prestao sam uspio. svaka hiža ima svojeg križa


ja ne razumijem tko može odraditi kvalitetno 5 sati treninga ja bih si ovdje nakrcala hrane i hrane da radim što on radi

Edited by avangarde - 20 Listopad 2012 at 20:31
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.