New Posts New Posts RSS Feed - Power Plate
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Power Plate

 Post Reply Post Reply
Author
Babydoll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Babydoll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Power Plate
    Posted: 14 Lipanj 2010 at 11:47
U mojoj teretani imaju jedan power plate ali nitko nije obucen za vježbe na njemu. Jedino što predlažu je stajati na njemu š0ak minuta i raditi lagane cucnjeve. Da li netko zna kakve vježbe koje bih mogla raditi na power plateu? Strah me raditi nešto na svoju ruku a i slušati osobe koje ocito nisu strucne.
Purrfection...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 12:04
Originally posted by Babydoll Babydoll wrote:

U mojoj teretani imaju jedan power plate ali nitko nije obucen za vježbe na njemu. Jedino što predlažu je stajati na njemu š0ak minuta i raditi lagane cucnjeve. Da li netko zna kakve vježbe koje bih mogla raditi na power plateu? Strah me raditi nešto na svoju ruku a i slušati osobe koje ocito nisu strucne.


Pa ne vjerujem da ti s emože nešto loše dogoditi, eventualno možeš imati slabije rezultate! Ovo sa cucnjevima zvuci kao dobra opcija, ali opcenito mislim da sve vježbe koje možeš izvoditi na njemu, i smiješ izvoditi
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 15:06
Vidi ovaj clanak:
Power plate - vježbajte na Power plateu

Možeš se obratiti ljudima - navedena je adresa.
Mogu ti dati nekakav popis vježbi ili cisto savjet neki.



Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Babydoll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Babydoll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 16:33
  E hvala puno!
Purrfection...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 22:27
  kod power plate-a, po mojim iskustvima... pazi kako ulaziš u spravu....dakle...nikako ne odmah stati i nabiti vibracije na neki max ili slicno... kreni sa manjim frekvencijama, ja cesto krenem sa stepom npr, znaci dok se tijelo ne privikne, zatim ubacim iskorak sa istezanjem...a tek onda se popnem na plate i radim cucnjeve, podizanja na prste, cucnjeve na jednoj nozi... možeš si uzeti i utege neke ili šipku pa raditi sa opterecenjme..u principu..na power plate-u mžeš raditi sve..jedino ti on još dodatno omogucava više kontrakcija.... i polako sa frekvencijama
Back to Top
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2011 at 00:28
Ide li tko na PP? Kako ste zadovoljni?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.