New Posts New Posts RSS Feed - Povreda metatarzalne kosti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Povreda metatarzalne kosti

 Post Reply Post Reply
Author
Jools View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jools Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Povreda metatarzalne kosti
    Posted: 02 Lipanj 2013 at 14:24
Pozdrav svima!

Potpuni sam pocetnik, umorna od nezdravog i neaktivnog života i viška kilograma! I tako sam odlucila poceti vježbati kod kuce uz Insanity i ocito sam se preforsirala, vježbala sam 8 dana za redom i 9. se probudila s natecenim stopalom i ozlijedom ligamenta 3. i 4. metatarzalne kosti. I sada je to nateceno vec 14 dana, ide na bolje, ali i dalje ne mogu potpuno stati na nogu..

Zbog svega toga, prestala sam vježbati, a to ne želim! Zato sam vas došla pitati možete li mi preporuciti od kojih vježabi si kod kuce mogu sastaviti trening, a koje ne bi opterecivale moje stopalo tako da se ono može dalje oporavljati?

Taman sam pocela primjecivati da mi se organizam aktivirao i sada sam opet zaglavila u staru rutinu.. a stvarno želim smršaviti, a više od toga želim promijeniti životne navike, zato mi je jako stalo do ovoga i iskreno vas molim za pomoc! Hvala!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2013 at 17:42
Pozdrav i tebi
malo je teško dati ti savjet,a ne znamo baš puno o ozljedi odnosno trebalo bi to vidjeti. Nadam se da si bila kod lijecnika (ortoped ili nešto slicno) i da ti je dan savjet što možeš, a što ne
Raditi vježbe s natecenim stopalom i da ne možeš stati na nogu je teško.
Moraš prvo zalijeciti ozljedu do kraja, a nakon toga krenuti ponovo. I to krenuti malo lakše ovaj put. Ne znam zašto svi od kompletnog ne rada i ne vježbanja krenu odmah na svakodnevno i to još k tome brutalno vježbanje i onda se cude da su se ozljedili ili pukli nakon dva tjedna.

Pogledaj ovu stranicu http://fitnessangels.net/hr/zapocnite.php
ima puno treninga koje možeš doma raditi.
Sretno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.