New Posts New Posts RSS Feed - Povecan unos proteina na 3 g/kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Povecan unos proteina na 3 g/kg

 Post Reply Post Reply
Author
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Povecan unos proteina na 3 g/kg
    Posted: 25 Veljaca 2016 at 13:09
Pozdrav svima Big smile

zanima me misljenje ljudi koji su probali i rezultati
povecanja unosa proteina na oko 3 g/kg.

Ako ima vas koji ste takvu dijetu probali, molim
za misljenje i iskustva.

Naravno smanjen udio uh, masti takodjer.

Pozdrav
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2016 at 01:25
Pozdrav,

Vjerujem da sam u davnijim  fazama jeo daleko vise proteina nego je trebalo, lako moguce blizu ovog navedenog , no da 2g koja je gornja preporucena granica za najextremnije sportase, sto nismo,  ili 3 g cini razliku po pitanju misicne mase ako na to mislis, ne cini. Nepotrebno bacanje love, opterecivanje organizma i psihe oko brojki koje nisu bitne jer ionako tijelo nece iskorisiti visak proteina za ono kaj bi mi htjeli. Vise nije bolje,tak da radje poraditi na metodama treninga koji ce daleko vise utjecati na rezultat nego razmisljati o gramu proteina vise ili manje i brinuti dal jedemo dost proteina.
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2016 at 09:15
ne radi se o dobitku misicne mase, nego o zadnjim koracima gubljenja masnih naslaga...
znaci negdje sam na oko 17,5-18% body fat i sada mi treba nesto da skinem jos te zadnje masne naslage...
smanjen unos uh na 100 (sto je za mene prilicno malo).
Trener kaze da je to jedini nacin Sleepy
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2016 at 02:57
Ne moras nuzno povecavati proteine, uvijek mozes povecati masti na racun smanjenja uh na polovicu od trenutnog. Keto/low carb su mi se uvijek pokazali odlicni za final touch ako je trening dobro poslozen.
Trpat se proteinima da bi srezao i UH i masti to nisam radio....... Ne znam koji je cilj toga , dal ti je cilj trenutna forma i ciljas na natjecanje ili ne, jer to je ionako neodrzivo, pa ako nije radi natjecanja besmisleno je. Ako je radi natjecanja tim vodama se ne bavim tak da ti nebi mogao dati neke savjete vezane za zadnju pripremu za binu.

Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2016 at 11:54
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ne moras nuzno povecavati proteine, uvijek mozes povecati masti na racun smanjenja uh na polovicu od trenutnog. Keto/low carb su mi se uvijek pokazali odlicni za final touch ako je trening dobro poslozen.
Trpat se proteinima da bi srezao i UH i masti to nisam radio....... Ne znam koji je cilj toga , dal ti je cilj trenutna forma i ciljas na natjecanje ili ne, jer to je ionako neodrzivo, pa ako nije radi natjecanja besmisleno je. Ako je radi natjecanja tim vodama se ne bavim tak da ti nebi mogao dati neke savjete vezane za zadnju pripremu za binu.


da natjecanje je u pitanju Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.