New Posts New Posts RSS Feed - povecan unos nutrijenata u svrhu povecanja mišicne
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

povecan unos nutrijenata u svrhu povecanja mišicne

 Post Reply Post Reply
Author
malaiva View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malaiva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: povecan unos nutrijenata u svrhu povecanja mišicne
    Posted: 11 Ožujak 2013 at 16:03
Dakle,u dvoumici sam. Treniram vec 2 godine i hranim se zdravo. Želeci dobiti iskljucivo na mišicnoj masi,povecala sam ucestalost treniranja i znatno povecala unos proteina uz visokoproteinsku hranu i whey. Pazim na prehranu prije i nakon treninga. To ukljucuje i veceru,što prije nisam obicavala imati. Imam li razloga strahovati od masnih naslaga?
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 16:11
Ne znam koliko si trenirala , ali ako si ektomorf kao i ja 3 x tjedno je dovoljno , masa kao i definicija dolaze upravo iz kuhinje tako da 
Back to Top
malaiva View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malaiva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 16:23
:)
4 puta uz kardio
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 22:20
Najbolje ti je pratiti taj režim 4 tjedna pa vidjeti što ti se dogadja sa tijelom. Svi mi smo razliciti. Što se tice ovog što si napisala, na dobrom si smjeru i rezultati ne bi smijeli pobjeci.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.