New Posts New Posts RSS Feed - Potrebna pomoc za mrsavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Potrebna pomoc za mrsavljenje

 Post Reply Post Reply
Author
Cicko1996 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2018
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cicko1996 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Potrebna pomoc za mrsavljenje
    Posted: 05 Sijecanj 2018 at 15:46
Pozdrav ekipa.

Zovem se Marko, zivim i radim u Njemackoj.
Bavio sam se sportom,tocnije nogometom, bio sam golman sve do prije 3 godine kada sam dosao ovdje raditi i zivjeti.. Od kad sam ovde dobio sam 30 kg.. Uvijek sam imao problema sa kilama,uvijek sam bio "malo jaci", ali nije mi to predstavljalo problem.. sad kad imam previse kila javljaju se i problemi..teze mi je obut tenisice, zavezati snjure.. meni treba pomoc u prehrani, treba mi netko tko je voljan pomoci, da poprica sa mnom i da mi da valjanu prehranu.. probao sam ali ike mi bas islo, nisam bas puno ni informiran..a najveci problem je posao koji radim..radim na gradjevini i imam dvi pauze ili samo jednu, ovisno o poslu. Imam marendu u razdoblju od 10 do 12 sati, ovisi kako sef kaze,nije svaki dan u isto vrijeme... imam pola sata da jedem i natrag na posao.. i drugu pauzu,takodjer od pola sata imam oko 13 ili 14 sati.. i zelio bih se vratiti na 90-95 kg, to je prema meni moja idealna tezina.. visok sam 190 cm i imam jaoo tesku gradu, a trenirao sam cijeli zivot i ispod tog sala nalaze se i neki misici 😁
Pa tko zeli pomoci, neka me kontaktira u PM pa se mozemo dalje cut preko WP ili kako zelite.
Lijep pozdrav svim clanovima. 😁😁
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.