New Posts New Posts RSS Feed - Potrebna pomoc (Impact Whey Protein)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Potrebna pomoc (Impact Whey Protein)

 Post Reply Post Reply
Author
Tobi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tobi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Potrebna pomoc (Impact Whey Protein)
    Posted: 16 Studeni 2013 at 15:55
Pozdrav. krenuo sam na jedan program, to je nesto popud  "extremely workout". Uglavnom imam 22 posto masnog tkiva i to zelim smanjiti te zelim povecati misicnu masu(visina:175,tezina:74,4). Treba mi dodatak prehrani koji ce mi pomoci u tom cijelom procesu no ti dodaci prehrani su jako skupi pogotovo od herbalife-a. Zanima me sto meni tocno treba da bi mi pomoglo u tkz."isklesivanju tijela". Informiran sam više-manje da su to proteini, stoga me zanima vaša preporuka. Našao sam jedan proizvod pa me zanimaju mišljenja no ako imate iskustva s necim sto je pristupno svakom novcaniku i sto je kvalitetno napisite u komentar.  Zahvaljujem unaprijed.

Edited by Tobi - 16 Studeni 2013 at 15:56
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2013 at 16:25
Imamo i mi od nedavno Myprotein Impact Whey Protein - na linku:

Taj proizvod je koncentrat proteina sirutke, OK kvalitete, i cijena je nešto pristupacnija.
Možeš probati taj proizvod ili nešto kvalitetniji 100% Whey Gold Standard.

Ali, za pocetak, proteini ce ti pomoci ukoliko imaš u potpunosti složenu prehranu i trening.
Proteini sami po sebi ti nece isklesati tijelo, oni ce samo maksimizirati napredak ukoliko su svi ostali parametri dobro posloženi.

Razmisli prvenstveno o prehrani, probaj to korigirati maksimalno, smanjiti ugljikohidrate i ubaci proteine kao post workout meai (poslije treninga).
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Tobi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tobi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 00:24
Nisam niti rekao da želim to postici sa tim preparatom vec da želim poboljšati napredak no nmvz. Citao sam iskustva nekih ljudi koji su koristili raznorazne preparate pa sam skeptican po pitanju toga jer im je stradalo zdravlje. Znaci taj proizvod je 100% na prirodnim sastojcima? Mislim, imam li zeleno svijetlo? xD
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 01:59
Veci proizvodjaci paze od kojih dobavljaca kupuju proteine(skoro svi kupuju i miješaju pa pakiraju), pa je minimalno kemijskih onecišcenja i ako si zdrav, nemaš problema sa bubrezima, neškodljivi su u propisanim dozama. Da li su 100% prirodni? Doddaci za ukuse i sladila mogu biti umjetni, ali su to toliko minimalne kolicine da su u biti neškodljive, kao i druga umjetna sladila koja stavljaš u kavu.
Back to Top
Tobi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tobi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2013 at 14:56
To sam i mislio.  A kakvi su ovi https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Gold-Whey-Protein.aspx u usporedbi sa  "Myprotein Impact Whey Protein " ?  Je li to više manje isto ili?  
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.