New Posts New Posts RSS Feed - Potkozno masno tkivo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Potkozno masno tkivo

 Post Reply Post Reply
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Potkozno masno tkivo
    Posted: 05 Rujan 2007 at 10:06

 Morala sam malo s vama podijeliti radost!

Evo, moja zantizelja me dovela do toga da isprobam ovaj nacin prehrane:

https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zdrava-preh rana.aspx

i moram vam reci da je stvarno super!

Vec se 3 tjedna hranim ovako (ali kako sam ja manja, imam manje kg od navedenog i u fazi sam mrsavljenja pa jedem 2/3 propisane kolicine, sto je nekih š200-š400 kcal po danu) i moram vam priznati da je ovo odlicna stvar za skidanje potkoznog masnog tkiva!!!!

Kako je doslo ljeto, tako se i intenzitet treninga smanji, a umijesto treninga tu su izlasci i hektolitri alkohola...... Prvo ti je ovako , ali i to ima svoje posljedice pa budes na kraju ljeta ovako .

Uz takav nacin zivota jednostavno nisam ni stigla niti se sjetila pravilno hraniti, metabolizam mi se skroz usporio.... Kako meni vrag nije dao mira tako sam prvom prilikom vratila svoj zivot (sto se prehrane tice) vratila u normalu.

Ucim i nemam vremena stalno misliti na to sta cu jesti pa mi je ovaj plan super dosao!!!!  Nakon samo 3 tjedan mi se vec jako vide promjene (a najbolje su one promjene koje sami primjecujemo ), a kad me drugi pitaju kako sam smrsavila samo im odgovorim:

  • Prestala sam piti i pocela jesti 5 puta na dan!

Naravno da ove moje curke koje se izglanjuju ne priznaju to, ali eto, s nekim sam morala podijeliti svoju malu tajnu!

p.s. Nekidan sam, dok sam kupovala proteine, dobila kompliment od - cure!!!! A mi cure, naravno, znaaaaamo koliko se to rijetko dogada!

 

 

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 12:33
Bravo Theia!!

Ocemo nove slike!!  

Edited by Mr G.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 19:31
A jeel bas moram prestati piti
 Fino Theia...bravo za tebe...
I meni se cini fora ovaj jelovnik... ajd samo objasni sta je abc-vitamini ili?
A sta vi ovdje stavljate i slike;)
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2007 at 13:55

 Da, da, slike, slike!!!!  Jos nisi stavila svoju?! ccccc....

ABC ti je vrsta vitamina. Ma nabavi si neke multivitamine i to ti je to!

 

A za alc.....  To mi je najgore od svega... Ali i najucinkovitije! Vjeruj mi! Sva sreca pa sam dovoljno luda i bez toga, ali da volim popiti - volim, STVARNO, OZBILJNO!!!

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2007 at 17:27
hahaaa...a nisam.....ne volim se slikati  Stavit cu kad budem od volje...sada jos nisam
Ok...thanks....znam ja tu i tamo piti neke vitamine....ali nisam bas disciplinirana u tome....;) Tko ce to sve paziti...te silne tablete i sl. Bas cu probat ovaj jelovnik..... Pa cu onda staviti sliku...hahahahaa....;)
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2007 at 17:28

Originally posted by Theia Theia wrote:

za alc.....  To mi je najgore od svega... Ali i najucinkovitije! Vjeruj mi! Sva sreca pa sam dovoljno luda i bez toga, ali da volim popiti - volim, STVARNO, OZBILJNO!!!
 

 Ajme, predobra si mi! I ja volim popit. Dzizs, kad ljudi vide zadnja tri posta, mislit ce da se tu samo neke alkoholicarke skupljaju.

Ali cinjenica je da cuga deblja. Nakon svakog ljeta se vratim doma s š-2 alkoholne kile viska. Ajde, trenutno se trudim obnoviti unutarnje organe, ali sad mi stize hrpa rodjendana i kak da se onda kontroliram... Nista, kompenzirat cu prehranom i rekreacijom.

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2007 at 17:30
 A sta se cuge tice...i ja volim popiti...ali kako sam starija...losije to podnosim...pa ipak izbjegavam cugu koliko toliko....  Ali ipak ponekad se mora.... 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2007 at 18:03

  Da, da, same alkoholicarke!

A kad volimmmmm!  Izlazim svaki vikend (osim kad slomim nogu ili nesto sl, znaci.... hiihi) i ekipa mi je skroz luda! I naravno da cemo to sve zaliti litrama alkohola!

Ma bitno da je zezancija!

p.s. Jedan mi je rockas prosao bez alkohola i to samo zato sto moram uvuci dupelence u najuzu haljinicu koju imam za - braticeve svatove sljedeci vikend! A onda opet cugam!!!!

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 17:33
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Bravo Theia!!

Ocemo nove slike!!  



Nisam bio jedno vrijeme, ali vidim da se nista nije puno promijenilo
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2007 at 22:07

 Sto se tice alkohola, i mi smo dobili svog smajlica!!!!

 

hihihihi.....

Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2007 at 22:10
pijanice  
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2007 at 22:38
 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.