New Posts New Posts RSS Feed - Postotak masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Postotak masti

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:49

kaliper je najpouzdaniji...ali evo sad vidim ove sprave kostaju oko 30k kuna tak da mora bit precizna de je hebes...

 btw: zmaj u vecini ljekarni mozes provjerit svoj bf i ostalo, cak mislim da je besplatno

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 14:20
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ja mislin da nije jer moras upisat dob spol visinu i tezinu i onda ti to priko nekih kalkulacija izracuna,ali ja mislin da ima i preciznijih metoda tipa kaliper,ja svoj BF nikad jos nisan mirija ali nadan se da cu bit u prilici



Vjerojatno nisam napisala ono najosnovnije... Ta sprava radi na otporu tijela... A da je precizna - je. Jer moraš primiti cvrsto i doslovno gurati tu spravu i na temelju tog otpora (preko dlanova) ti izmjeri mast.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 14:30

 30k kuna jel to 30 000???

ok freakusha recimo da djeluje neznan

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 14:41
  hehee... je..30 000kn.. ma kaliper je dovoljan.. samo trazim di se moze kupit za jeftine pare..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 15:05
 a evo citam nesto na netu ima za 5-6 $ ( ne ebay-u) kaliper..sad koliko je pouzdan neznam al ja mislim da cu ga uzet
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 15:41
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 a evo citam nesto na netu ima za 5-6 $ ( ne ebay-u) kaliper..sad koliko je pouzdan neznam al ja mislim da cu ga uzet


A kolika je postarina na to?? evo meni danas stigla dekstroza od pro.nutritiona, 60kn 2 kapeta, a postarina 40kn
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 15:49

 I sad ti treba komad plastike da ti utvrdi ono što vidiš u ogledalu i osjetiš pod prstima?

Uhvatiš se kod bokova, na trbuhu, nogama, rukama i odmah vidiš kolko masti imaš. Ak je debelo, debelo je, ak nemaš šta uhvatit na dobrom si putu.

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 15:52
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 I sad ti treba komad plastike da ti utvrdi ono ±to vidi± u ogledalu i osjeti± pod prstima?

Uhvati± se kod bokova, na trbuhu, nogama, rukama i odmah vidi± kolko masti ima±. Ak je debelo, debelo je, ak nema± ±ta uhvatit na dobrom si putu.

 

ma sve to stoji..al jbg ako hoces pratit napredak malo preciznije isplati se dat tih par dolara...

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 15:53
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 I sad ti treba komad plastike da ti utvrdi ono što vidiš u ogledalu i osjetiš pod prstima?

Uhvatiš se kod bokova, na trbuhu, nogama, rukama i odmah vidiš kolko masti imaš. Ak je debelo, debelo je, ak nemaš šta uhvatit na dobrom si putu.

 

A i to što kažeš :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 15:53

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 a evo citam nesto na netu ima za 5-6 $ ( ne ebay-u) kaliper..sad koliko je pouzdan neznam al ja mislim da cu ga uzet


A kolika je postarina na to?? evo meni danas stigla dekstroza od pro.nutritiona, 60kn 2 kapeta, a postarina 40kn
 

neznam kolika je postarina ali ne vjerujem da je vise od 4-5 $..znaci kaliper te ispadne š0-ak $ sto nije previse

Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 15:54
  Dal znate koliko naplate postarinu preko ebay-a? gledam narucit kaliper, kosta 8USD + 3USD kao shipping and handling.. sad me zanima koliko ce mi jos nasi naplatit.. ako tko zna?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 16:35
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 I sad ti treba komad plastike da ti utvrdi ono ±to vidi± u ogledalu i osjeti± pod prstima?

Uhvati± se kod bokova, na trbuhu, nogama, rukama i odmah vidi± kolko masti ima±. Ak je debelo, debelo je, ak nema± ±ta uhvatit na dobrom si putu.

 

ma sve to stoji..al jbg ako hoces pratit napredak malo preciznije isplati se dat tih par dolara...

 

I što recimo ako si skinny fat? Uhvatiš se time na nadlaktici i pokaže da si mršav, a na trbuhu ti pokaže pretilost maltene..šta onda?

Ako ceš preciznije, pocneš brojat redove plocica na trbuhu i hvatišta kvadova

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 16:59
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 I sad ti treba komad plastike da ti utvrdi ono ±to vidi± u ogledalu i osjeti± pod prstima?

Uhvati± se kod bokova, na trbuhu, nogama, rukama i odmah vidi± kolko masti ima±. Ak je debelo, debelo je, ak nema± ±ta uhvatit na dobrom si putu.

 

ma sve to stoji..al jbg ako hoces pratit napredak malo preciznije isplati se dat tih par dolara...

 

I ±to recimo ako si skinny fat? Uhvati± se time na nadlaktici i pokaµe da si mr±av, a na trbuhu ti pokaµe pretilost maltene..±ta onda?

Ako ce± preciznije, pocne± brojat redove plocica na trbuhu i hvati±ta kvadova

 

ma sve jedno jesi skinny ili endo ili... kaliper je napravljen da ti pomogne a ne da ti odmogne ...ti imas svoje misljenje ja imam svoje  i sta sad..ogledalo je najbolje ali opet i kaliper nije lose imat

Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 21:06

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

ma sve jedno jesi skinny ili endo ili... kaliper je napravljen da ti pomogne a ne da ti odmogne ...ti imas svoje misljenje ja imam svoje  i sta sad..ogledalo je najbolje ali opet i kaliper nije lose imat
 

Nije baš svejedno jesi li endo ili skinny, ne bih išao tako daleko.

A zbog cega nije loše imat kaliper? I kako mi on to može pomoc?

 

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 21:09
Dobro je Thorn rekao, pogledaj se u ogledalo, odma vidis sta je brate, il si debel il nisi. Jedino ak mislis da te ogledalo laze, onda valja imat kaliper. Mene uopce ne zanima cifra BFa, zanima me kako to na oko izgleda.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 21:14

 hebate led i prepirka oko kalipera..uff

kome treba kupit ce ga tko misli da mu ne treba nece

Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.