New Posts New Posts RSS Feed - Postotak masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Postotak masti

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Postotak masti
    Posted: 07 Travanj 2010 at 15:45
Ne znam u koji podforum bi stavila, pa sam to ovdje smjestila - moderatori neka micu gdje hoce .

Dakle, zanima me kako najbolje i najucinkovitije skinuti određeni postotak masti?

Visoka sam š70cm i imam oko 59 - 60kg (uvijek variraju), a postotak masti mi je 2š.3% što je "cist' normalno" .

E sad, mene zanima kako i na koji nacin da skinem tu mast sa sebe? Da li i kile onda moraju dolje? Jer mi se sa ovim postotkom masti mišici jednostavno ne vide. Vježbam i vježbam, ali znam da je i prehrana jako bitna, pa me zanima kako bi izgledala "dijeta" za skidanje masti... Isto tako - voljela bih ako bi mogla ostati na ovoj kilaži (ili eventualno skinuti par kila, ali ne previše)...

Ljudi, pomagajte mi
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 16:44
 kad gubis mast gubis i kile,znaci definicija je u pitanju,crobne vjezbe,prehrane nema se tu sta posebno rec sta vec nije
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 18:13
  Mozes smanjenje kilograma svesti na minimum.. Ubrzaj metabolizam uvodjenjem dnevno 6 obroka, setanjem, odradjivanjem treninga snage s utezima 3x tjedno..

Moras uvesti proteine u svaki obrok.. za dorucak P+UH(kompleksni), te brzi UH nakon treninga i to je to od UH dnevno... ubaci zeleni caj..

Idi setat na prazan zeludac nekih 30min, te pred spavanje odradi 30min setnje.. Na dane kad ne radis utege, odradi HIIT trcanje.. 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 18:17
Hvala ti, Davore . Ali mislim da šetati necu, nego da cu ostati pri Insanity vježbama... Jer su odlicne cardio vježbe, tako da sam to riješila, a prehranu cu pokušati srediti, makar se hranim tako nekako, ali još cu ja to dovesti u red kako spada .

I da, znaci da bi trebala imati 45kg ako hocu imati minimalan postotak masti u tijelu? To mi je nebulozno
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 18:22
Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

Hvala ti, Davore . Ali mislim da šetati necu, nego da cu ostati pri Insanity vježbama... Jer su odlicne cardio vježbe, tako da sam to riješila, a prehranu cu pokušati srediti, makar se hranim tako nekako, ali još cu ja to dovesti u red kako spada .

I da, znaci da bi trebala imati 45kg ako hocu imati minimalan postotak masti u tijelu? To mi je nebulozno


Naravno da ne.. tebi nek misici jacaju sa treningom snage.. moras odradjivat snagu jer sa Insanity mislim neces poticat misice na rast.. Setanje sam mislio ubacit bez obzira na vjezbanje..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 18:26
Ah, ne šetam se otkad imam auto... jednostavno mi se ne isplati . A što se Insanity-a tice - radim te vježbe prvenstveno zato jer troše salo, a ne nabijaju previše mišica... Ali ipak sam dobila podosta (vidljivih) mišica od Insanity-a.

A i ne želim napravit grešku iz teretane - radim samo ancrobne vježbe (utezi i to), jer mi je crobno pre dosadno. I onda sam nakon 3 mjeseca teretane izgledala "veliko" i salasto... Imala sam ja mišica, ali sam imala više sala, jer nisam pravilno vježbala... pa sam sad okrenula sve to i prvo želim potrošiti salo, i dobiti solidne mišice, a tek onda prave ancrobne vježbe...

nadam se da me razumiješ
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 18:32
  Imala si vise sala jer nisi pravilno jela.. prehrana je 70% uspjeha..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 19:17
Sve je davor dobro napisao, prehrana je glavni faktor u svemu tome. Medjutim, tijelo treba neprestano sokirat novim naporima. Ako mislis da se tijelo nece naviknut na jednu te istu rutinu, varas se. Treba radit i sa utezima, i hiitove, i komplexe, i LI cardio  te pritom pazit na prehranu. S tim nema fulanja. Dakle, metabolizam drzat na maksimumu koliko je to miguce dakako. Netko ne kaze da trebas imat 45kg, kako bi to izgledalo na tvoju visnu .
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 20:21
Ma, sve ja to vec znam... Ok, sad zvucim pametno . A to da se nisam pravilno hranila - nisam. Nikako na zelenu granu sa prehranom, ali nisam ni vježbala kako spada. A vjerujte mi na rijec kad vam kažem da sa Insanityem šokiram tijelo svaki put. Još uvijek nisam ni blizu toga da mogu izdržati sve vježbe, a muskulfiber imam redovito nakon treninga. Samo što mi je prehrana slabija strana, je***a... Ali sad cu se pokušati orijentirati prema onome što mi je Davor rekao.

A što se 45kg tice - nebi ih ni u ludilu imala... Been there, done that i definitivno mi se ne sviđa
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 21:43
  Cuj.. znam i po sebi.. trenirao sam ko zvijer, 2 do 3 put dnevno, a jeo gluposti i sala uvijek je bilo.. bez sredjene prehrane nema nista..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 01:16
Decki su sve rekli :)

To je to, prehrana, nema druge, robotiziraj se Meni je ovaj režim prehrane cuda napravio....u zadnjih godinu dana možda je 2 kg otišlo dolje, ali tijelo se skroz promijenilo. Pici po utezima i radi kardio - ali pravilno. Tebi bi HIIT bio super, sprintevi...

Kažeš da si postala velika i salasta nakon 3 mj. u teretani? Hehe...loša prehrana i loš trening

Furai ti je dobro rekao...treba radit sve. Nema tu filozofije...variraj, mijenjaj, uci, upoznavaj svoje tijelo...

I da, di si mjerila te masti? Ja imam doma onu elektricnu vagu i tu mi pokazuje š9%, mora da je pouzdana Baš bi išla negdje to izmjerit..

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 09:25
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Decki su sve rekli :)

To je to, prehrana, nema druge, robotiziraj se Meni je ovaj režim prehrane cuda napravio....u zadnjih godinu dana možda je 2 kg otišlo dolje, ali tijelo se skroz promijenilo. Pici po utezima i radi kardio - ali pravilno. Tebi bi HIIT bio super, sprintevi...

Kažeš da si postala velika i salasta nakon 3 mj. u teretani? Hehe...loša prehrana i loš trening

Furai ti je dobro rekao...treba radit sve. Nema tu filozofije...variraj, mijenjaj, uci, upoznavaj svoje tijelo...

I da, di si mjerila te masti? Ja imam doma onu elektricnu vagu i tu mi pokazuje š9%, mora da je pouzdana Baš bi išla negdje to izmjerit..


I mene zanima di se mjera.. ovako je tesko reci... a di ima za kupiti kaliper?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:21
Joj, ne znam kako se zove ta sprava, ali cu vam saznati .

Primite ju u ruke i držite ravno ispred sebe... I onda vam izmjeri postotak masti, BMI, i potrebne kalorije, te vam odredi tjelesnu građu . U tu spravu morate upisati dob, spol, godine, kilažu i visinu... Saznati cu kako se zove, pa vam javim
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:37
 ja mislin da ta sprava nije precizna
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:39

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ja mislin da ta sprava nije precizna
 

ja mislim da je.....ja sam mjerio u apoteci na toj spravi i izmjerila mi je š7.6 %...a odokativno bi tako i odgovaralo

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 13:44

ja mislin da nije jer moras upisat dob spol visinu i tezinu i onda ti to priko nekih kalkulacija izracuna,ali ja mislin da ima i preciznijih metoda tipa kaliper,ja svoj BF nikad jos nisan mirija ali nadan se da cu bit u prilici

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.