New Posts New Posts RSS Feed - Postoji li nacin za stanjivanje listova?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Postoji li nacin za stanjivanje listova?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Postoji li nacin za stanjivanje listova?
    Posted: 22 Travanj 2008 at 16:55
Moji su poprilicno jaki..izgledaju dobro samo ako sam u visokim petama, a njih ne volim nositi  
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 20:37
auu..moji u stiklama jos gore-samo vidis jaki misic i kost!
i mene zanimaju odg na tu temu....

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 22:31
Hm, zasto stanjivati listove? Budite sretne sto su vam toliki, nekima je prava muka povecati ih. Ili to vi samo mislite da su vam veliki listovi?
Trebate biti ponosne vasim listovima, naravno ako su pravilno i proporcionalno oblikovani, tj. nisu dva velika stupa  iza kojih se ne vidi misic.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2008 at 08:47
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Hm, zasto stanjivati listove? Budite sretne sto su vam toliki, nekima je prava muka povecati ih. Ili to vi samo mislite da su vam veliki listovi?
Trebate biti ponosne vasim listovima, naravno ako su pravilno i proporcionalno oblikovani, tj. nisu dva velika stupa  iza kojih se ne vidi misic.


Kak si sladak .."zasto stanjivati listove?"..zato sto jaki listovi na zeni izgledaju muskobanjasto

Meni je recimo cak i glezanj jaci..kad usporedjujem noge od mog decka i svoje, dala bih sve da imam njegove listove i gleznjeve

Znam da je decima zelja listove ojacati, ali ja zaista smatram da na zeni tanji list izgleda puno bolje
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2008 at 12:57

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Hm, zasto stanjivati listove? Budite sretne sto su vam toliki, nekima je prava muka povecati ih. Ili to vi samo mislite da su vam veliki listovi?
Trebate biti ponosne vasim listovima, naravno ako su pravilno i proporcionalno oblikovani, tj. nisu dva velika stupa  iza kojih se ne vidi misic.
 

Ti si musko, ne razumijes ti to!

 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2008 at 12:58
 

Inace, nema neke vjezbe koja bi ih stanjila. Smanjuju se kao i ostatak tijela.

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2008 at 19:31
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Hm, zasto stanjivati listove? Budite sretne sto su vam toliki, nekima je prava muka povecati ih. Ili to vi samo mislite da su vam veliki listovi?
Trebate biti ponosne vasim listovima, naravno ako su pravilno i proporcionalno oblikovani, tj. nisu dva velika stupa  iza kojih se ne vidi misic.
 

Ti si musko, ne razumijes ti to!

 


He da. Ok valjda kod nekih cura vece nije uvijek bolje
Vec vidim veliki off iza ovoga.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2008 at 08:14
Originally posted by Theia Theia wrote:

 

Inace, nema neke vjezbe koja bi ih stanjila. Smanjuju se kao i ostatak tijela.




Back to Top
Phix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2008 at 20:24
probaj veci broj ponavljanja manjim tezinama na guranju leg pressa prstima ili na podizanju na prste.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2008 at 21:52
Originally posted by Phix Phix wrote:

probaj veci broj ponavljanja manjim tezinama na guranju leg pressa prstima ili na podizanju na prste.

To vec vidim da ciljas na nekakvu definiciju listova? Toga nema i to tek nece postici stimuliranjem misica, dakle vjezbanjem. Kad bi teoretski isli do samog kraja, mogli bi joj preporuciti da uopce ne koristi listove, da ih ne vjezba, odnosno "hardcore" solucija da uopce ne hoda kako bi oni atrofirali! Naravno da je to nemoguce.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2008 at 08:20
  mogli bi joj preporuciti da uopce ne koristi listove, da ih ne vjezba, odnosno "hardcore" solucija da uopce ne hoda kako bi oni atrofirali! Naravno da je to nemoguce.
[/QUOTE]

HAHAHAHA ODLIcNO!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2008 at 09:12
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Hm, zasto stanjivati listove? Budite sretne sto su vam toliki, nekima je prava muka povecati ih. Ili to vi samo mislite da su vam veliki listovi?
Trebate biti ponosne vasim listovima, naravno ako su pravilno i proporcionalno oblikovani, tj. nisu dva velika stupa  iza kojih se ne vidi misic.
 

Ti si musko, ne razumijes ti to!

 

     

  

                          gdje cemo vas razumijeti kad vam je svaki dio tijela bolna tacka..zahvljujuci ovom forumu mnogo toga sam saznao,,,..sa nestrpljenjem ocekujm temu--kako da poboljsam izgled prstiju na stopalu

kao sto neko  rece ,,,najbolje ih je nekoristiti,,,ehhh hajd sad ti to izvedi

 

 

Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2008 at 10:38

                          gdje cemo vas razumijeti kad vam je svaki dio tijela bolna tacka..zahvljujuci ovom forumu mnogo toga sam saznao,,,..sa nestrpljenjem ocekujm temu--kako da poboljsam izgled prstiju na stopalu

[/QUOTE]


pa kad nam to namecu...kao da vi muski ne sjedite negdje u bircu i ne komentirate "uff...gle kak ova ima male cice..kak ova ima debele noge...vidi ide celulitnjaca...joj sto su joj gadnu prsti na nogama

ko da mi ne znamo vas muske...vi vise komentirate nego mi babe

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2008 at 17:09

Originally posted by Phix Phix wrote:

probaj veci broj ponavljanja manjim tezinama na guranju leg pressa prstima ili na podizanju na prste.
 

Nemoj ovo raditi.

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2008 at 21:38
Zapravo... koliko ja znam muskih..i koliko sam se druzila sa njima... oni su puno manje kriticni prema zenama... nego mi same i prema sebi i drugim zenama;))

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 01:29
  a da...a ja mislim da je sasvim u redu da imas jace listove i da se ne zamaras sa tim...samo ti fino vjezbaj, uzivaj i fino se hrani..... i budi zdrava i vesela.....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.