New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  <1 2122232425 38>
Author
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2010 at 23:13
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

hehe come on, nemoj odmah tako, opusti se, ne mislimo mi ništa loše 


Ma znam, treba malo humora uvest. Uostalom, zahvalan sam što si uopce dajete truda odgovarati na moja pitanja.

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

i da...upalo mi ovo "nisam ja kriv što ništa ne razumijem" u oko... ovaj, kako bih ti rekla....samo se ti možeš pobrinut i potrudit da nešto razumiješ, kužiš? ;)


To sam mislio na ovaj dio s prehranom i tim koliko cega ima u hrani i kad se može jest... evo, polako ucim :) Spreman na promjenu.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 00:27
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


ja sam ga pojeo preko š00 kila a nisam se još ubildo, tako da, ne moraš se brinut

blizin se ja toj brojci,ti si i preko 500 sigurno

Edited by zmaj
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 17:58
OK evo jedno pitanje... (danas prvi put jedem posni)... jel smijem to svaki dan navecer pojest ili se to jede samo onaj dan kad se trenira?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 18:12
Originally posted by cooperw cooperw wrote:

OK evo jedno pitanje... (danas prvi put jedem posni)... jel smijem to svaki dan navecer pojest ili se to jede samo onaj dan kad se trenira?


Ma smijes ga jesti svaki dan 5 put dnevno ako oces.. nit deblja nit ista.. to je odlican izvor proteina, pogotovo prije spavanja sa mastima
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 19:14
cooperw prema ovoj tvojoj slici nebi bilo lose i da se udebljas malo kazes da imas 70kg meni se cini da imas i manje. koliko si visok
i da posni mozes jest svaki dan cak je i najbolje tako prije spavanja s mastima jer sadrzi sporootpustajuce proteine koji se polako razgradjuju.uvati se hrane i ne boj se
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 20:32
Evo sad sam probao posni sir po prvi put i mogu rec je da je prilicno ok. Definitivno puno bolji nego što sam mislio da ce bit... sam bez iceg je ok, a s kikirikijem još bolji... eto mi vecere za svaki dan...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 21:23
Originally posted by cooperw cooperw wrote:

Evo sad sam probao posni sir po prvi put i mogu rec je da je prilicno ok. Definitivno puno bolji nego što sam mislio da ce bit... sam bez iceg je ok, a s kikirikijem još bolji... eto mi vecere za svaki dan...


tako treba
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 21:34
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by cooperw cooperw wrote:

Evo sad sam probao posni sir po prvi put i mogu rec je da je prilicno ok. Definitivno puno bolji nego što sam mislio da ce bit... sam bez iceg je ok, a s kikirikijem još bolji... eto mi vecere za svaki dan...


tako treba


ja vec 3 dana na posnom navecer sa kikirikijem.. najbolja vecera
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 21:46

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

[QUOTE=cooperw]Ma smijes ga jesti svaki dan 5 put dnevno ako oces.. nit deblja nit ista.. to je odlican izvor proteina, pogotovo prije spavanja sa mastima
 

Nema toga što ne deblja ako pretjeraš ;) ..osim salate valjda, ko može pretjerat u salati.. :))

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 21:55
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

[QUOTE=cooperw]Ma smijes ga jesti svaki dan 5 put dnevno ako oces.. nit deblja nit ista.. to je odlican izvor proteina, pogotovo prije spavanja sa mastima
 

Nema toga što ne deblja ako pretjeraš ;) ..osim salate valjda, ko može pretjerat u salati.. :))



A u neogranicenim kolicinama sve deblja.. ali ajde od kile svjezeg sira dnevno se neces udebljat.. ako nisi pored toga pojeo i pomfri, cokolade itd
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 22:33
 hehehe pa ne moraš ti junk samo jest da biš se udebljao :) ..ako pretjeraš sa paštom, rižom, mesom itd. i dodaš na to kilu posnog...kalorije su kalorije, višak je višak - istina, nešto kvalitetniji ali svejedno višak ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 22:35
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 hehehe pa ne moraš ti junk samo jest da biš se udebljao :) ..ako pretjeraš sa paštom, rižom, mesom itd. i dodaš na to kilu posnog...kalorije su kalorije, višak je višak - istina, nešto kvalitetniji ali svejedno višak ;)


To stoji.. ali ne vjerujem da ces se na isti nacin udebljat ako pojedes š000kcal vise od preporucljivog u cokoladama, ili u mesu
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 23:25
 Istina, to ti i govorim :) Možeš se svejedno udebljat ali ne na isti nacin - meso ce ti više nahranit mišice od masnih naslaga, a cokolada samo masne naslage ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 11:31
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

[QUOTE=cooperw]Ma smijes ga jesti svaki dan 5 put dnevno ako oces.. nit deblja nit ista.. to je odlican izvor proteina, pogotovo prije spavanja sa mastima
 

Nema toga što ne deblja ako pretjeraš ;) ..osim salate valjda, ko može pretjerat u salati.. :))



KAD TI JE MOJ STARI SLOZI SA POLA LITRE ULJA - VJERUJ DA MOŽEš!!!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 12:40
Joj Theia kod mene ista stvar...

Moj stari sam radi maslinovo ulje (imamo par nasada maslina doli u Dalmaciji) i stvarno je fenomenalnog okusa i isto takve kvalitete. Znam da je i zdravo i da je to kvalitetna masnoca, ali covjece, moj stari koji ga u sve stavlja, prakticki ZALIJEVA jelo s maslinovim

Znam mu reci "Pa što ti sve tako mora PLIVAT u ulju, pa sve ako je i maslinovo u pitanju?!"

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 12:47
maslinovo ulje je zakon,jos ako je domace...u zadnje vrime samo domace i koristin ali opet nevalja pretjerivat nije to ulje tako jeftino
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2122232425 38>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.