New Posts New Posts RSS Feed - posni i "Popratne pojave"
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

posni i "Popratne pojave"

 Post Reply Post Reply
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: posni i "Popratne pojave"
    Posted: 08 Srpanj 2008 at 18:55
Moram priznati da nisam to primijetila od sira.... Hm, povrce - da, ali sir.... 
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2008 at 17:48
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


Opiši te promjene koje si uvela.
Druga stvar, s cime jedeš posni? Jedeš li cijelo vrijeme jednu marku posnoga ili si mijenjala?



promjene se odnose na zdravu prehranu-znaci više ne jedem kruh,cokoladu i ostali junk,prehrana mi se temelji na vocu,povrcu,posnom i jogurtima.
cijelo vrijeme jedemdukatov posni.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2008 at 16:00
Originally posted by evica evica wrote:

jedem dukatov posni sir i nakon toga mi trbuh jako "iskoci"-nadutost valjda,a buduci kako ga jedem u drugom dijelu dana,sve dok se ne probudim mi je takav trbuh. da li je i vama tako? kaj bi ovo moglo biti-sol pa da navuce vodu,intolerancija...? u pocetku kada sam ga jela nije mi ništa bilo slicnoga,ovo mi se pocelo događati u zadnjih mjesec dana.  da nije zbog promjene nacina prehrane?  

Opiši te promjene koje si uvela.
Druga stvar, s cime jedeš posni? Jedeš li cijelo vrijeme jednu marku posnoga ili si mijenjala?

Nema soli u posnom, ali je ima u zrnatom svježem siru zbog cega i ima bolji okus od posnog.
Malo mi je sumnjivo da je od posnoga jer kako sama kažeš u pocetku nije bilo nadutosti.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2008 at 20:57
jedem dukatov posni sir i nakon toga mi trbuh jako "iskoci"-nadutost valjda,a buduci kako ga jedem u drugom dijelu dana,sve dok se ne probudim mi je takav trbuh. da li je i vama tako? kaj bi ovo moglo biti-sol pa da navuce vodu,intolerancija...? u pocetku kada sam ga jela nije mi ništa bilo slicnoga,ovo mi se pocelo događati u zadnjih mjesec dana.  da nije zbog promjene nacina prehrane?  

Edited by evica
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.