New Posts New Posts RSS Feed - Posao i prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posao i prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
avantgarde View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Posao i prehrana
    Posted: 12 Listopad 2015 at 22:48
Pozdrav ekipa, trebao bi malu pomoc

Imam posao sa kojim nemam vremena jesti vise puta dnevno po manje, nego jednom kad je pauza, geodet sam pa nemam bas vremena kad radimo onda radimo bez stanke.

Nisam ni pre debel (barem mislim da nisam) visok 192cm, 94kg
Da li bi bilo dobro jesti npr prije posla, od 8 radim i sta jesti, te na pauzi isto pitanje?

Od doma ne bih nosio jer nemam bas vremena praviti, nego idemo u neki centar pa tamo kupimo sta nam se jede, vecinom je to bilo crni kruh (cetvrtina ili pola sve zavisi kako sam gladan) i pureca ili pileca prsa, te neki sir ako mi se jede. nekad uzmem jogurt nekad cokoladno mlijeko, nekad nista, sve ovisi kakve sam volje. U plodinam zna biti nekad i piletina pecena pa nju uzmem. Voce do sad nisam jeo al ako treba mogu i njega jesti za pauzu.


Meni nije u cilju da ja dobijem neku definiciju nit nista drugo, nego eto da spustim nekih 5-10kg max bi isao na 85 sto sam vec uspio prije dvije god a isto sam imao oko 95 i skinuo sam od jeseni kad sam poceo trenirati pa do ljeta. al nazalost eto opet sam vratio. Tada nisam nikakvu prehranu posebnu imao nego sam izabacio slatko i kruh sam jeo puno manje, vecinom crni ili sa sjemenkama

Treniram tri puta tjedno rekreativno kickbox po sat vremena nekad i sat i po. Tu radimo sve od kondiciskog, pa TRX i ostala pomagala koja se nadju u dvorani i udaranje sto je glavno.

Svaki savjet je dobro dosao
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.