New Posts New Posts RSS Feed - Popecci od sira
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Popecci od sira

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2010 at 00:20
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

da, tad je to p+uh obrok, znaci prolazi. moš i stavit brašno koje god hoceš, ne mora biti bijelo ma moš i samljeti zobene pa popecke u njih uvaljati.

svako jelo i recept se može uciniti zdravijim.


samo ti se treba dati.....
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2010 at 00:44
Chaxy-ca bi mogla biti moderatorica ovog foruma.. zna od nezdravog napraviti zdravo.. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2010 at 18:06
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by chaxy chaxy wrote:

da, tad je to p+uh obrok, znaci prolazi. moš i stavit brašno koje god hoceš, ne mora biti bijelo ma moš i samljeti zobene pa popecke u njih uvaljati.

svako jelo i recept se može uciniti zdravijim.
samo ti se treba dati.....


ma da se to meni sve... 5 min posla, ubaciš ih u mlinac za kavu da ih ful fino samelje i u posudicu i šibaš ih kad god ti zatreba brašno.

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Chaxy-ca bi mogla biti moderatorica ovog foruma.. zna od nezdravog napraviti zdravo..


mogla bih... pitaj me jel mi se da
Strong is the new skinny.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 18:14
500g posnog sira
2 jaja
4 jusnih zlica zobenog brasna
3/4 cajne zlice soli
š/2 cajne zlice mrvljene paprike

sve staviti u posudu, mikserom zamijesati, ta protvan staviti onaj papir za pecenje i zlicom oblikovati popecke cca š0cm u promjeru i š-2 cm visine (nisam niti ja bio previse precizan).
zagrijte pecnicu na š80 stupnjeva i stavite da se pece dok vam se ne stvrdne gornji dio. kad okrenete, i donji dio bi trebao biti pecen, ali ih mozete okrenuti jos 5 minuta kako bi se sve fino zapeklo i dobilo cvrstocu.

iduci puta cu staviti i tikvice koje ocistite, naribate i zamijesite s ostatkom. kolicina - mozda jedna velika, govorim napamet, jos nisam probao... al tako je dobro...

 

Uploaded with ImageShack.us
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 18:44
bravo Gajba!

jesi koristio kupovno zobeno brašno ili si ga sam napravio?
Strong is the new skinny.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2010 at 02:39
  sam napravio... tko ce kupovati brasno kad doma ima 3kg pahuljica :D
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2010 at 16:01
zato i pitam jer nisam nigdi vidila zobeno brašno

evo i mojih, još su vruci



kod mene sa curryem umjesto crvene paprike, š jajetom umjesto 2, pekla sam ih dobrih 20 min na 200°C i onda još par min na 220, bez okretanja. baš su se fino napuhnuli tokom pecenja i malo splasnuli nakon.
uglavnom: MLJAC
Strong is the new skinny.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2010 at 16:31
  danas umjesto paprike stavljam 2 mjerice wheya od cokolade i bez soli... jedva cekam da vidim kak ce ispasti. jos ce ovo biti i zdrava slastica :D
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 02:16
  napravio...
koristio sam š00% whey od optimum nutritiona, koji nije sladak sam po sebi, tak da popecci nisu bili ne znam kak slatki, ali definitivno se ovo islati napraviti kao slasticu. ako imate neki sladji whey, odlicno, ako ne, onda malo stevije u prahu i bit ce dovoljno slatko...
nikako ne preporucam secer ili smedji secer jer njime ZDRAV obrok pada u vodu...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.