New Posts New Posts RSS Feed - pomozite - vježbe za noge..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomozite - vježbe za noge..

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
jole00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jole00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 01:07
I orbitrek je dobra zamjena za trcanje šta ne? Cardio sprava,a nema pritiska na koljena kao kod trcanja recimo..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 10:24
  Ma bicikla je najbolja.. iako ja preferiram trcanje po mekanoj podlozi...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 11:02
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ma bicikla je najbolja.. iako ja preferiram trcanje po mekanoj podlozi...

Biciklo+plivanje =perfektna kombinacija kardio treninga, bar za mene
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 17:45
 mene sad nesto zanima,koliko leg press moze zaminit cucanj,jer u teretani nema nikakvih stalaka i nista di bi moga stavit uteg za radit nego ga dizen s poda ili klupe neke i doslovce moran dignit pribacit priko glave i tako kad spustan,a to neradin s vise od 50kg iz sigurnosnih razloga,a s time uspijen š2 ponavljanja bez problema,sad san ja mislija kad buden sastavija novi trening recimo odradit 3 serije s tih 50 kila,onda na leg press jos 3 s vecon kilazon
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 19:06
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 mene sad nesto zanima,koliko leg press moze zaminit cucanj,jer u teretani nema nikakvih stalaka i nista di bi moga stavit uteg za radit nego ga dizen s poda ili klupe neke i doslovce moran dignit pribacit priko glave i tako kad spustan,a to neradin s vise od 50kg iz sigurnosnih razloga,a s time uspijen š2 ponavljanja bez problema,sad san ja mislija kad buden sastavija novi trening recimo odradit 3 serije s tih 50 kila,onda na leg press jos 3 s vecon kilazon


Zmaj, znaš da je cucanj kralj svih vježbi i ništa ga nemože zamjenit.
Jesi probao radit prednji cucanj, hack cucanj, isto su ok varijacije.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 23:07

a isto mi je koji iden radit,ali ko ce dizat š00 kila recimo pa stavljat na sebe i radit cucanj kad nema stalka,a nema mi ko pomoc jer sam buden ugl.u teretani svi sad dolaze navecer jer ide lito,a ja radi posla moran ili u š4 ili u š6 kako koji tjedan,u tome je baza, a hack bi moga ubacit onaj sa sipkon bez sprave ali nisan ga jos nikad radija

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 23:11
  Zmaju, pa ubaci onda taj hack, ako ništa drugo, što ga prije pocneš radit, prije ceš ga naucit
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 23:23
 to kad buden sad novi program radija,jos san 2 tjedna po ovome upper lower onda cu misec dana 4x split, onda cu 7-8misec 3x split
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 12:34
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 to kad buden sad novi program radija,jos san 2 tjedna po ovome upper lower onda cu misec dana 4x split, onda cu 7-8misec 3x split


A ces radit upper/lower split ili klasicni split?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 00:19

 radit cu

pon:prsa,trbusni(samo par serijatrbusnih)

uto:ledja

cet:noge

pet:ramena,ruke

onda cu tamo negdi u sedmom misecu i cili osmi(radi posla,jer ce bit stvarno tesko i cile dane radit i puno trenirat) jer nije lako bas š0ak sati dnevno radit teske poslove i onda jos trening a smjene su takve da bi se radje upuca al eto natirat cu se 3 dana pa cu klasiku

pon:prsa,triceps

sri:ledja,biceps

pet:noge,ramena

onda cu zimu opet i upper lower slicno ka sad samo cu neke vjezbe prominit i isto 4x split pa malo jedno malo drugo.jos san 2 tjedna na ovom sta mi je thorn da onda cu š0 dana pauzu napravit i ponovo u gym.

Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 01:08
  kakve sve te cucnjeve je preporucljivo za žensku da radi?
 

Edited by tweety
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 13:24
Originally posted by tweety tweety wrote:


  kakve sve te cucnjeve je preporucljivo za žensku da radi? 


Apsolutno sve

P.S zmaj.. preuzmi uteg sa bencha tako sam ja radio
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 18:13
danas sam isprobala cucnjeve s velikom pilates loptom-stavi se negdje u visinu lopatica, malo niže, noge malo naprijed i onda duboki cucanj...cini mi se jako dobra jer sam zaista osjetila ne samo noge vec i guzu da radi, međutim zanima me koliko je ucinkovita u odnosu na "obicni" cucanj s utezima, je li to tu negdje ili slabije, ako znate? jer npr podizanje nogu(vježba za donji trbuh) nije tako ucinkovita s pilates trakom koliko s loptom ili bez rekvizita, zato pitam. hvala
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 17:33
Najbolje vezbe za noge (barem kada su u pitanju listovi i zadnja loza ) je stajanje na prstima, propinjanja, setanje na prstima...Verujte na rec, zene!
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 11:49
ja bih svejedno da mi netko odg, ti cucnjevi su baš zabavni pa ako su i tolko ucinkoviti, mojoj sreci nece biti kraja s obzirom da ja puno radim guzu
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 11:54
 anastasia proba san i ja to jednom ali sa malom lopton stavija san je iznad zdjelice uz zid i spusta se,i stvarno san brutalno osjetija kvadove kako je pogodilo a nikakva tezina,tako da slobodno radi
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.