New Posts New Posts RSS Feed - pomozite! vježbanje nak&#ššš;n carskog reza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomozite! vježbanje nak&#ššš;n carskog reza

 Post Reply Post Reply
Author
Doda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomozite! vježbanje nak&#ššš;n carskog reza
    Posted: 29 Studeni 2010 at 11:28
7.šš. bit ce dva mjeseca od poroda. Rodila sam carskim rezom. Doktor koji me je porodio, rekao je da mi trbušni mišici izgledaju kao paucina (posljedica teškog prvog poroda i premali razmak između dva poroda) i da uz obavezno nošenje steznika moram poceti lagano vježbati dva mjeseca nakon poroda, a intenzivno vježbati nakon šest mjeseci. Može li mi tko savjetovati koje vježbice bih mogla poceti raditi?


Edited by Doda
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2010 at 11:10
  Uh.....

Meni su isto najavili da cu, jednog dana kad za to dođe vrijeme, najvjerojatnije morati roditii carskim.....

Probat cu naci nešto na netu pa ti se javim.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2010 at 12:10
  Upravo sam citala....

Neke žene su pocele 3, a neke nakon 6 mj vježbati i sve je naravno - individualno.

Prvo vrijeme se predlažu lakše vježbe - kao što su duge šetnje ili brzo hodanje, a do 6 mj. ne bi trebala raditi nikakve vježbe kojima opterecuješ trbušne mišice.
Back to Top
Doda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 15:49
Hvala ti! Bojim se da uz malenu ako bude ovako kao sada, ni necu stici vježbati. A morala bih. Buduci da je sad vec hladno pa šetnje s malenom baš ne dolaze u obzir. Barem ne one duge.
Back to Top
Leni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2011 at 16:02
  rodila sam carskim, cekala onih 6 tjedana obaveznih i pocela bez beda...plocice sam imala kad je klinac navrsio 5 mjeseci...dobila sam š9 kila u trudnoci btw..a na njegovih 2 mjeseca sam bila na nuli, dakle nemoj se puno opterecavat savjetima nego slusaj tijelo, ako boli stani i to ti je to, dok god nemas neugodu tjeraj dalje...sretno:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.