New Posts New Posts RSS Feed - POMOZITE MI DA SKINEM SALO, PLEASE!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

POMOZITE MI DA SKINEM SALO, PLEASE!

 Post Reply Post Reply
Author
redrose View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote redrose Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: POMOZITE MI DA SKINEM SALO, PLEASE!
    Posted: 30 Sijecanj 2013 at 23:04
Pozdrav! Imam 28 godina, visoka sam 162 cm i imam 68 kg. U zadnjih godinu i pol sam se udabljala 10-ak kilograma, što zbog problema s hormonima, što zbog posla na kojem samo sjedim. Pokušavala sam s raznim cajevima, tabletama za mršavljenje, dijetama i ostalim glupostima, ali ništa, Shvatila sam da to mogu samo pravilnom ishranom i vježbanjem. Ne idem u teretanu, nikad nisam. Jedem sve i svašta, a cak niti to ne jedem redovno. Radnim danima se budim u pola 6, nekad doruckujem (obicno je to sendvic), nekad ne. Kuci dolazim oko 14 sati, tad jedem ono što ima. nabavila sam si sobni bicikl i steper, 3 puta sedmicno vozim ili vjezbam na steperu. Medjutim, pošto ne znam kako treba da isplaniram prehranu i vježbanje, molim nekog da mi napravi sedmicni plan ishrane i plan vježžbanja. Želim da skinem ovih 10 kg do ljeta. Dosadilo mi je da budem debela, osjecam se grozno, kao kit. Help, please! :(
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 23:13
Svi preparati i slicne stvari šta se reklamiraju su ciste gluposti.. Izbaciš masno, štetno, smanjiš unose kalorija, i vježbaš redovito i rezultati ce doci na svoje.. A nikakve tablete ti nece uspjet u tome.. Pogledaj malo forum, imaš jako puno dobrih i korisnih stvari, a možeš i kopirat ili slicno napravit plan prehrane i vježbe od ostalih FITovaca

EDIT: I da, vezano za naslov, ne možemo ti mi puno pomoci, sve je to vezano uz tvoju motivaciju  i želju za uspjehom ;)


Edited by XQ - 30 Sijecanj 2013 at 23:21
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 10:03
pozz! dobro došla!
ja ti samo mogu reci da je to odluka u tvojoj glavi, a ovdje možeš dobiti moralnu podršku
na tebi je da citaš,uciš, o prehrani i vježbama,i da to primjeniš na sebi!
sretno,ajde,kreni,možeš ti to!!!!!!!!
GOOOOOOOOO GIRL!!!!!!!!!!!!!!!

(p.s. ja sam 163 cm,a imala sam 80kg,kad sam pocela,sad imam 55kg)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 12:26
dobrodošla! 5 obroka na dan (http://fitnessangels.net/hr/prehrana.php), 2 fullbody treninga sa utezima i orbitrek 2 puta tjedno, krenes sa 30 min pa povecavaj svaki tjedan po 5 min. Onda povecas na 3 fullbodya.. samo polako, do ljeta mozes to skiniti.
citaj i uci
sretno!
pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.