New Posts New Posts RSS Feed - POMOC!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

POMOC!

 Post Reply Post Reply
Author
ady_aly View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ady_aly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: POMOC!
    Posted: 23 Studeni 2014 at 23:33
Pozdrav, odmah da budem iskren nisam dugo tražio da li već ima nešto slično otvoreno, pa se izvinjavam ovim putem ako ima.
Naima dešava mi se nešto baš čudno i zabrinut sam mnogo.
Trenirao sam rukomet od 11-e godine sve do trenutka kad sam krenuo na faks (sa 18). Od 16-18 sam bio i redovan u teretani, ništa posebno ali sam bio u formi i poprilično jak i izdržljiv. Inače sam visok 186cm i kad sam krenuo na faks imao sam 89 kg i prestao trenirati. U sljedećih godinu dana pronalazim vrlo malo vremena za trening. Rijetko sam uklapao neke termine plivanja, fudbala, odigrao sam par utakmica za faks i to je to. Sve ukupno možda 20 takvih treninga. Dobio sam možda 2-3 kg u tih godinu dana - dakle 92kg.
Eh sad najvažnije, druga godina faksa.. evo prošlo je već skoro 2 mjeseca, imam 100kg, ne treniram ama baš nikako , faks mi je nenormalno težak da nije rijetkost da cijelu noć ostanem budan učeći. Ležim cijeli dan, vrlo malo se krećem jer mi je faks nadomak stana. Par puta sam pokušao da uradim neki mini trening (sklekovi, zgibovi, čučnjevi) .. ljudi meni nakon 15 minuta treninga toliko bude muka da vam ne mogu opisati. Imam osjećaj kao da ću svu utrobu povratiti, nikad mi se to prije nije dešavalo. Ruke su mi fakat ogromne izgledam vrlo snažno, ali sam totalno nejak u odnosu na prijašnje stanje. Šta da radim? :(
unaprijed hvala, nemojte izjehtati
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.