New Posts New Posts RSS Feed - pomoc !!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc !!!

 Post Reply Post Reply
Author
nidjam View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2014
Location: jablanica
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nidjam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc !!!
    Posted: 18 Listopad 2014 at 02:43
pozdrav, imam problem, napravio sam veliku pauzu sto se tice treninga trcanja.  Nedavno sam ponovo poceo trcati, i nakon 5-6 treninga osjetim strasnu bol u skocnim zglobovima, s tim da nisam imao nikakvo uganuce zgloba...  dal je problem u tetivama ili cemu vec.... kako to da saniram... svaka pomoc dobro dosla .... hvala
mb
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2014 at 03:14
Moje prvo pitanje - koliko dugo nisi trcao?

2. S kakvim treninzima si krenuo? Odmah na neku kilometrazu ili?

3. Tempo? 
Back to Top
nidjam View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2014
Location: jablanica
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nidjam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2014 at 10:24
nekih 4-5 godina nisam trcao, a krenuo sam sa 15 minuta trcanja dnevno po zemljanoj podlozi... a tempo... nekih 6 minuta po kilometru
mb
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2014 at 17:25
Uff, ovo je fkt dugi period - ja sam morala zbog ozlijede pauzirat 1,5 god (fascija napukla od previse maratona), i rekose mi da moram krenut kao da nikad u zivotu nisam potrcala ni 100m.. znaci ono 1min hodanja - min trcanja dok se tijelo ne prilagodi...

A za tvoj problem.. Da nije mozda utjecaj tenisica ili ako je teren neravan da te to ne muci? Cudno mi je to :S
Back to Top
nidjam View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2014
Location: jablanica
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nidjam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2014 at 00:25
neki nacin kako se rijesiti upaljenih tetiva?
mb
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.