New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 19:13
Ok, krivo si protumacila moj post i izvrnula ga i sebi prilagodila!

 Koliko god sam pokusao biti ljubazan i obziran i objektivan, ovim tvojim "prikrivenim" vrijedjanjem ne ostavljas mi druge opcije osim komentara kako si svojim postom zapravo pokazala koliki si trgovac! Ja zaista ne vidim razliku izmedju tebe i one zene na trznici. Zasto? I ona mi zeli pomoci, ali kako pomoci, "na sinko, uzmi ove paradajze, ovi su socniji i bez gmo-a" i ta gospodja mi zaista pomaze iako sam joj platio za rajcice - pomaze time sto mi je omogucila da kod nje kupim rajcice i omogucim si zdraviji obrok! ali mi ona to ne bi omogucila da me nije privukla necim, vec kako to ide na trznici - samooglasavanje i "odlican" marketing.

Zanimljivo zar ne, ali ne mogu si pomoci da ne primijetim kako imas dosta los nacin privlacenja korisnika/kupaca, gotovo identican onim reklamama "ali to nije sve, ako nazovete odmah..."

Isprike iza ovoga ne slijede, jer sto je napisano, napisano je. Stvarno je glupo nakon necega recenog/napisanog ici ce ispricavati. i dalje govorimo teoretski, da ti  (govorim nacelno, dakle za bilo koga) je bilo zao, takvo sto ne bi bilo ucinjeno/napisano. Jedino opravdanje je nemogucnost svladavanja vlastitih emocija.

Toliko od mene...


You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 19:53

Originally posted by kx23š2 kx23š2 wrote:

Dakle, nije za ljencine niti glupe ljude nego pokretljive te ljude zeljni samopouzdanja. Financijski je totalno isplativo, vise nego clanarina za teretanu, steroidi te ostala kemija koja se redovito zvace "kako bi se ostalo fit".
  

trgovina i trgovacke fore...

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 20:25
a steta, ja mislio da se iza oglasa "privatne trenerice" krije nesto u stilu "cura, 23 godine, brineta, vrsi uslugu masaze u vasem prostoru"
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 20:35
Originally posted by Lega Lega wrote:

a steta, ja mislio da se iza oglasa "privatne trenerice" krije nesto u stilu "cura, 23 godine, brineta, vrsi uslugu masaze u vasem prostoru"



Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 20:42
Originally posted by kx23š2 kx23š2 wrote:

 koji cudotvorni proizvodi??

nudim pravilnu prehranu. dodji pa vidi



Imas totalno odbojni i zastarjeli nacin privlacenja klijenata / kupaca.

"Dodji pa vidi" je onako, prazno, tupo i glupo. Tako neces nikoga privuc. Kazes da slazes pravilnu prehranu - danas to svi mogu sloziti -> nisi ni rekla svoje obrazovanje, kome si dosad sta slagala, kakvi su rezultati, s kime si sve radila itd. Nego samo kazes "a daje rezultate kakve nisi vidio".
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 10:27
Originally posted by kx23š2 kx23š2 wrote:

Dakle, nije za ljencine niti glupe ljude nego pokretljive te ljude zeljni samopouzdanja. Financijski je totalno isplativo, vise nego clanarina za teretanu, steroidi te ostala kemija koja se redovito zvace "kako bi se ostalo fit".

Nadam se da je moja poruka bila jasna jer ja nisam tu da bi radila tvoj posao umjesto tebe. Tu sam da bi ti zbilja dobio rezultate.



Ovaj dio mi je upao u oko.

Trgovac na vidiku.

Ukoliko neces i ne zelis odgovoriti na pitanja forumasa i poblize objasniti svoj koncept mrsavljenja molim te bez dodatnog navlacenja na svoje treninge / proizvode ili stogod vec.
Bez postavljanja e-maila u svojim postovima..

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
kx2312 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kx2312 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 15:55

 ja ponudila...

sretno sa rezultatima.

i da, jesam brineta od 20 godina, ali ne vrsim osobne usluge.

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 16:14
otjerasmo dvadesetogodisnju brinetu i trincstogodisnjeg jakova
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 19:58

Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 11:55
Originally posted by šime šime wrote:

Originally posted by jakov jakov wrote:

 

Moji su razlozi slicni ko tvoji,jednostavno zelim bit vrlo zadovoljan sa tijelom.





Eh, da sam ja u tvojim godinama poceo razmisljati o tome, ...

Ako treniras š.5 sati vaterpolo i sat vremena samostalno (koliko cesto u tjednu?) onda spadas u fizicki vrlo aktivne ljude i ako se to "zbroji" s cinjenicom da si u razvoju, onda je normalno da moras puno jesti... Dakle, nemoj se suzdrzavati od hrane, nemoj gladovati!

Ako zelis cuti moje savjete (iako bih se najradije suzdrzao jer mislim da si premlad), morat ces mi nabrojati tocno sto sve pojedes u jednom danu .....


 

Ovako,Vaterpolo treniram 4x tjedno,a jos uz vaterpolo svaki dan š sat vjezbam.Ovo su vjezbe koje radim:200 trbusnjaka,3xš5-20 sklekov,4x25 ledjnjaka i 3x25 cucnjeva i tako 5 serija s tim da u zadnje dvije serije smanjim sklekove na 3xš0.te vjezbe radim jedan dan,a drugi dan 30 min vjezbam sa utezima i hodam po kuci nekih š-š:30.I tako izmjenjujem te dvije vrste vjezbi svaki dan,znaci jedan dan prva vrsta,drugi dan druga.Jel to dobro il...?A evo sta jedem:                             DORUcAK:zobene pahuljice i neko voce(obicno jabuka ili susena papaya)   POSLIJE TRENINGA:snita kruha,malo veca i bio aktiv(š00g)   RUcAK:bilo sta sta mi mama skuha(uglavnom riza ili tjestenina) U šKOLI:dvije snite kruha(malene) i bio aktiv(š00g) NAKON šKOLE DOMA VJEŽBAM  VEcERA/NAKON TRENINGA:posni sir sa kruhom ili bez iceg ili jedno jaj sa brasnom(ne znam kak se to zove,uglavnom pomijesa se jaje i brasno i jos nekaj,i stavi se na tavu pec i onda ispadne nekaj slicno ko palacinka samo deblje)

 

I sad ak mozes na temelju toga pomoc,molio bi te...HVALA

 

 

Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 12:31

Originally posted by Lega Lega wrote:

otjerasmo dvadesetogodisnju brinetu i trincstogodisnjeg jakova
 

 

A sta sam ja tebi napravio da bi me otjero??

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 16:02
@jakov
Dosta los jelovnik (ja tu ne vidim ni jedan posten kvalitetan obrok) cak i ako se ne uzme u obzir vaterpolo i koliko vidim improvizacija teretane, los odabir vjezbi i ponavljanja, los tajming, a ti bi da ti netko sve lijepo ispravi i potrosi vrijeme samo za tebe. Bez ljutnje, uzmi si vremena, gledaj sto su drugi pisali u slicnim temama, trazi po forumima, skoro pa imas sve gotovo samo se treba potruditi.

Koliko vidim, usao bi u podrucje u koje se slabo razumijes tek tako preko noci, stoga ne ocekuj cuda vec polako i strpljivo citaj i informiraj se.

Poanta je da se ne pise svaki put za svakog sa istim pitanjem jedna te ista stvar.

Npr. kad bih ti sastavio nekakav tipican bb jelovnik za vecinu stvari bi bio iznenadjen i buknula bi hrpa pitanja gdje, kako i zasto; vjerojatno ista stvar i sa treningom, stoga se ogradjujem od toga.


Ali uvijek treba imati da ce ti vjerojatno netko sad odmah pisati ono sto on jede, savjetovati te oko treninga kao veliki znalac i slicno; tko ima vremena i strpljenja neka izvoli!

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 21:07
 Ako netko ima vremena,stvarno bih ga molio da mi sastavi jelovnik i da mi kaze koje vjezbe radit.Ako ne kazite stranicu na kojoj mogu naucit dosta o tome.Hvala
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 21:51
Originally posted by jakov jakov wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

otjerasmo dvadesetogodisnju brinetu i trincstogodisnjeg jakova
 

 

A sta sam ja tebi napravio da bi me otjero??



apsolutno nista, uplasio sam se da te otjerao nas offtopic

Originally posted by jakov jakov wrote:

 Ako netko ima vremena,stvarno bih ga molio da mi sastavi jelovnik i da mi kaze koje vjezbe radit.Ako ne kazite stranicu na kojoj mogu naucit dosta o tome.Hvala


www.fitness.com.hr
www.fitness.com.hr/forum/default.asp




EDIT: Popravljen link :)


Edited by Zoki
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 12:40
Originally posted by jakov jakov wrote:

Ovako,Vaterpolo treniram 4x tjedno,a jos uz vaterpolo svaki dan š sat vjezbam.Ovo su vjezbe koje radim:200 trbusnjaka,3xš5-20 sklekov,4x25 ledjnjaka i 3x25 cucnjeva i tako 5 serija s tim da u zadnje dvije serije smanjim sklekove na 3xš0.te vjezbe radim jedan dan,a drugi dan 30 min vjezbam sa utezima i hodam po kuci nekih š-š:30.I tako izmjenjujem te dvije vrste vjezbi svaki dan,znaci jedan dan prva vrsta,drugi dan druga.Jel to dobro il...?A evo sta jedem:                             DORUcAK:zobene pahuljice i neko voce(obicno jabuka ili susena papaya)   POSLIJE TRENINGA:snita kruha,malo veca i bio aktiv(š00g)   RUcAK:bilo sta sta mi mama skuha(uglavnom riza ili tjestenina) U šKOLI:dvije snite kruha(malene) i bio aktiv(š00g) NAKON šKOLE DOMA VJEŽBAM  VEcERA/NAKON TRENINGA:posni sir sa kruhom ili bez iceg ili jedno jaj sa brasnom(ne znam kak se to zove,uglavnom pomijesa se jaje i brasno i jos nekaj,i stavi se na tavu pec i onda ispadne nekaj slicno ko palacinka samo deblje)

I sad ak mozes na temelju toga pomoc,molio bi te...HVALA



Napisi tu prehranu kronoloski s vremenima jer se ovako tesko snalazim...
Pogledaj moju prehranu u mom dnevniku.



Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 16:55
Originally posted by šime šime wrote:


Napisi tu prehranu kronoloski s vremenima jer se ovako tesko snalazim...
Pogledaj moju prehranu u mom dnevniku.

Zasto bi tvoj jelovnik odgovarao njegovim potrebama, iil opcenito bilo kome drugom?

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.