New Posts New Posts RSS Feed - pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
ines View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ines Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc
    Posted: 03 Ožujak 2008 at 20:36
kako se vi suzdrzavate od nezdrave hrane i prekasnog obroka?  
vec negdje 2 tjedna treniram ujutro nataste i predvecer, jedem u 7.30,9.45,š4.š5 i š7.00. nastojim nista iza š7 ne jest ali me oko 20h kada sam sama kod kuce nakon treninga hvata OGROMNA GLAD!! danas sam eto pojela (prije pol h) 3 sendvica,rio mare konzervu i 2 kartona cokolade!!nemogu se nikako suzdrzat samo jedem nisam ni svjesna kao da demon udje u mene (glupi izraz ali je tocno tako) zvacem i zvacem ali nikako da se "osvijestim" MOLIM VAS IKAKVU POMOc


Edited by ines
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2008 at 21:45
Originally posted by ines ines wrote:

nastojim nista iza š7 ne jest ali me oko 20h kada sam sama kod kuce nakon treninga hvata OGROMNA GLAD!!


Kakve su to gluposti - iza š7h ne jest?

Ako te uhvati glad oko 20h pojedi nesto posteno tipa tunu ili posni sir i neces pozalit.

To nejedanje poslije š7, š8h su ciste gluposti. -> Ako tijelo trazi hranu onda jedi, kada nisi gladna ne jedi i to je cijela filozofija.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2008 at 10:56

 Upravo tako, s takvim rezimom prehrane izgledno ti je usporavanje metabolizma jer organizam nema sto probavljati u drugom dijelu dana te se stavlja u stanje "hibernacije", tj. nesto kao evolucijski mehanizam opstanka na rezervama. Usporava kako bi sacuvao i ono malo sto si mu dala.

Druga stvar, suzdrzavanje od nezdrave hrane slobodno, suzdrzavanje od kasnog obroka nikako pod uvjetom da je kvalitetan!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.