New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
teta View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote teta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc
    Posted: 16 Listopad 2007 at 21:44
Imam diskus herniju i svega 26 godina.   Htijela bi bolje oblikovati tijelo i malo ga ucvrstiti, a strah me zbog ledja, ne znam kaj mogu vjezbati kaj ne. Od lijecnika sam se naslusala prica i prica. Zanima me da li netko ima nekih osobnih iskustava, da me savjetuje. Hvala
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 22:48
mislim da ti je svako vjezbanje bez strucne osobe uz sebe nije preporucljivo

Mogu ti sad ovdje ljudi svasta savjetovati i pomoci ti, ali najsigurnije je ako je uz tebe neki fizioterapeut ili trener dok ti vjezbas pa da te upozori na neke pogreske u vjezbama koje mogu jos vise pogorsat stanje
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 23:30
 Danas jos uvijek postoje dvojbe dali provoditi treninge ili ne kod osoba kojima je dijagnosticirana diskus hernija. Vecina strucnjaka se slaze da za to ne postoji univerzalan odgovor nego da se procjena donosi individualno. U svakom slucaju trebas se konzultirati sa lijecnikom i fizioterapeutom jer ti jedino oni mogu kvalitetno pomoci.
www.fitness-trening.com
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.