New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
Slatki86 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2007
Location: Germany
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatki86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc
    Posted: 07 Ožujak 2007 at 17:59

Bok svima

htio bi imati do ljeta malo bolje tijelo...

imam te sve planove za trening ali...

Ja zelim samo gornjeg dio tijela trenirati ne noge itd.

Znaci ruke ledja trbuh prsa..

Ocu sto prije da dobijem jace ruke i prsa.. ali treniro bi 3puta tjedno.

Molim pomoc hvala.



EDIT: Maknut caps

 

Edited by Zoki
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2007 at 18:53
Ovako, nemoj sad mislit da ces do ljeta sad u ta 3 mjeseca napravit nesto znacajnije sa svojim tijelom , teretana je sport kao i svaki drugi i treba duze trenirati da bi se nesto postiglo!

Kreni u teretanu , pocni paziti na prehranu i nemoj sad mislit da ces do ljeta izgledat neznam kako jer obicno takvi koji dodju samo prije ljeta u teretanu brzo izgube volju kad vide da to ne ide tako brzo!

cinjenica je da ce ti se u ta tri mjeseca tek poceti vidjeti neki rezultati treninga, ali kad se budu poceli vidjeti rezultati odmah ces dobit volju za jos treninga, samo se nemoj opterecivati tim vremenskim rokovima jer to samo dovodi do manjka volje i to je potpuno kriva motivacija!

šta se tice onoga da neces trenirat noge, to ti nije nimalo pametno, neravnomjerno razvijanje tijela nije niti zdravo, a nije ni lijepo za vidjet, a i kad su ti noge jace odmah mozes vise dizat i na gornji dio tijela tako da ti savjetujem da budes ravnomjeran sa vjezbama!

Ovdje na forumu imas planova prehrane, a imas i prikaz vjezbi (gif) tako da si to malo pogledaj!

Ajde kreni i uzivaj, zelim ti puno srece u izgradnji tijela!
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 15:42
 isse ive kak si se ti raspis'o (ajde pa prvi si ionako:))..i sta da ja sad, kad si sve vech reko, heh.. 
 
joj pa sad si se sjetio da zhelish to sredit do ljeta, to meni smjesno-ko cure kad dodju 2 mj prije ljeta u teretanu..
 
za teretanu je potrebno puno odricanja, a za neke vidljive rezultate treba bit' jako strpljiv, jer ne mozhe se nish postich tak brzo.. (ja idem i duze od 3 mj, a josh neam nekih rezultata).. i da sam se vremenom opterecivala, vec bi prestala..
 
Da, trebas sve trenirat, sve je to povezano.. K'o shto ive kazhe-to ti je potrebno da bi bolje mogao trenirat gornji dio tijela..u mnogim vjezhbama noge igraju veliku ulogu isto..
 
ajde-sretno..
 
 
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2007 at 20:58
jos jedan savjet...
odmah nauci sto pravilnije raditi vjezbe i samim time ce i rezultati bze doci
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 18:27
Da, obicno se dogadja da pocetnici dodju tamo i onda ako nema kvalitetnog strucnog osoblja u teretani oni rade sami  i neznaju potpuno pravilno raditi vjezbe, i onda ne samo da ne dolazi do rezultata nego je opasno za kraljeznicu i tome slicno!

Najbolje da ti netko strucan pokaze kako se izvodi pojedina  vjezba!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.