New Posts New Posts RSS Feed - pomoc, pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc, pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
odeon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote odeon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc, pomoc
    Posted: 09 Studeni 2007 at 21:20
 Dakle...
Imam 20 godina i otkada znam za sebe uvijek sam bio jako mrsav.
Jedno ljeto kada sam imao š6 godina sam poceo raditi na dobivanju tjelesne mase.
Jeo bih obilatih 5 obroka na dan i u 2 mjeseca sam dobio oko 8 kg, bez ikakve fizicke aktivnosti.
Tih 8 kg definitivno nisu bile zdrave kile jer sam bio vjerovatn jedini mrsavi decko kojeg znam sa pivskim trbuhom. Ukratko, bio sam mrsavi, masni decko.
Onda sam poceo ici u teretanu i salo se koliko-toliko otopilo, ali vaga nije pokazivala nikakvo poboljsanje.
Zatim sam poceo ici u teretanu, poceo paziti na prehranu (jeo malo masnoce i puno proteina, cak svakodnevno uzimam dodatke prehrani-bilderske), no ni tada nije bilo znacajnijeg napretka.
Sto da radim?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2007 at 00:57
Kako sam ja to shvatio - vaga je tu najveci problem?

Ako je - procitaj ovo:

Da li je vaga realni pokazivac naseg tjelesnog stanja?
 

Edited by Mr G.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2007 at 17:58

Originally posted by odeon odeon wrote:

 
Tih 8 kg definitivno nisu bile zdrave kile jer sam bio vjerovatn jedini mrsavi decko kojeg znam sa pivskim trbuhom.
 

 Simpaticno.

Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2007 at 21:37
Pa mogao bi napisati koliko si tezak, jel? Ili ti je bed..

Da, dragi moj, salo su nezdrave kile, a misici su zdrave kile, to je jasno kao dan, drago mi je da si shvatio

Koliko ti vaga pokazuje je nebitno. Bitno je jedino koliko imas sala, a koliko misica.

Da li znas koliko kalorija dnevno unosis?
Da li se hranis kvaliteno (zitarice, voce, povrce, orasasti plodovi, perad, riba...)?
Da li treniras redovito i kvalitetno?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.