New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc oko skidanja masnih naslaga Hvala
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc oko skidanja masnih naslaga Hvala

 Post Reply Post Reply
Author
Marin123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marin123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc oko skidanja masnih naslaga Hvala
    Posted: 05 Prosinac 2013 at 12:42

Pozdrav.

Vec 4-5mj intenzivno treniram pazim sta jedem, ali sam ocigledno negdje zapeo i zaluto.
U pocetku sam poceo s nekom bezveznom djetom, teretana itd.
Na pocetku sam imao 125kg na 193cm visine, i pao sam na 109kg... uz razne kombinacije prehrane.
Jedan dio sam bio na herbalifeu, pa sam presto s tim pa sam jeo puno povrca sto manje ugljikohidrata i pio whey, vitamine i sl. Cito sam da je najbolje trcat na prazan zeludac pa sam glupson svako jutro iso trcat sat i pol vremena, i zapravo totalno izbacio dorucak iz zivota, za rucak bi pojeo malo i isto tako za veceru... unos mi je bio ono tipa 1000kcal dnevno, i ocito sam idiot.Tongue


Ugl. kile prestaju padati, i dalje idem svaki dan u teretanu, trcim... Sad vidim na sebi kao pomake sto se tice misicne mase, ali stomak nece dolje...

Cuo sam da se treba fokusirat prvo na skidanje sala, pa onda tek na misice.
Pa me zanima dal da izbacim sve sta sam pio, i predjem tipa na onu dijetu sporih ugljikohidrata u kombinaciji s cardio treninzima. Ima li neko iskustva s tom djetom i oce li to sad negativno djelovat s obzirom da sam definitivno premalo kalorija unosio dosad... (i da cu sad djetom unosit vise nego dosad).

Ima li iko bilo kakav savjet ili ikakvu ideju, bio bih jako zahvalan

Hvala unaprjed Big smile


Back to Top
Marin123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marin123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 12:46
Cilj bi mi bio naci skinut 15-20kg masnog tkiva, i onda se fokusirat na misicno tkivo.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 13:04
Heheheh nisi idiot, samo si napravio grešku ko i 43542583205820958230958239852 ljudi prije tebe, a i poslije ce ih biti toliko, izgleda Big smile

Znaci 15-ak kg uglavnom....na kcal za curice...da, ništa cudno Big smile

Ajde možeš nam rec kako tocno sad jedeš? Jucer, danas, sutra? Što konkretnije please! Nemoj mi ono...ujutro pahuljice, za rucak što mi mama spremi, a za veceru kako kad, što ostane od rucka LOL


Morat ceš postepeno povecat kcal, sredit metabolizam i pocet jest ko muško Cool





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Marin123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marin123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 13:25

hh Hvala

Znaci ustanem se tipa u 10h odem u teretanu cardio jedno 70min i utezi (svaki dan nesto drugo noge,ruke,leda kako vec smislim).

Nakon tog popijem 30g wheya s vodom. Za vrijeme treninga pijem vodu i onaj herbalifeov caj sto kao ubrzava topljenje masnih naslaga.

Vratim se kuc tipa 12-13h rucam tipa par zlica posnog sira, krastavac rajcica ili sl. s komadom bjelog mesa ili dva jaja ili sl.

Navece nekad popijem herbalife shake s mljekom i dodam zobene pahuljice ili sl.

ak sam u medju vremenu ista gladan pojedem jabuku, zeleni caj, zlicu svjezeg sira ili sl.

Back to Top
Marin123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marin123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 13:29

sad sam se zagledo u ovo> http://www.building-body.com/dijeta-sporih-ugljikohidrata-1-.dio.html

Miješajte i spajajte elemente s popisa koji slijedi, oblikujuci svako jelo na nacin da odaberete po jednu namirnicu iz svake od triju skupina. Zvjezdicama su oznacene namirnice koje u mom slucaju dovode do najbržeg gubitka masnog tkiva:


Bjelancevine
*Bjelanjci pomiješani s jednim do dva cijela jaja, zbog okusa (ili, ako su organska jaja u pitanju, dva do pet cijelih jaja, ukljucujuci žumanjke)
* Pileca prsa ili bataci
* Govedina (po mogucnosti hranjena ispašom)
* Riba
Svinjetina

Mahunarke
* Leca (poznata i kao "dal", odnosno "daal")
* Crni grah
Pinto grah
Crveni grah
Soja

Povrce
* Špinat
* Miješano povrce (ukljucujuci brokulu, karfiol ili bilo koje drugo povrce koje spada u obitelj krstašica)
* Kiseli kupus, kimchi (više objašnjenja o ovome dobit cete kasnije u "Kontroli štete")
Šparoge
Grašak
Brokula
Mahune


Sta mislite o tome

HvalaSmile

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 13:40
Auh, bit ce posla s tobom  Smile

Nije ni cudo da trokiraš. Kakav trening uopce uspiješ odradit tako? Damn, što taj herbalife od vas napravi Tongue


Prvo skrati ovih 70 min kardia, molim te, izjeo si brdo mišicne mase i jedeš ju i dalje. Zagrije se na pocetku 5-10 min, a kardio prebaci na kraj treninga, 20-30 min. Cak možda bolje i u dane izmedju ili odvojeno od treninga par sati.

Kako ti trening izgleda? Koliko intezivno radiš?


Uz whey pojedi bar bananu, s tim da ti ne bi bilo loše i neki dorucak ubacit. No ajde, ima više pristupa i ako ti zaista ne smeta vježbati natašte i neda ti se jesti ujutro onda odradi tako, srkni taj whey i pojedi bananu nakon, ali onda obavezno sredi ostatak dana što se jelovnika tice - pogotovo ove obroke nakon treninga.

Par žlica posnog sira? Potrudi se unijeti 30-50 g proteina po obroku, ovisno o tome kako si te obroke podijeliš. Što manje obroka, to više proteina u svakom od njih ( i obrnuto), pogotovo su ti bitni nakon treninga. Ja bih rekla i prije ali ajde :)

Isto tako - malo pomalo dodavaj UH-e u obroke, opet ponavljam, pogotovo nakon treninga kad ih tijelo najbolje tolerira. Nisi ih trebao odmah srezati skroz, ako ništa drugo bar ne na duge staze, samo u inicijalnom periodu gubljenja prvih kila. 

UH-i ti trebaju uz redovite, visokointezivne treninge. Kao i dobre masti koje vidim nemaš.....imaš manjak svega, to nije dobro. 

Na dane odmore se slobodno poigraj sa P+M obrocima ako želiš ali neka ti bar jedan obrok bude sa UH-ima te dane. 


Ima više pristupa i mogla bih do sutra pisati ali u svakom slucaju - kcal moraju hitno ici gore, malo pomalo. Ovako si ne osiguravaš tijelu dovoljno energije, nutrijenata niti mu daješ mogucnost da gradi mišicnu masu koja ce ti održavat metabolizam u pogonu, odnosno omogucavati ti daljnji gubitak masti. Ovim nacinom neceš postici puno - osim što ceš oslabiti, uništiti metabolizam, imunitet, poludit od gladi i želje za hranom i jednog dana sve izgubljeno vratiti nazad, još i više radi rasklimanog metabolizma.


Jesi malo pratio naše jelovnike?




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Marin123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marin123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 13:52


trening je tako sat vremena 5x tjedno cardio tipa 15trcanje 15bicikl 15 trcanje...

sto se tice utega i to sve radim 6 serija po 12... otprilike, kako kada.

Trbusnjaci i te fore po sto... nemam pojma hahah izgubljen sam slucaj xD

Nemam plan nikakav. Volio bi negdje procitat u 10h pojedi to u teretani napravi to, za rucak to.... tako svaki dan za 3mjeseca ces postici to i to. xD


Jel ima negdje tako nesta bas plan prehrane, vjezba i neki ocekivan rezultat unutar par mj (jer ipak onda vidis di ides)


nisam pratio jelovnike. bacit cu sad malo pogled Smile

Hvala

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 15:08
Ajajaj Smile

Konkretno složen, individualizirani plan, bez da moraš prstom maknut košta - a sve drugo for free ovisi o tvojoj volji da se malo informiraš i posvetiš vremena testiranju vec prokušanih metoda na samom sebi. 

Ovaj portal opcenito je krcat clancima i o prehrani i o treningu, kao što je i forum krcat savjetima. Uglavnom stalno imamo iste ili slicne slucajeve tako da se iz svake pojedine teme da nešto skrpat. Naravno da smo svi razliciti ali neke osnove vrijede za svih - razlikuju se samo brojke i neke finese, koje cemo mi lako prilagodit tebi.

Pogledaj malo naše jelovnike, pohvataj preporucene namrinice i kombinacije obroka, te pokušaj složiti jedan plan prema svojim preferencijama i mogucnostima. Hranu dodavaj malo pomalo, u svakom slucaju to moraš napraviti. Obrok po obrok, namirnica po namirnica. Prošvrljaj po drugim temama, sigurno ceš naci nešto slicno tvom slucaju. Onda na temelju danih savjeta i primjera jelovnika odaberi nešto za što misliš da bi bilo ok i napiši tu ako te bude bilo volja....ista stvar vrijedi i za trening. Koji je još gori od prehrane vidim Tongue

Ajde, malo se potrudi pa cemo te korigirati Wink




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
brunette83 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote brunette83 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2013 at 20:25
Hej,
da li bi mi netko bio trener da smršavim? Visoka sam 172 i trenutno imam 84 kg. 
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2013 at 22:07
pozdrav marin123,sretno ti bilo i nadam se da ceš uspijeti,samo slušaj i citaj savjete i polako ce krenuti i salo dolje,pošto imamo slican problem procitaj postove "Kucnuo je cas!!"  by biankoneri na novi fitovci predstavite se 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.