New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc oko ramena - Pocetnik sam
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc oko ramena - Pocetnik sam

 Post Reply Post Reply
Author
KoPrutic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2007
Location: Iraq
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KoPrutic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc oko ramena - Pocetnik sam
    Posted: 05 Svibanj 2007 at 16:00

 Pozdrav svim strucnjacima i iskusnijim posjetiocima teretana. Javljam Vam se iz Iraqa, naime dosad nisam iamo vremena za teretanu i oblikovanje svog tjela zbog raznih poslovnih obaveza,  sada radim u jednom vojnom kampu i imam vremena  poslije posla tj navece a imam i nekih uslova tj imamo i dobre teretane, a ima jedna mala sa manje spravica u koju ja idem.

Ono sto mene muci jest brz metabolizam bar se nadam da jest, preskacem dorucak jer nema sanse da se probudim, redovno idem na rucak i veceru.

Visok sam š72cm i tezak oko 63kg , i sebi izgledam premrsav, sada planiram da se udebljam i vec idem svaku noc u teretanu po jedno sat vremena.

Kupio sam muscletech proteine tacnije cell-tech i planiram da pocnem da ih uzimam nebi li razvio malo misice. Plan mi je da razvijem misice i ramena, naime imam spustena ramena i nerazvijena pa me to cini jos mrsavijim.

Ono sto ja radim a znam da nevelja jest da vjezbam sve redom sta stignem, nemam plana ni programa.

Moze li mi neko preporuciti  kako da vjezbam, koliko i sta. S kojim kilazama da krenem, koliko puna itd..

ako je moguce da stavite i slika jer ja nemam pojma kako se koja sprava zove, sto se tice malih tegova imam od 7 , š5 45 i 70 lbs   ima spravica gdje se rade trbusnjaci,  zatim gdje se legne pa dizu utezi, takodze ima traka za trcanje, biciklo,   i imaju nek dvije velike sprave za prednji dio i zadnji gornjeg djela tj ramena i  prsa tako je bar nacrtano na slikama.

Veliki problem je taj sto ja mogu da jeden jednom dnevno i ne osjecam glad ako krenem jest  ne mogu jednostavno sam pun, a ako puno jeden sa pola sata sam u wc-u i nista od mog debljanja, planiram nekih 5-7 kg da se udebljam, imate li kakvih savjeta za mene, neki programa po kojima mogu raditi.

 

Tereba mi za citavu sedmicu.

Ove sam clanke na stranici vec procito.

 

HVALA

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 21:55
Ovako, kao prvo probaj ne preskakat dorucak ako ikako mozes, jer je to najvazniji obrok!

Po tvojoj kilazi i visini i ja mislim da si premrsav, ali bit ce bolje!
Te proteine koje si uzeo , neznam kakvi su jer ih nema ovdje kod nas, barem koliko ja znam!

šta se tice vjezbi sve vjezbe u gif prikazu i popis stranica s vjezbama imas ovdje :

https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=2š5& PN=š

pa si malo pogledaj i procitaj sta te zanima, ovdje imas vjezbe za sve dijelove tijela!

A sta se tice programa treninga, vec ih imas nekoliko ja mislim na forumu, ali to bi ti trebao neki trener napisat individualni program vjezbe, to bi ti bilo najpametnije, jer ovako vjezbat sve bez veze kako ti pukne nije bas nesto

A ako bas nema trenera ni strucnog osoblja, morat ces si sam napravit program uz pomoc web stranica na kojima ima dosta tih programa vec napisanih

Najprije se dobro informiraj i onda kreni kako treba !

Sretno
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 18:14
pa sta nema nikog u toj teretani da te malo uputi?! osoblje npr? 
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.