New Posts New Posts RSS Feed - pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2008 at 23:46
Originally posted by haley20 haley20 wrote:

i da, izbacila sam veceru, no pojedem nesto vocno. sad sam upravo ponjupala jagode (domace).. njam. obozavam voce

 


Nemoj papati voce navecer, kao ni ista od uh. Bolje pojedi nesto proteinsko, kao svjezi sir - u koji si mozes ubaciti koju jagodicu. Meni jos bolji izbor je sa limunovim sokom i zasladivacem. Mljac!
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2008 at 14:07
 zašto ne voce??
H@ley
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2008 at 14:27
zbog uh.

 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2008 at 14:05
Originally posted by haley20 haley20 wrote:

 zašto ne voce??


Da, zato sto je voce zivi secer, uh, a takva energija ti ne treba navecer. Proteini su za veceru.
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2008 at 17:38

poslusala sam te i papala sinoc sir.. iako ga jos nisam probala sa limunovim sokom

H@ley
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2008 at 18:23
Originally posted by haley20 haley20 wrote:

 zašto ne voce??

Voce, pogotovo ono sa vrlo visokim GI nije preporucljivo navecer, ali zato ga možeš rasporediti tokom dana jer pretpostavimo da se tada najviše kreceš i najveca je mogucnost njegova iskorištavanja.
Ova teza ne mora vrijediti ako netko npr. ima vecernji trening, tijelo je osjetljivo na U i vocka ne može biti na odmet, samo je poželjnija ona sa nižim GI.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 09:40
sve mi se cini da je ovaj post napravljen u stilu "joooj vidi me kak sam debela" a zapravo se žicaju komplimenti  
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 11:08
Originally posted by Strippy Strippy wrote:

sve mi se cini da je ovaj post napravljen u stilu "joooj vidi me kak sam debela" a zapravo se žicaju komplimenti  

pa cura ima dobro tijelo,a želi ga još i poboljšati!
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 13:18
Originally posted by evica evica wrote:

Originally posted by Strippy Strippy wrote:

sve mi se cini da je ovaj post napravljen u stilu "joooj vidi me kak sam debela" a zapravo se žicaju komplimenti  

pa cura ima dobro tijelo,a želi ga još i poboljšati!


žicanje komplimenataaaaaaaaaaaa
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 13:26

 nije zicanje komplimenata.. ipak je ovo fitness forum i vi se bavite vjezbanjem pa sam htjela cuti vase misljenje kako poboljsati tijelo i skinuti visak..

 

H@ley
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 15:24
ajde ajde..prokljuvili smo te..nemoj da te bude sram

to je kao da ja sad stavim na post slikicu svog mrak dekoltea i pitam kaj da napravim da budu cvršce...prošli smo svi tu školu
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 23:01

 da bar imam mrak dekolte..  a ne spek na kukovima

H@ley
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 23:19
Originally posted by haley20 haley20 wrote:

 da bar imam mrak dekolte..  a ne spek na kukovima


Hehe, pa sad i ja pocinjem sumnjati da tu postoje problemi
Ma neka, komplimenti su uvijek dobrodošli za skidanje nepoželjne masnoce sa kukova hehe.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2008 at 01:27

 vidim ja, poceli ste vi mene zaj...

a da mi netko da konkretan odgovor kako to skinuti (dakle visak na kukovima)??

 (ispricavam se zbog ovog smajlica, stalno ga stavljam, kaj mogu kad mi je omiljeni)

H@ley
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2008 at 08:35
Originally posted by haley20 haley20 wrote:

 vidim ja, poceli ste vi mene zaj...

a da mi netko da konkretan odgovor kako to skinuti (dakle visak na kukovima)??

 (ispricavam se zbog ovog smajlica, stalno ga stavljam, kaj mogu kad mi je omiljeni)



no need to apologize..i meni je dobar
što se tice špeka na kukovima - kad saznaš javi i meni
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2008 at 08:58
piše vec na forumu da se ne mršavi samo sa š podrucja! pa zato složi jelovnik+jutarnji kardio i proc ce ti špek! nekome je špek na trbuhu,nekom na kukovima,a nekome na nogama il ko zna vec gdje,ali to je i dalje špek/salo koje se ne topi ciljano!! haley,tu si na forumu prijavljena vec godinu dana a ti strippy vec 2 mj-trebale bi to vec znati!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.