New Posts New Posts RSS Feed - pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc
    Posted: 26 Svibanj 2008 at 15:36

 imam jedno pitanje. prije malo vise od mjesec dana pocela sam vjezbati, za pocetak na orbitreku. vjezbam svaki dan. sad sam na otporu 3 od 8 i vjezbam pola sata. to naravno namjeravam povecavati s vremenom. cilj mi je skinuti koju kilicu i ucvrstiti tijelo. naime problem je kod mene sto sa strane trbuha imam viska i nikako ne znam kako se toga rijesiti. ide mi na zivce kad obucem uske hlace taj dio mi jednostavno "ispadne". mrzim to

ovo je moja slikica, slikana je prije godinu dana, ali uglavnom muci me taj dio iznad donjeg dijela badica..

http://img2š4.imageshack.us/my.php?image=p33š0029yjš.jpg

 

Edited by haley20
H@ley
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 15:47
 izgledaš skroz ok.. bezveze stvaraš paniku jer svima taj dio ispadne kad obuku uske i plitke hlace
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 16:07

 ma nije u tome problem. slika je od prošle godine, nažalost nemam noviju jer se mrzim slikati. no ove godine je problem i gori, vidljiviji.

neznam kako se riješiti toga.

H@ley
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 16:34
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 izgledaa skroz ok.. bezveze stvaraa paniku jer svima taj dio ispadne kad obuku uske i plitke hlace

Da ozbiljno, nema tu niceg lošeg
Sad ako je ove god veci "problem" trebala bi to onda također snimiti tako da možemo procijeniti. Bez straha
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 17:41
hihi ja ocekivala neku-u najmanju ruku,malo obliju ženu,kad ono...hihi
Bez straha,ako si se sada nadebljala malo,nemaš frke jer imš fakat dobro tijelo!
nije loše malo viška...glavno da nisi mlohava-a to sa strana...probaj se tuširat toplo hladno-kada se tuširaš najbolje i da malo masiraš taj dio-cupkaš,izvlaciš.
Tako ceš polako razbijat naslage,a uz reguliranu prehranu to se da sredit u mjesec dana savršeno:)
nemoj posustat,ti nije veliki problem:)

By:©parogica:)
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 20:20
vidjela sam ovu sliku vec ranije na ovom forumu...mislim da je na podforumu " slike forumaša".... 
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 20:32
 pa da, to je moja slika. i pošto se ne volim slikati, stavila sam je tu da se vidi taj moj problem i da saznam kako ga se riješiti
H@ley
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 06:01
zakon je slika!vježbaj i dalje i kupi šire hlace pati nece "ispadati"! 
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 09:01

 @haley20

koliko kg imaš i na koju visinu?

Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 11:22
 jedna_mala, imam 60kg, visoka sam š75cm
H@ley
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 12:03
Samo ti vjezbaj...... i nemoj si povecavati operecenje, to ti je moj savijet. Ja sam zbog bolje potrosnje masti ukrotila svoj sportski duh i vise ne pichim ko blesava na jarunu na rolama. Laganini. I moram ti priznati da mi se rezultati puno bolje vide jer si ne pumpam noge. Vidno smanjenje - mljac!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 13:42

Originally posted by haley20 haley20 wrote:

 jedna_mala, imam 60kg, visoka sam š75cm
 

imaš moju visinu i moju bivsu kilazu na koju se planiram vratiti kroz neko vrijeme

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 16:37
Originally posted by haley20 haley20 wrote:

 ma nije u tome problem. slika je od proale godine, nalalost nemam noviju jer se mrzim slikati. no ove godine je problem i gori, vidljiviji.

neznam kako se rijeaiti toga.



Originally posted by haley20 haley20 wrote:

 pa da, to je moja slika. i poato se ne volim slikati, stavila sam je tu da se vidi taj moj problem i da saznam kako ga se rijeaiti


Upravo zbog gore navedenog i podebljanog bi nam trebala staviti neku noviju sliku, tesko da cemo nesto postici sa slikom starom god dana ako kazes da je ove god problem veci.
cak ni kilaža i visina ne pomažu ako to nije potkrepljeno sa slikom.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 21:28

Originally posted by Theia Theia wrote:

Samo ti vjezbaj...... i nemoj si povecavati operecenje, to ti je moj savijet. Ja sam zbog bolje potrosnje masti ukrotila svoj sportski duh i vise ne pichim ko blesava na jarunu na rolama. Laganini. I moram ti priznati da mi se rezultati puno bolje vide jer si ne pumpam noge. Vidno smanjenje - mljac!
 

 

kad si ti vec super gradena (vidjela sam na slikama).. ja moram jos dosta raditi da bi utegnula tijelo, a i skinula taj visak koji mi ide na zivce.

evo bas sam danas povecala si otpor na orbitreku na 4 od 8, pol sata odvjezbala i dobrano se preznojila. a i 3x tjedno vjezbam s renatom sopek i mini loptom. i da, izbacila sam veceru, no pojedem nesto vocno. sad sam upravo ponjupala jagode (domace).. njam. obozavam voce

sad me zanima, ako cu se drzati tog rezima do 20.7. (tad idem na more) hoce li biti rezultata??

 

Edited by haley20
H@ley
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 21:31
 hammerstrenght, budem se slikala sutra, preksutra pa cu staviti sliku. što si navalio
H@ley
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2008 at 21:47
Originally posted by haley20 haley20 wrote:

 hammerstrenght, budem se slikala sutra, preksutra pa cu staviti sliku. ato si navalio

Hehe pa nemojte da ispadne kako sam tu samo zbog slika
Napominjem, samo kako bih mogao bolje procijeniti i donekle dati rješenje
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.