New Posts New Posts RSS Feed - pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
aleksandar123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aleksandar123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc
    Posted: 15 Srpanj 2013 at 10:49
zanima me da li mogu kraj ovoga programa vježbanja(http://body.ba/bodybuilding/trening-i-vjezbe/kucni-trening-sa-bucicama-za-cijelo-tijelo/150) i da li je dobar program, još raditi sam sklekove i trbušnjake, jer isto bi si našao neki trening i radio po tome? ili da to samo radim u danima kad mi je odmor u ovom treningu?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 14:09
zašto bi radio dodatne trbušnjake? vidim da imaju u ovom programu sva tri dana pa mi nije jasno zašto bi ih dodatno radio?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 14:11
Trbušnjaci ti nece pomoci da ti budu puno vidljiviji ako si BF ne sniziš .... Samo ceš izgeldati napireno...

Program je dobar,i drži se njega...dodatno opterecenje ti može više naškoditi nego pomoci...to su isto mišici....mišici se trebaju odmarati da bi rasli...a ne ih forsirati :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 14:23
ja bi rekla u free dane nekakav kardio kakav mu god srce želi- trcanje, vožnja bica, hodanje i to sve postepeno povecavat, ne sad odma otic trcat sat vremena
cookies are for pussies
Back to Top
aleksandar123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aleksandar123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 18:23
e hvala vam svima na odgovorima, necu onda ništa nego se samo toga držat i to je to, a trcim i tako 4 puta tjedno, jel obožavam trcanje, pa cu samo onda s time nastaviti....
Back to Top
Happy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2013 at 21:51
Hay! Trebam savjet... rodila sam prije 6mj i ostalo mi je stomaka... dobila sam samo 10 kg u trudnoci i kad sam rodila manje kg sam imala nego sada, ne znam kako u dojenju se skupilo (još uvjek dojim i to dosta), htjela bi skinuti min.5 kg, vidljivo na stomaku i obujmu ruku. Što se tice moje prehrane jako je zdrava i raznolika ali ponekad i obilna.. ne mogu odoljeti vocu i povrcu! Ali jedem sve! prije trudnoce 3-4 puta tjedno trcala sam lagano oko 8 km. e, s trudnocom sam prestala al sam mnogo pješacila. I sada dosta šetam i malo plivam ali samo to valjda nije dovoljno.. 24 sata dnevno je beba uz mene pa sam dosta ogranicena... da, mogla bi naravno kad beba zakunja vježbati ali uvjek nekog posla :P pa me zanima kakve vježbe mi preporucate i što da mjenjam s prehranom???? Hvala vam!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.