New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc!

 Post Reply Post Reply
Author
Cr0H View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cr0H Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc!
    Posted: 26 Listopad 2012 at 17:26
Cujemo se za mjesec dana ili prije ako bude kakvih problema! Big smile 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 08:02
Originally posted by Cr0H Cr0H wrote:


Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Možeš.
Ali 50% posla ti je prehrana, ne zaboravi i nju srediti

Pozabavit cu se prehranom, Hvala još jednom! Big smile<span style=": rgb255, 246, 238; color: rgb51, 51, 51; font-family: Arial; font-size: 13px; line-height: 20px; -webkit-text-size-adjust: none; ">"To je sada relativno i puno zavisi od tvoje fizicke spreme, ali samo slusaj svoje tijelo ono ce ti sve reci. Ja sam znao 2-3 puta sedmicno znao uraditi lagani trening sa utezima da ne bih gubio misice. Ali kao sto rekoh to je relativno. Kobminiraj i vidi sta tebi najvise odgovara." Pa iskreno mislim da je to ono što mi treba, danas sam se super osjecao nakon teretane tako da cu kombinirati Insanity i Teretanu. Hvala puno! Big smile</span>

insenity i je neka vrsta HIIT-a. dakle, 3 put tj full body u teretani + 2 insenitya i na pravom si putu sretno i javljaj napredak i jelovnike pozz
Back to Top
Cr0H View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cr0H Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 22:41
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Možeš.
Ali 50% posla ti je prehrana, ne zaboravi i nju srediti


Pozabavit cu se prehranom, Hvala još jednom! Big smile

"To je sada relativno i puno zavisi od tvoje fizicke spreme, ali samo slusaj svoje tijelo ono ce ti sve reci. Ja sam znao 2-3 puta sedmicno znao uraditi lagani trening sa utezima da ne bih gubio misice. Ali kao sto rekoh to je relativno. Kobminiraj i vidi sta tebi najvise odgovara." 

Pa iskreno mislim da je to ono što mi treba, danas sam se super osjecao nakon teretane tako da cu kombinirati Insanity i Teretanu. Hvala puno! Big smile
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 19:28
Originally posted by Cr0H Cr0H wrote:



Fit Test je obavljen! Puno hvala, ovo je odlican program.Ja sam mislio ujutro Insanity obaviti, predvecer teretanu. Da li je to pametno?!


To je sada relativno i puno zavisi od tvoje fizicke spreme, ali samo slusaj svoje tijelo ono ce ti sve reci. Ja sam znao 2-3 puta sedmicno znao uraditi lagani trening sa utezima da ne bih gubio misice. Ali kao sto rekoh to je relativno. Kobminiraj i vidi sta tebi najvise odgovara.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 19:16
Možeš.
Ali 50% posla ti je prehrana, ne zaboravi i nju srediti
Back to Top
Cr0H View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cr0H Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 13:44
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Sorry nisam procitao post sa jelovnikom.Da jelovnik definitivno nije dobar. Premalo jedes to je definitivno tvoja prehrana u deficitu treba da se krece oko 1800 kcal. Mislim da je hiljadu puta recene da tijelo ako ga ne hranimo dovoljno na sve nacin se trudi da potrosi sto manje masti. Imas na netu kalorijski vrijednosti namirnica pa se malo informiraj. Ugl moje iskustvo, pa vec sam rekao da sam poceo da radim sa bicikom i trcanjem kao sto i vecina jer je kao ono najbolje za sagorijevnje masti. U prvih mjesec dana sam izgubio 3 kilograma i moram da napomenem i malo misica, te sam sam shvatio da to nije za mene jer ne volim taj oblik aktivnosti. Te sam se poceo informirati po netu HIIT tipu treninga i negdje sam naletio na insanity, da on traje 60 dana 6 dana u sedmici su treninzi, trening u prvom mjesecu traje 45 min dok u drugom oko 1 h. Treninzi su brutalni zato su promjene na tijelu vidljive. Za izvodjene ti nije potrebno nista osim monitora i volje. Za sve vjezbe se koristi vlastita težina. Hrani se pravilno i treniraj jako. Uz pravilnu prehranu i dobar trening tvoje se tijelo jednostavno pretvara u masniu za izgranje masnog tkiva i nisi ni svjestan kojom se to brzinom proci. I opet bez pravilne prehrane nema dobrog tijela.


Fit Test je obavljen! Puno hvala, ovo je odlican program.
Ja sam mislio ujutro Insanity obaviti, predvecer teretanu. Da li je to pametno?!
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 12:57
Sorry nisam procitao post sa jelovnikom.Da jelovnik definitivno nije dobar. Premalo jedes to je definitivno tvoja prehrana u deficitu treba da se krece oko 1800 kcal. Mislim da je hiljadu puta recene da tijelo ako ga ne hranimo dovoljno na sve nacin se trudi da potrosi sto manje masti. Imas na netu kalorijski vrijednosti namirnica pa se malo informiraj. Ugl moje iskustvo, pa vec sam rekao da sam poceo da radim sa bicikom i trcanjem kao sto i vecina jer je kao ono najbolje za sagorijevnje masti. U prvih mjesec dana sam izgubio 3 kilograma i moram da napomenem i malo misica, te sam sam shvatio da to nije za mene jer ne volim taj oblik aktivnosti. Te sam se poceo informirati po netu HIIT tipu treninga i negdje sam naletio na insanity, da on traje 60 dana 6 dana u sedmici su treninzi, trening u prvom mjesecu traje 45 min dok u drugom oko 1 h. Treninzi su brutalni zato su promjene na tijelu vidljive. Za izvodjene ti nije potrebno nista osim monitora i volje. Za sve vjezbe se koristi vlastita težina. Hrani se pravilno i treniraj jako. Uz pravilnu prehranu i dobar trening tvoje se tijelo jednostavno pretvara u masniu za izgranje masnog tkiva i nisi ni svjestan kojom se to brzinom proci. I opet bez pravilne prehrane nema dobrog tijela.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Cr0H View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cr0H Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 11:28
Hvala na odgovorima, sredit cu jelovnik pa s vremenom javljati kako ide!

Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Prije tri mjeseca sam imao 85 kila, tvoje sam visine sada imam 74 kile. Sto se tice jedne stvari dobijati misice i gubiti masti istovremeno je nemoguc. Sto znaci ako dobijas misice a ne gubis masti to znaci da prehrana ne valja tj prije ce biti da si u kalorijskom suficitu nego deficitu. Da pojasnim da bi mrsao tj, gubio masno tkivo moras da unses manje nego sto tvoje tijelo trosu. Po nekim pravilima unosis kalorija koliki ti je bazalni metabolizam. Sto se tice vjezbi u pocetku sam radio bicikl i trcanje jer sam kao i svaki pocetnik cuo kao da je trcanje najbolje. To sam radio mjesec dana dok nisam naisao na Instanity. To je nesto najbrutalnije sto je ikada izmisljenjo. Svakome ko želi da izgubi masno tkivo preporucujem. Imas ga skinut na piratbay-u. I najbitnije mozes se ubijati na treningu ako prehrana nije sredjena dzaba sve. Sredi prehranu radi jako i salo mora otici. Ova tri mjeseca u terenu nisam usao. Tek sada kada sam se doveo na pristojnu kilazi i ne želim vise mrsati da ne bih postao kostur krecem u teretanu nabiti nesto misica.


Daj mi malo bolje ispricaj svoje iskustvo..Insanity traje 60 dana, dali si vježbao svaki dan? Kakva ti je bila prehrana? Daj mi malo detalja. Hvala! :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 10:29
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Prije tri mjeseca sam imao 85 kila, tvoje sam visine sada imam 74 kile. Sto se tice jedne stvari dobijati misice i gubiti masti istovremeno je nemoguc. Sto znaci ako dobijas misice a ne gubis masti to znaci da prehrana ne valja tj prije ce biti da si u kalorijskom suficitu nego deficitu. Da pojasnim da bi mrsao tj, gubio masno tkivo moras da unses manje nego sto tvoje tijelo trosu. Po nekim pravilima unosis kalorija koliki ti je bazalni metabolizam. Sto se tice vjezbi u pocetku sam radio bicikl i trcanje jer sam kao i svaki pocetnik cuo kao da je trcanje najbolje. To sam radio mjesec dana dok nisam naisao na Instanity. To je nesto najbrutalnije sto je ikada izmisljenjo. Svakome ko želi da izgubi masno tkivo preporucujem. Imas ga skinut na piratbay-u. I najbitnije mozes se ubijati na treningu ako prehrana nije sredjena dzaba sve. Sredi prehranu radi jako i salo mora otici. Ova tri mjeseca u terenu nisam usao. Tek sada kada sam se doveo na pristojnu kilazi i ne želim vise mrsati da ne bih postao kostur krecem u teretanu nabiti nesto misica.


neznam kako bi s ova tri obroka navedena mogao biti u suficitu. Osim akoo ne pojede 2 pileta za rucak problem i je u tome sto jede premalo kao sto kaze Phoenix. Dakle, i dalje isto- napraviti jelovnik s 5 do 6 obroka dobro izbalansiranih pa ce mu netko vec iskometirati
pozz

Edited by avangarde - 25 Listopad 2012 at 10:31
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 10:12
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

. Sto se tice jedne stvari dobijati misice i gubiti masti istovremeno je nemoguc. Sto znaci ako dobijas misice a ne gubis masti to znaci da prehrana ne valja tj prije ce biti da si u kalorijskom suficitu nego deficitu. .


Moguce je , moguce, kod pocetnika itekako moguce. U suficitu nije prema onom kaj je napisao nego u debelom deficitu sto moze i objasniti njegov problem
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 00:36
Prije tri mjeseca sam imao 85 kila, tvoje sam visine sada imam 74 kile. Sto se tice jedne stvari dobijati misice i gubiti masti istovremeno je nemoguc. Sto znaci ako dobijas misice a ne gubis masti to znaci da prehrana ne valja tj prije ce biti da si u kalorijskom suficitu nego deficitu. Da pojasnim da bi mrsao tj, gubio masno tkivo moras da unses manje nego sto tvoje tijelo trosu. Po nekim pravilima unosis kalorija koliki ti je bazalni metabolizam. Sto se tice vjezbi u pocetku sam radio bicikl i trcanje jer sam kao i svaki pocetnik cuo kao da je trcanje najbolje. To sam radio mjesec dana dok nisam naisao na Instanity. To je nesto najbrutalnije sto je ikada izmisljenjo. Svakome ko želi da izgubi masno tkivo preporucujem. Imas ga skinut na piratbay-u. I najbitnije mozes se ubijati na treningu ako prehrana nije sredjena dzaba sve. Sredi prehranu radi jako i salo mora otici. Ova tri mjeseca u terenu nisam usao. Tek sada kada sam se doveo na pristojnu kilazi i ne želim vise mrsati da ne bih postao kostur krecem u teretanu nabiti nesto misica.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2012 at 23:04
Originally posted by Cr0H Cr0H wrote:

Vidim pomak u razvoju mišica, ali ne i u gubljenju masnoce. O preparatima imam isto mišljenje kao i ti! Na pocetku istegnem cijelo tijelo i odvozim bicik 10min. Nakon toga odradim 30 trbušnjaka u 3 serije i 20 sklekova u 3 serije. Nakon toga predjem na sprave, na svakoj radim po 3 serije. Radim vježbe za cijelo tijelo, nemam odvojeno svaki dan drugo i svaki dan idem u teretanu. Jelovnik. Dorucak: zobene pahuljice s mlijekom, Rucak: vecinom piletina pošto cijela moja obitelj to voli, Vecera: posni sir, 250g pojedem. 


hm hm, prvo bih pocela s prehranom- 3 obroka dnevno- no no. Trebas jesti 5,6 izbalansiranih obroka (znaci u svakom UH:P:M). Mozes pogledati na https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632_page230.html jelovnike forumasa pa probat si sam iskombinirati nesto. Takoder trebas ubaciti svoje brojcice u kalkulator da vidis koliko ti hrane treba https://www.fitness.com.hr/fit/kalkulatori/Kalkulator-kalorija.aspx
Kad to sve napravis slozi onda jelovnik i ponovno ga posalji.
Sto se tice treninga savjetovala bih ti da probas prvo ovaj https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx ili da u teretani pitas trenera da ti slozi neki za definiciju
Pozdrav i sretno
Back to Top
Cr0H View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cr0H Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2012 at 22:53
Vidim pomak u razvoju mišica, ali ne i u gubljenju masnoce. O preparatima imam isto mišljenje kao i ti! Na pocetku istegnem cijelo tijelo i odvozim bicik 10min. Nakon toga odradim 30 trbušnjaka u 3 serije i 20 sklekova u 3 serije. Nakon toga predjem na sprave, na svakoj radim po 3 serije. Radim vježbe za cijelo tijelo, nemam odvojeno svaki dan drugo i svaki dan idem u teretanu. Jelovnik. Dorucak: zobene pahuljice s mlijekom, Rucak: vecinom piletina pošto cijela moja obitelj to voli, Vecera: posni sir, 250g pojedem. 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2012 at 22:25
Dobrodosao
i kakvo je stanje unazad dva mjeseca odkad ides? Sto se tice konkretno masti na trbuhu ne postoje vjezbe koje skidaju mast bas s toga mjesta. Mast ravnomjerno odlazi s cijelog tijela pa se najvise vidi gubitak tamo gdje je ima najmanje. Što se tice preparata- najbolji preparat je zdrava prehrana i kvalitetan trening, ostalo je po mom misljenju bacanje novca. Napisi sta radis u teretani i koje dane, te jedan dan svoga jelovnika
pozdrav
Back to Top
Cr0H View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cr0H Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2012 at 22:00
Pozdrav svima, imam 18god i redovno idem u teretanu vec 2mj. Visok sam 180cm i težak 83kg. Zanima me kako da se najbolje riješim potkožnog tkiva, ponajviše na trbuhu. Slobodno predložite neke preparate! Želim cuti vaša iskustva, vježbe koje radite itd. Hvala! Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.