New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc za totalnog pocetnika?!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc za totalnog pocetnika?!

 Post Reply Post Reply
Author
s4le96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote s4le96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc za totalnog pocetnika?!
    Posted: 25 Srpanj 2012 at 12:43
poslusaj coveka treba ti ishrana sklopi nesto ako mislis da mozes sam ili pitaj za pomoc ovde evo extremefit ti je vec ponudio pomoc tako da poslusaj... :D whey protein uzmi to ce ti dosta pomoci za sada.
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2012 at 18:12
Ne treba ti nista u pocetku osim mozda wheya nakon treninga.

Edited by Zoki - 14 Rujan 2012 at 00:21
Back to Top
showtime View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote showtime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2012 at 17:45
Imam 25 godina, visina 179, kilaža nekih 75-77kg , sprava je multifunkcionalna, dakle ima sve na sebi za vježbanje ledja, prsa, ruku, nogu, stražnjice,trbušnih mišica...vec sam vježbao i prije nego sam kupio spravu, skoro godinu dana, dizanje lakših utega, bucice, sklekovi itd..  ne baš svaki dan ali sam vježbao 3 do 4 dana tjedno, dok sad malo više...
Back to Top
s4le96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote s4le96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2012 at 17:27
Svako ce imati svoje misljenje o ovome ne znam koje si starosti?mislim da nebi trebao da pocnes da uzimas kreatim da ti je jos rano koja ti je kilaza visina? ispisi sve da znamo o cemu se radi i starost pa da komentarisemo koju spravu si kupio?:) ako mozes sve ispisati pa da prokomentarisemo.Pozdrav i tebi

Edited by s4le96 - 24 Srpanj 2012 at 17:31
Back to Top
showtime View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote showtime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2012 at 16:24
Pozdrav.  Odlucio sam se dovesti u red i bolje izgledati,kupio sam si spravu za vježbanje prije  2 mjeseca, vježbam skoro svaki dan u tjednu nekad preskocim 1 dan,nekad 2 ali više od toga ne. Vec osjetim blagu promjenu na meni i  oslikavanje mišica ramenog pojasa,bicepsa,tricepsa i prsnih mišica. Ono što mene zanima je što bi mi preporucili za piti kao dodatak prehrani? Pošto sam totalni amater nisam baš strucan sa suplementima itd...Volio bi piti nešto što ce ubrzati moj rad,tj povecati mišicnu masu i nešto što je jednostavno za korištenje....Prijatelji mi savjetuju kreatin, pa ako neko može pomoci oko toga ili objasniti kad bih kupio kreatin, od koliko trebam kupiti(kolicinski), kako se pije, moram li promjeniti zbog toga raspored treninga itd. I u cemu tocno kreatin pomaže, molim laicki odgovor jer sve ovo što citam po vašem forumu me totalno zbunilo Smile .......I ispricavam se ako otvaram ovu temu po ko zna koji put, novi sam tu...Hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.