New Posts New Posts RSS Feed - pomoc oko suplementacije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc oko suplementacije

 Post Reply Post Reply
Author
strwo92 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strwo92 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc oko suplementacije
    Posted: 05 Prosinac 2008 at 17:37

 ej bok, imam š6 god , visko sam š85 cm, imam78 kg.u teretanu idem vec 5 mjeseci , prije 3 mjeseca sam imao 90 kg ,ali sam sknio š2 kg , sad 3 mjeseca sam poceo bildat.   dosad sam koristio samo iso whey protein. i sad sam poceo uzimat amino tablete st 5300.  sad me zanima sta da uzimam uz aminokiseline koje proteine za mišicnu masu. želim izvuc maksimum iz proteina,aminokiselina i prehrane, jer sam još mlad da uzimam nest jace. et pa ako možete dat prijedloge !  hvala!!!

Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2008 at 17:44

 Dovoljan ti je Whey + bcaa, al to ce ti malo vrijedit ako ti prehrana nije sređena.

Napiši malo kak se hraniš ak ti se da

Back to Top
strwo92 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strwo92 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2008 at 18:44
 pa care odprilike gledam sto manje masnu hranu, zapocinjem dan sa ugljikodidratima , poslije treninga i prije popijem po 3 tablete aminokiselina, i prije spavanja posni sir pojedem itd.  pa ajd ako ti se da napiši mi kako bi mi trebala ic prehrana ,. želim nabit mase , al ne sala, jer mi je dosta skidanja smršavio sam š2 kg.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2008 at 22:19
Originally posted by strwo92 strwo92 wrote:

, poslije treninga i prije popijem po 3 tablete aminokiselina,

Nemoj pretjerivat
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2008 at 23:14
  Te bcaa st5300 ti je bacanje love, po mojoj porocjeni trebale bi ti jedno 20tableta prije i bar 30 tableta poslje treninga. Bolje te novce potroši na još Weya neki koncentrat uz izolat ili BCAA od pro-nutritiona 400kn škg.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.