New Posts New Posts RSS Feed - pomoc oko programa vježbanja kod kuce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc oko programa vježbanja kod kuce

 Post Reply Post Reply
Author
badboyyyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboyyyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc oko programa vježbanja kod kuce
    Posted: 15 Listopad 2011 at 13:00
Pozdrav svima,dosta sam mršav želio bih dobiti na masi i stvarno sam ocajan .Imam program prehrane,suplement,od opreme za vježbanje imam samo dvorucni uteg od 35 kg.Želio bih vježbanjem kod kuce dobiti na masi,vježbao bih ponedjeljkom,srijedom i petkom a od vježbi bih radio svakakve varijacije sklekova,zgibove,dipseve,sklekovi s propadanjima,podizanje na prstima od vježbi sa dvorucnim utegom-benc,deadlift,backsquat,iskorak ili lunges,iskorak na stolici,veslanje sa šipkom,stojeci pregib šipkom,vucenje do brade(upright rows) dvorucnom šipkom,Potisak dvorucnim utegom ispred glave-millitary press to the front,iza glave i vi znate puno bolje od mene kakve još vježbe...Molim vas možete li mi sastaviti nekakav program za masu bio bih vam jako zahvalan i cak bih vam i platio ako treba.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2011 at 21:31
Pozdrav,

Kolko god imas i kakv ti je plan prehrane ?
Back to Top
badboyyyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboyyyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2011 at 03:28
imam š6 godina i plan prehrane mi je:
Zajutrak:Zobene pahuljice pomiješane sa mass gainerom ili 5 jaja ili samo 5 bjelanjaka
Dorucak:sencvic od integralnog/raženog kruha sa pilecim/purecim prsima i jogurt to dok sam u školi
Rucak:piletina,tjestenina,riža,izbjegavat frigano
Vecera:najcešce od rucka ili 5 cijelih jaja 
Prije spavanja:250 grama posnog sira (mogu ubacit neke orašaste plodove)
Back to Top
badboyyyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboyyyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2011 at 12:18
imam š6 godina i plan prehrane mi je:
Zajutrak:Zobene pahuljice pomiješane sa mass gainerom ili 5 jaja ili samo 5 bjelanjaka
Dorucak:sencvic od integralnog/raženog kruha sa pilecim/purecim prsima i jogurt to dok sam u školi
Rucak:piletina,tjestenina,riža,izbjegavat frigano
Vecera:najcešce od rucka ili 5 cijelih jaja 
Prije spavanja:250 grama posnog sira (mogu ubacit neke orašaste plodove)
ili gainer popijem umjesto kao međuobrok
Back to Top
badboyyyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboyyyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2011 at 15:11
molim vas može nešto?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2011 at 16:09
Originally posted by badboyyyy badboyyyy wrote:

imam š6 godina i plan prehrane mi je:
Zajutrak:Zobene pahuljice pomiješane sa mass gainerom ili 5 jaja ili samo 5 bjelanjaka
Dorucak:sencvic od integralnog/raženog kruha sa pilecim/purecim prsima i jogurt to dok sam u školi
Rucak:piletina,tjestenina,riža,izbjegavat frigano
Vecera:najcešce od rucka ili 5 cijelih jaja 
Prije spavanja:250 grama posnog sira (mogu ubacit neke orašaste plodove)
ili gainer popijem umjesto kao međuobrok


Za dorucak ovo boldano, "ili samo 5 bjelanjaka" neka ne bu de tako, 5 bjelanja može, ali obavezno deri i ugljikohidrate........Ugljikohidrate jedi sa svim obrocima osim vecere, kada ubaci uz taj posni obavezno orašaste ili neko ulje (riblje, maslinovo)

Pretpostavljam da si full mršav kad tolko silno zelis koju kilu toliko ocajnicki.............tak da sam jedi, ak nema rezultata premalo jedeš :)

kaj se treninga tice, drzi se tih osnovnih vjezbi , BP, Squat, DL, Millitary , 3-5 serija x 5-8 i jedi ko konj........ al velim, morat ceš povecat taj utegic od 35 kg

Kaj se treninga tice , 35 kg ce ti bit malo za te osnovne vježbe, probaj nabviti još koji kolut da povecaš težinu........kakvo ti je iskustvo inace kaj se tice izvođenja tih vježbi koje si naveo?


Edited by The Phoenix
Back to Top
badboyyyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboyyyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2011 at 20:13
Ok,hvala na savjetima :) iskustvo sa tim vježbama sa utegom nemam preveliko iskustvo gotovo pa nikakvo ali znam kako se izvode i to,a ove vježbe sklekovi,dipsevi...to naravno imam iskustva.Nego samo bih volio da ako neko ima vremena da mi sastavi program vježbanja to mi je najbitnije sad.
Back to Top
blondie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blondie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2012 at 19:49
Bog,
može meni netko pomoci? Ja sam pocela vježbati po programu ChaLean Extreme. Imam utege od 1,2,3 kg i jos cu kupiti od 5 kg. Mene zanima dali ce mi se smanjiti i trbuh, jer mi je dosta velik tj salast. A ona samo diže utege, dosta teže od mene, ali ja sam tek pocela s dizanjem, pa ce mi valjda ovo biti ok. Ne znam. Nekako se bojim da cu se ostalo ucvrstit od utega,a da ce mi ostati trbuh.
 
Hvala na odgovoru
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.