New Posts New Posts RSS Feed - pomoc - mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc - mršavljenje

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 01:03

Originally posted by TopForm TopForm wrote:

  zaletio sam se do konzuma nakupovo brokula,celera,sampinjona i pastrve...povrce s negativnim kalorijama..sad cu kombinirat i smislit nesto,pokusat cu izbacit kruh potpuno a ponekad ubacivat pastu i krumpir,a sto se tice PWM trenutno me nezanima dok ne izgubim na masi....o tome cu poslije mislit...uza sve to pokusat cu jos vise vjezbat i nadam se da rezultati nece izostat.
hvala svima na odgovorima

super  

gle, ne moraš izbacivat kruh potpuno, ne znam šta se svi boje tog kruha  Te ugljikohidrate samo treba znat izabrat, prilagodit kolicinu i tajmirat! Recimo u prvom dijelu dana, dok ti je metabolizam ubrzan ili oko treninga...a kad god znaš da neceš imat neku aktivnost koja zahtijeva energiju zasitiš se povrcem!

Bilo bi ti dobro recimo par dana jest povrce za rucak sa nekim izvorom proteina i onda dan dva opalit po riži ili malo krumpira...ili tako nešto..malo ciklirat da ti se metabolizam ne uspori jer si onda opet nigdje!

Pusti sad pwm....nije baš da se ne može bez njega ;) Samo si lijepo osiguraj da nakon treninga pojedeš nešto hranjivo što brže, neki normalan obrok od ugljikohidrata i proteina..to ce bit dovoljno, o sitnicama ceš kasnije razmišljat, samo vježbaj i mudro jedi

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 10:52
  planiram uvest 30min trcanja ujutro prije skole...pa sam cuo da je vrlo dobro popit zeleni caj prije trcanja...jeli to stvarno tako i koji caj bi se mogo pit jer sam procito da postoje zeleni,crni,bijeli,zuti....? hvala
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 19:02
Originally posted by TopForm TopForm wrote:

  planiram uvest 30min trcanja ujutro prije skole...pa sam cuo da je vrlo dobro popit zeleni caj prije trcanja...jeli to stvarno tako i koji caj bi se mogo pit jer sam procito da postoje zeleni,crni,bijeli,zuti....? hvala

Svi su dobri samo se razlikuju u sastavu, zeleni sadrzi polifenole, crni tanine, ali svi su dobri !

Usput, ne preporucuje se trcanje nataste, jer je to ogroman katabolizam.. Radije biciklo ili brza setnja !
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2010 at 13:01
u tjedan dana izgubio 2kg......vjezbam jako puno,poceo sam s p90x....i jedem vise nego prije(ne izgladnjujem se,jedem 5 obroka),ali izgleda sve se uspijeva potrosit ..jos jednom hvala svima na savjetima i zelim vam puno srece u vasim pothvatima xD...istina je sta govore da se postaje ovisan o p90x i insanity
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2010 at 11:22
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by TopForm TopForm wrote:

  dobra ideja,fino i zasitno,pokusavat cu ubacivat sve vise ribe zbog proteina(najbolja mi je pastrvka)jer sam poceo jako vjezbati i upala se osjeca danima.ima tko ideju za shake koji se pije poslije treninga,ali bez onih whey proteina jer nisam u mogucnosti kupovat ih,vec shake s sastojcima tipa banane,jogurt itd.?vec se 3 dana drzim ovog rezima,tesko je al se mora i nadam se da necu odustat
 


popijes 500ml jogurta.. dodaj med u to jer ti trebaju brzi UH..  evo sada sam procitao i clanak da je mlijeko odlicno za PWM..




Jel možeš pliz dati link na clanak?

daj
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2010 at 12:48
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


Jel možeš pliz dati link na clanak?

daj

Mislim da je mislio na ovo.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 16:07
  evo nakon nekog vremene javljam da je pala i 4 kila...mogu rec da sam se poceo privikavat na djetalnu hranu...a vjezbanje mi uslo u naviku jednostavno moram napravit svaki dan...picim punom parom sa svojih š06 kila i nadam se do ljeta da budem ispod troznamenkaste brojke...
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 16:41
  evo da stavim i primjer jednog dnevnog jelovnika:

Dorucak(7h):3-4dc mlijeka s zitaricama


Meπuobrok(š0h):uzimam voce,biram izmedu banane,jabuka,naranci..


Rucak(š3):neki komad mesa,najcesce piletina s nesto UH kao riža i krumpir ,te jos kao prilog ledo smrznuto povrce pa biram raznoliko(grasak,cvjetaca,brokula itd.)

2. meduobrok(š5):š50g posnog sira pomijesano s paprikom isjeckano na kockice jer mi je tako lakse pojest da ''ubije'' okus sira..

vecera(š9):jedna pastrvka(srednja velicina) na el.rostilju te ledo povrce al najcesce brokula i to dosta nje da me zasiti kako nebi u krizu pao..i dodam malo maslinovog ulja

trening mi je najcesce oko  š6h i traje oko šh,ili home workout(p90x ili insanity)ili s frendovima na bazen pa se isplivat..

za pwm:u mikser  š bananu,red cokolade,3dc tekuceg jogurta(onaj s najmanje masti) i malo meda…to izmiksma dan prije tako da me ceka u frizideru hladno..

slobodno komentirajte i ispravite me u greskama,ipak sam pocetnik..


 

Edited by TopForm
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 21:08
Savjetujem ti da pwm radiš s mlijekom a ne jogurtom, nije to ista stvar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 09:01
e a jel taj red cokolade baš prijeko potreban?
Strong is the new skinny.
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 10:39
  haha ma nije al da malo okusa..sto se tice posnih sireva uvijek kupujem od drugog proizvodaca jer ako kupujem isti se zasitim okusom pa mi se povraca,al ovako imaju drugaciji okus pa je fino,a cokoladu cu izbacivat od sad ,iako nedaje puno okusa ja volim komplicirat
 

Edited by TopForm
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 11:28
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

e a jel taj red cokolade baš prijeko potreban?


nije ali ja bi ga isto stavljao.. iako je bolje u obliku ledo twice sladoleda od cokolade
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:31
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

e a jel taj red cokolade baš prijeko potreban?


nije ali ja bi ga isto stavljao.. iako je bolje u obliku ledo twice sladoleda od cokolade


cito sam malo i nalazio da je cokolada zdrava i to vrlo ,naravno ako se jede malo..poboljsava zile i srce,a poslije treninga sluzi kao hrana za misice...sad ako se zna tajmirat i odredit kolicine onda sama cokolada i nije tako losa...a i fina je.
 

Edited by TopForm
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:34
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

e a jel taj red cokolade baš prijeko potreban?


nije ali ja bi ga isto stavljao.. iako je bolje u obliku ledo twice sladoleda od cokolade


joj i ja bi....
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:34
  e da ,jos nesto...dali netko ima neku knjigu u pdf-u da je voljan postat link...zanima me sve o misicima i utjecaju treninga i prehrane njih,cuo sam za muscle confusion iako neznam sta je to...pa ako ima neko da je na hrv puno hvala
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 23:03
Originally posted by TopForm TopForm wrote:

 
e da ,jos nesto...dali netko ima neku knjigu u pdf-u da je voljan postat link...zanima me sve o misicima i utjecaju treninga i prehrane njih,cuo sam za muscle confusion iako neznam sta je to...pa ako ima neko da je na hrv puno hvala


neku knjigu u pdf-u?

imam.. njih jedno 300 sigurno

alit u koju tražiš, nemam

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.