New Posts New Posts RSS Feed - pomoc - mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc - mršavljenje

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc - mršavljenje
    Posted: 12 Travanj 2010 at 16:06
  pozdrav,
visok sam š92cm i imam šš0kg...
krenuo sam na dijetu al imam problem kod vecere jer me hvata kriza i moram nesto pojest.tjekom dana jedem raznoliko od ribe do povrca i tjestenine,ali kruh pokusavam u potpunostu izbaciti.poceo sam vjezbat jakim tempom s programom shaun T insanity i mogu rec da mi ide.
pitanje je sta jesti navecer, a da je lagano i najvaznije zasitno?pokuso sam s zelenom salatom,radicem,rotkvicama ali mi bas neide s tim.puno hvala na odgovoru.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 16:18

 Posni sir i maslinovo ulje/kikiriki..

Riba sa povrcem..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 16:56
  dobra ideja,fino i zasitno,pokusavat cu ubacivat sve vise ribe zbog proteina(najbolja mi je pastrvka)jer sam poceo jako vjezbati i upala se osjeca danima.ima tko ideju za shake koji se pije poslije treninga,ali bez onih whey proteina jer nisam u mogucnosti kupovat ih,vec shake s sastojcima tipa banane,jogurt itd.?

vec se 3 dana drzim ovog rezima,tesko je al se mora i nadam se da necu odustat
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 17:13

Originally posted by TopForm TopForm wrote:

  dobra ideja,fino i zasitno,pokusavat cu ubacivat sve vise ribe zbog proteina(najbolja mi je pastrvka)jer sam poceo jako vjezbati i upala se osjeca danima.ima tko ideju za shake koji se pije poslije treninga,ali bez onih whey proteina jer nisam u mogucnosti kupovat ih,vec shake s sastojcima tipa banane,jogurt itd.?

vec se 3 dana drzim ovog rezima,tesko je al se mora i nadam se da necu odustat
 

popijes 500ml jogurta.. dodaj med u to jer ti trebaju brzi UH..  evo sada sam procitao i clanak da je mlijeko odlicno za PWM..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 19:20

zasto nemozes kupovat whey. nemoj mi samo rec radi cijene jer whey se moze nabavit isplatnije nego da muckas kojekakve gluposti

Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 19:36
  ma mozda bi i kupio,ali sam nov u svemu tome pa bi probo nestio kila izgubit ovako pa ako krene pocet ubacivat i whey najprije zbog treninga koji ga zahtjevaju..

cito sam nesto i vidio kako spremju shakove s jogurtom,smrznutom bananon i zitaricama koje se izmiksaju.ja sma probo i dosta je fino al sad kolko je korisno neznam
 

Edited by TopForm
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:28

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

popijes 500ml jogurta.. dodaj med u to jer ti trebaju brzi UH..  evo sada sam procitao i clanak da je mlijeko odlicno za PWM..
 

Samo ti rokaj po mlijeku davore, javi razultate za mjesec dana

Al pocetniku ipak ostavi neki drugi savjet, na kraju krajeva s toliko kg viška, PWM mu je najmanja briga.

Stvarno mi je žao da pored svih ovih stickija, faq-ova, blog postova, i dalje nicu pocetnicke teme. Mislim da bi zoki trebao uciniti nešto po tom pitanju, pdf pocetnici npr  lakše njima, a bome i nama

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 15:57
Davor je dobro rekao za posni i ulje za veceru. A za smrsat, drasticno rezanje UH i pici po cardiu. Vise manjih obroka. Posoje nekih shakeovi u zamjenu za whey, ali vjeruj, whey, voda i dex su za pocetak najbolji izbor, jer dost brzo djeluju.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 01:36

Originally posted by Furai Furai wrote:

Davor je dobro rekao za posni i ulje za veceru. A za smrsat, drasticno rezanje UH i pici po cardiu. Vise manjih obroka. Posoje nekih shakeovi u zamjenu za whey, ali vjeruj, whey, voda i dex su za pocetak najbolji izbor, jer dost brzo djeluju.
 

Davor pili li ga pili po tom posnom i mastima  Ja bi rađe tu povrce stavila (lisnato)...može ga tonu pojest zbog negativnih kalorija i zasitno je zbog vlakana...nikakve salatice, rotkvice i ostale gluparije za vrapce...Top form, nakrcaj tanjur brokulama, uvali komad mesa, zalij malo sa maslinovim pa mi onda reci da si ostao gladan

...a UH nebi baš drasticno rezala...smanjivat malo po malo...i da..ja bi rađe kruh ostavila umjesto tjestenine

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 08:59
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

...
Davor pili li ga pili po tom posnom i mastima  Ja bi rađe tu povrce stavila (lisnato)...može ga tonu pojest zbog negativnih kalorija i zasitno je zbog vlakana...nikakve salatice, rotkvice i ostale gluparije za vrapce...Top form, nakrcaj tanjur brokulama, uvali komad mesa, zalij malo sa maslinovim pa mi onda reci da si ostao gladan

...a UH nebi baš drasticno rezala...smanjivat malo po malo...i da..ja bi rađe kruh ostavila umjesto tjestenine


Doduse to za drasticno rezanje UH je diskutabilno, preformulirat cu: meni je upalilo, mozda nekom drugom i ne bude tako
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 10:04

Originally posted by Furai Furai wrote:

Doduse to za drasticno rezanje UH je diskutabilno, preformulirat cu: meni je upalilo, mozda nekom drugom i ne bude tako
 

Pa zapravo i nije diskutabilno da li ce nekome upalit jer hoce sigurno :) ali mislim da je kod izbacivanja određenih namirnica bolje ic postepeno...za pocetak ih držat ujutro i oko aktivnosti obavezno, a samo ih navecer izbacit...tako se ima više prostora za spuštanje kad se dođe do plafona..

..naravno, može i drasticno srezat, ili cak potpuno izbacit na tjedan dva što je recimo ideja atkinsa i montignaca, al ja bi rađe polako, nema potrebe za tim....samo ih naucit tempirat i pojacat aktivnosti..to najprije

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 15:40
Jos jedna opaska, kod drasticnog rezanja treba imat celicnu volju, jer je nekoliko poznanika to pokusalo, sto je nazalost rezultiralo yo-yo efektom, nisu se mogli suzdrzat, a stvari vrlo lako krenu naopako. Tako da je za vecinu bolji Gymkin savjet, ali ako se zele brzi rezultati, moze se ic na drasticnu opciju uz dobar trening.
 

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 17:27
  zaletio sam se do konzuma nakupovo brokula,celera,sampinjona i pastrve...povrce s negativnim kalorijama..sad cu kombinirat i smislit nesto,pokusat cu izbacit kruh potpuno a ponekad ubacivat pastu i krumpir,a sto se tice PWM trenutno me nezanima dok ne izgubim na masi....o tome cu poslije mislit...uza sve to pokusat cu jos vise vjezbat i nadam se da rezultati nece izostat.
hvala svima na odgovorima
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:07
 pwm bi triba uzimat, ako ne shake onda nesto pojest,jer treningon se trose misici i to triba pokrpat da se nedesi veliki katabolizam
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:15
  onda mi je najbolje nesto jednostavno ubacit poslije treninga kao sto je davor23 rekao jogurt i med,ili mozda bananu smiksat s tim...tek sam pocetnik u svemu tome,nadam se da cu jednog dana i ja drugima pomagat ko vi meni.trenutno cesljam forum post po post.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:20
 samo naprid
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.