New Posts New Posts RSS Feed - pomoc mi je potrebna hitno! :(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc mi je potrebna hitno! :(

 Post Reply Post Reply Page  <1 6789>
Author
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 4.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 13:14
Ma sve ceš si posložiti, vidjeti ceš najbolje kako ti odgovara (nekad sam i ja nosila na posao svježi sir i neku vocu za medjuobroke) sad mi ovako odgovara, tako da ceš i ti sebi složiti najbolju kombinaciju.

Evo vidiš da je dobro dobio si posao , bravo sada ce valda biti lakše obzirom na prije spominjanu recesiju.
Srteno
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 14:09
hvala ti puno!!!! niej još službeno!!! ali je na pragu!! pda nosti cu sa sobom obroke to naravno..kada idemkod cure ponesem si dorucak hahahahah :DDD ice to sam nek ide!!! hvala ti na savjetu! :)) drago mi je da si imala slicnu situaciju i da si sa iskustvom mi prenjela to još jednom hvala! :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2013 at 20:34
hehe još 3 dana nisam mogo izdržat...od mjesec dana kako sam poceo sa forumom i prehranom imao sam 59,6 kila...danas nisam mogo odolit stao sam na vagu koja je pokazala 63,3 kile :) sve iz povrca voca....mesa kruha riže krumpira...posnog zobenih mlijeka....možda je i nesica pripomogla kojoj kili X) hahah....al uglavnom gledao sam slike kosti koje su mi ispale....su sada pokrivene i bole se osjecam ko nikada treninzi su mi postali lakši tako da i tražim da dodam još koju vjecbu u programe da si otežam jednostavno fenomenalno...i što sam uveo navecer posni sir ovih dana...osjecam nešta da mi gori u stomaku dok spavam ne znam jel je to dobro! i jedan neugodnjak koji me prati kroz mjesec plinovi strašni i neugodni....i serem skoro svaki dan ...(oprostite na izrazu) hahah....dosta promjena....više mi nije u glavi neka definicija samo gore kile jaka prehrana danas sutra još jaca i jaki treninzi...naravno nisam tip neki za utege ali sklekovi su mi ono obozavam ih i benc...to me sutra ceka ....kada vidim prsa kad su mi ko od purana se naprsila naprosto ne mogu da opišem taj momenat srece hahahah eto malo serendam u nekoj euforiji sam....ovih 2 dana me vukla anoreksija koju sam imao...onako koda šapuce mali vražicak...udebelio si se..plocice ti se skoro en vide....vidi salo što ti je prekrilo kosti..strašno u ogledalu sam si izgledao ko 100 kilaš ...ali Hvala Bogu nisam posustao i mislim da sam skužio ljek...svaki puta kada me tako nešta kao progoni....dodam enšta novo..eto i navecer jedem posni....dodam kalorija više....baš u neki inat...i koda nestane strah....eto toliko malo od mene nisam dugo hahah X) pozdrav ekipico! :D tu bar mogu reci ispuhat se kada niko nas ne razumije...naš nacin života...."zdravi" al nisu ni osjetili kako je to pa ih i pomalo žalim....izbjegao sam rodjendan haha....kolace..rodjendansku hranu znate vec kako to ide....sve i rekli su da sam poludio hahahah :D
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2013 at 21:20
Bravo
Jako mi je drago zbog tebe i samo tako nastavi dalje
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 09:59
hihih ;)))) hvala ti! šta se desilo sa forumom?? :S
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 13:30
bravo,baš mi je drago zbog tebe!!!!!!!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 14:58
hvala ti babaa!! kako kod tebe ide jel napreduje se šta...malo malo pa te vidim u ispovjedaonici hahaah :)))
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 15:09
ma da,ide super! sve 5,samo malo me hormoni pucaju,pa svako tolko poludim! ali,vježbam ko luda,ispucam se,i to me spašava!
iako,mi je danas jedna kolegica rekla " Isuse,kak si ti mršava!"
a ja velim,daj malo bolje pogledaj,to su sve mišici,aahahhahaah!!!
sad cu poceti sa sandbagom od 15-20kg,moram vidjeti koliko mogu, do sada je bilo sve sa 10kg
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 16:24
hahahah neka je bolje i neka se dobro osjecaš! i vježbaš :D neka divljaju hormoni! :))) baš mi je drago ! :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 18:29
kako glup dan ...koji mi je trebao biti najbolji za vježbanje :( prvo sam htjeo srušit rekord 72 skleka ...napravio sam 64....:,( 3 serije uteg na ledjima dok sam radio sklek mi se mico skoro pao..nisam mogao kvalitetno odradit više sam se fokusiro uteg..u 4 seriji mi je pao na ruku nisam 4 seriju ni dovršio onda...benc sam digao samo 5 puta..u 3 serije svaku 5 puta samo..a kada sam krenio 6 put nisam mogao izgrebo sam stomak hahaha dok sam ga svlacio....al ajd nekak sam prošao danas dan...nakraju je valjalo vjerovatno trening...jer sam nakraju mogao 8 obicnih napraviiti tako da vjerujem da je tu nešta i bilo! nadam se da nikome nije bio šugav dan ko danas meni :/
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 18:37
Pazi da se ne razbiješ sa tim utezima :D Imaš razlicite varijante sklekova tako da odaberi radje teže nego da radiš neke egzibicije od kojih ceš ostat bez glave... Ja od danas pocinjem sa novim programom jer mi se stari cinio prenaporan za odredjene dijelove a neki nisu ni došli do izražaja... Samo mi treba da pocnem, još ležim u krevetu jer sam 12 sati izvan kuce bio pa se treba malo odmorit :D
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 18:48
radim taj program 3 puta...prva 2 sam se osjecao fenomenalno...ma nije to nikaka exibicija...nego samo ono otežam si gore sa utegom ..stavim na ledja i pumpam skekove...i danas šta ne valja nisam skontao..mislim da je stvar u držanju ruku...haha...jer bolej je mogu ti reci sa utegom...jer moram dignuti glavu gore i spuštat se da ne padne uteg (tako ga balansiram nekako) a kada obicne radim glava padne dole spusti se....tak da te ovo na neki nacin tera da težu varijaciju radiš plus teret! ma benc mi je digo tlak..al ajd 5 puta sam ga digo...svaki put malkice fali na 6 i onda na stomak ga stavim umrem hahahahah ...ma joj prijatelju stalno ubacujem neke nove varijacije dodajem...sam nisam ništa specijalno mjenjao program u mjesec dana...valjda kad mi dopizdi cu....ovak koju dodam vježbu koju nadjem na netu da probam i tak :D (valjda necu izgubit glavu...nije da bi izgubio nešta vrijedno) ahhaha
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 19:28
pa,i ja sam danas jedva odradila,biometeorološka situacija je nepovoljna!?

jedino kaj sam sretna jer sam uspjela visiti na štangi za zgibove,s bradom iznad štange,i to poprilicno dugo,i još dizati noge i koljena, i mogla bi još,ali mi je bilo dosadno visiti.
to je veliki napredak za mene,ojacala sam.
sutra pocinjem sa sandbagom od 15kg,pa kad vidim kak ide,dižem na 20kg.
radim po onom videu koji je extreme stavio u fitnessangels!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2013 at 09:48
svaka cast baba!! ima napretka to je najvažnije!! ma eo nakraju se po jutru vidi da je bilo rada..upala ona blaga...na prsima...dobro je neka se radilo!....e ja sam tek poceo sa zgibovima katastrofa sam hahah 7 sam ih napravio najviše u jednoj seriji hahah..kao pocetnik radim 7-10 serija ono kolko mogu..napravim prvu 7..drugu 5...a ostale 2-3 hahaha sramota me ono....al ajd bit ce bolje hahaha :D ....moguce da ej vrijeme krivo! svi smo neki cudni boležljivi ovih dana...kako i nebi kada je vrjeme ajme katastrofa :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 14:33
joj u cetvrtak bi mogao imati razgovor sa šeficom..ovog jednoga kafica u Cepinu! ...pa držite mi fige nije još sve sigurno ja se nadam ...daj Bože više da nadjem išta! financijski obiteli pomoc i sebi olakšat...fffff kako me drka ovih dana ta neka kriza to je strašno....ako dobijem posao daj Bože....ako ste u blizini okolici Osjeka...naletite mi na cugu castim svakog hahah samo da dobijem! posao vise :S
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 14:58
držim fige, evo tak jako, da sam se sva spetljala!!!!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6789>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.