New Posts New Posts RSS Feed - pomoc mi je potrebna hitno! :(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc mi je potrebna hitno! :(

 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
Author
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 4.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 13:27
Odlicno da si krenuo s promjenom prehrane, samo tako nastavi... Smile A ja se na tvom mjestu ne bih brinula oko kalorija kave s mlijekom i šecerom, nego više štenosti toliko kofeina dnevno opcenito za organizam i srce (a i saharoza nije bezazlena). A plus, kava ti ubrzava metabolizam, što usporava put k tvom cilju. Pij ju tak kak si rekao, ujutro. Eventualno popodne ako nešto radiš/uciš pa ti treba energy-boost Smile
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 13:37
hvala ti puno!!! misliš da nije štetno popiti 2 sa šecerom i mlijekom da bi mogao kako bi to rekao ljepo se izgraditi i sa time :D? sam što imam naviku ujutro i navecer :D...hvala ti ...na potpori jako ju treba, ;)))
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 20:52
Ma nema na cemu. Opcenito mislim da te Nessice (one s aromama raznoraznim, jel) nisu zdrave jer su pune aditiva i tih aroma, itd. Osobno pijem cisti Ness Classic Gold s vodom i bez iceg drugog, nije sladak, al se covjek navikne. Jak je i razbudi me, drmne malo, to trazim! :D Ti ne moras paziti na svaku kcal jer zelis nadoknaditi prekomjerno izgubljene kile. A pij jednu dnevno, a mozda da drugu zamijenis. Ma nis ti nece bit.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 12:39
jesam eoujutro popio sa 2 žlice šecera i mlijekom ....a jucer navecer sam POLUDIO! pio sam caj bez šecera bez icega hahahah dobio sam volju što ranije da legnem spavat! kud baš je ne zdrav taj šecer za nesicu! :( neka bude kolaci sokovi raznorazni....ali nesicu ne diraj! :D neka prilagodit cu se...niej problem teže mi je bilo ostaviti se nesice....nego pizze cevapa i tih junk food-a nego nessice....osjecam se ko smigl kad su mu uzeli prsten :(
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 13:22
e,to si dobro usporedio !
smigl! :-))))))))
ja se ne odricem jutarnje kave i to crne(turske)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 13:28
jeeeeej neka je i mene krenilo!!! hahaha :D evo kako prolazi tjedan još 2 dana...moram se pohvaliti nije baš puno..ali vaga pokazuje pola kile više!!! sa novim režimom zdrave prehrane!!!! stavio sam 300--400 kalorija više nego što treba u moju kilažu i ide gore nadam se zdravo sada još planiram ubaciti "Insanity" samo ne znam di....imam 3 dana vježbanja onog svog ...prsa ramena ruke i tak....mislim da ako se to mora kako mi se ucinilo svaki dan skoro ...to onda nije za mene necu imat sange prdnit! hahaha......uf ja nebi mogao tursku piti baš mi ne leži xDD nikako!!! :PPP pda cuj kada se navikneš na kavu...baš je teško je se odreci...previše sam je konzumirao i eto mi sada....neka barem necu londrat do kasno navecer nego kvalitetno se naspavat i biti odmoran za cjeli dan! :)))
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 14:44
ja mislim da bi više štete napravila da se odreknem jutarnje kave,pa pop ....im !!!!
odlicno,samo nastavi tako,bit ce rezultata,ja nisam neki strucnjak,ali jel radiš sa utezima,kakvim?
pitam zato jer od kad ja vježbam s utezima i stalno dodajem težinu, nabila sam malo mišica,ali i puno više jedem,naravno,kvalitetno,ali ipak više i izgledam zdravije,malo se sve popunilo,nisam ko Smigl !
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 14:59
hahahah ja bome jesam!!! em radim uzeo sam od jednog tipa....cetvrtkom radim normalno....vježbe sa utezima za ruku ne znam možda si gledala nixazu ....on mi se cini zanimljiv pa sam od njega uzeo....taj dan vježbam kombinacijama biceps i triceps..imam samo jedan uteg za ruku najviše mogu nabiti do 15-18 tak kial nemogu više para nemam nisu nešta teški ali otežavam si kolko mogu samo da budu teži ! ja ti poslo u inbox poruku ....zanimalo me nešta u vezi riže hahaha ne odgovaraš ocito nisi skužila t:D pa vidi....zanimalo me citao sam o riži to bi uveo u prehranu...bjelu rižu jbga ne mogu birat :D...znaci 100g ne kuhane riže je isto ko i 300g skuhane? tj znaci li to ...da ako pojedem 300g skuhane riže sa tim još zacinima ne znam stavim malo soli muškatnog orašcica cilija volim tako...je jednako 100g sirovoj riži! kada stavim na vagu 100g riže skuhane izgleda mi tanjur riže ko oni što djele rižu u crvenom križu tamo onoj u africi djeci haha ! ma joj inace cure pre mršave pre tanke pre neke vamo tamo ne volim...volim kada ima i ona šta pokazat...imaj malo iškembice i svega...a sada pre anorexicno ne znam pre utegnuto pre debelo to mi nije baš...:D haha Smigl ludi :D
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 15:09
odgovorila sam ti u inbox
ja niš ne odvajam,posebno ruke,noge ovo ili ono, cijelo vrijeme full body,i bucice,i sandbag
kod mene pali!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 15:23
i ja bi tako volio kada bi imao novaca onak u teretanu tako je moja mama radial ko i ti svaki put sge u teretani ...i imala je super liniju ...:D   ma još da ubacim onaj insanity trening samo ne znam di koji dan i sve super danas cu ga odradit vidit cu ustvari tokom tjedna kad koji dan imam snage....svidjaju mi se jako ti treninzi :D Znojenje :D....aj sad cu da vidim ne pie mi ništa da si odgovorila :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 15:25
uopce nemam ništa u box-u :( ne kužim rekla si da si poslala možda mi net šteka ili nešto :/
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 17:05
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

uopce nemam ništa u box-u :( ne kužim rekla si da si poslala možda mi net šteka ili nešto :/


ne znam kaj se dogodilo,odgovorila sam ti,nekaj je zaštekalo!
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 17:22
Možda radije ne taj insanity - ima dosta kondicijskog elementa, odnosno kak mi se cini, insanity se vježba kad želiš smanjiti masno tkivo, nikako nije za tvoj cilj - ukoliko je to dobivanje kvalitetne mase. Imaš super bodyweight vježbi pa si to potraži
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
volim meso! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote volim meso! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 17:30
bok ljudi, nova san na ovom forumu al vidin da ste vi dosta informirani o svemu. ja san bila dugo bolesna i izgubila sam 10kila.al sve u podrucju nogu i straznjice. nikad mi nije bija cilj gubit kile ili ista slicno. sve san provala,neke vitamine za poboljsanje apetita, tirala san se da jedem vise nego uobicajeno i sta mi je potribno ali mi ni to nije pomoglo! razmisljala san o tim proteinima pa sad ne znam koliko mi je to pametno i jel uopce postoji nacin da vratim kile bas tu di sam i izgubila?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 17:44
izracunaj si BMI....npr moj primjer nije lijep baš al eto...imam 183 cm...60 kila 18 godina moj BMI mi iznosi 1600 i nešta kalorija...ako želiš zdravo dobijat kile uz koju vježbicu...moraš povecati režimm prehrane znaci mora ti biti 2100 kalorija po danu na tanjuru....zdravo se hrani proteina što više UH-a izbaci navecer...ili konzumiraj što manje treba ti UH obavezno poslje vježbanja neke aktivnosti...nemoj ga zanemarit...imaš dosta po forumima citaj...hrani se znanjem koji ljudi prenose ovdje :) ako imaš pitanja pitaj....i to je to :) nadam se da sam ti malo pomogao!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 17:45
hahahaha upravo sam ga odradio...mislim da si u pravu pogubio sam se u nekim vježbama....i žarulju sam nekako odšarafio kad sam bio skako...hahah
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.