New Posts New Posts RSS Feed - pomoc mi je potrebna hitno! :(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc mi je potrebna hitno! :(

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 15:52
vidim da si iz osjeka....valjalo bi jedan dan na kavu otic...treba mi netko tko se razumije..da mi da savjet tko je u tome godinama vec....a ne jebeni doktor...masni koji ce mi davat savjet nekakvi...kada sam vidio strini tko mi da je savjet tu doktoricu bila je de lja još i od nje..netko tko ej to iskusio tko je u tome..a ne procitao na papiru...i naucio
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 16:14
ja sam iz istre,znaci samo jest i doktoru,evo ovdje ima puno cura,mozda bi koja htjela na kavu,pa se napricajte
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 16:23
a je***u pogrešno sam procitao onda...baš mi žao!...ma svejedno....pasalo bi mi kontam si pametovanje psihijatra da mi nebi puno pomoglo...jer iskreno šta zna on oo fitnesu...šta bi jedino mogao mi moral dizat ne znam dat neku podršku savejte ....ma neke dijagnoze...kakvi su danas još cu dobit napismeno da sam opasan za okolinu haha...šalim se....am joj ....kada vidim nekog psihijatra koji je ono u fit formi ...onda bi valjalo po savjet hahah..pa nek mi objasni...a ne neki masni kojeg boli kurac :D
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 16:27
pa ne procjenjujem ljude po kilazi,nego po karakteru i jos nekim drugim stvarima,kad bi procjenjivao tako lako ljude onda bi i za tebe imao sta rec,zar ne? zato daj priliku svakome i ne procjenjuj olako ljude oko sebe,mozda bas taj masni razumije probleme sa kilama i glad ?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 16:31
a istina je i ja sam bezobrazan sada....jednostavno ono živci ti odlae i neka napetost....i stvarno nije mi baš lako....tako je....karakter je ipak najvažniji
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 15:55
Ti ne kužiš da je fitness kurac za ono cime se jedan DOKTOR medicine, specijalist psihijatrije bavi... A to nije bf, bitno je ono što je u glavi. Problem je što je vecini ispod casti otici na savjetovanje strucnoj osobi, a u nekim slucajevima dovoljan je psiholog... Ljudi su površni i ne razumiju da im kave i frendice ne mogu pomoci kao strucna osoba u otvaranju drugih perspektiva i vidika, u tvom slucaju radi se o zdravim perspektivama koje su ti potrebne. Prijateljski odnos kojemu dodaš strucni aspekt i od toga bolje ne može... Naravno da postoje psihijatri koji i na vlastit slucaj primijenjuju zdrav nacin života, ako ti je to toliko bitno. Ali malo je nazvati glupom tvoju tvrdnju da, ako doticni psihijatar na sebi ne primijenjuje fitness navike i informacije, da isti ne razumije ideju zdravog života i fit tijela.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 19:15
pozz!
ne bi ja bila ja,da se ne ukljucim!
nisam strucnjak,ali vidim da covjek ima problem u glavi.
e,pa ovako,najteže je to sam sebi priznati,i otici psihijatru! To sam ja prošla, i nema tu pomoci dok ti ne dodje iz guzice u glavu. Možemo mi tu svašta trkeljati,ali badava. Metastaza ak ti se da,procitaj moj prvi blog u kojem sam sve napisala, tamo sam javno priznala da imam dvije dijagnoze,potvrdjene od psihijatra. Tek kad sam si priznala da mi treba pomoc,uspjela sam se izljeciti,i staviti život pod kontrolu. Ovaj poremecaj hranjenja sam i ja prošla, jer nisam bila u stanju jesti,zbog straha da se ne udebljam,pa sam izgledala ko zombi. Sad više nemam taj problem, ako jedeš kak treba,i sam kažeš da znaš svaku kaloriju,i ako vježbaš,onda ne vidim di je problem, pocni jesti, zagledaj se u glavu,a ne u ogledalo,i zamisli da ceš izgledati ko Apolon!
sretno i daj se sredi!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 00:21
ja tek ovo sad vidim, pocni pit b kompleks, gore je netko naveo... i prestani sebe gledat ko da ceš ako se udebljaš biti debeli, ima nacina da uz dobru prehanu se debljaš na pravi naci...
i kaj ti znaci ako znaš za svaku hranu kolko ima kalorija kad po cijele dane jedeš neorganizirano i samo koflekse...
ja ti iskreno velim, odi do psihologa, nije sramota, zato i oni postoje, pricaj s njim... 
a znanje koje imaš o hranu pretvori u prednost, dakle u pozitivno brijanje kalorija da se udebljaš kak spada, a ne histeticno i manijakalno da ceš izgledatko vreca govana... 

prestani se kažnjavat za svaki unos hrane za svaku kaloriju koju unseš i razmišljat o tome...

možda zvucim malo grubo al želim ti samo pomoci...
a još bitnije, želiš li ti sebi pomoci? 
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
mrga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2012
Location: Lepoglava
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:02
Pocni trenirati streetworkout i u roku od godine dana dobit ces jako dobru definiciju ;)

http://www.youtube.com/user/novoic?feature=watch ja radim po njihovom programu i mogu ti reci da se napredak jako vidi
Back to Top
mega View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 11:36
Citajuci njegove postove cini mi se da se netko dobro šali pa cak i podj...
Nadam se da se varam jer ne bi bilo kul s obzirom da se drugi silno trude pomoci!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:36
ne šalim se nikako....problem je ozbiljan jako....Hvala vam ljudi...na pomoci sve je istina morampoceti sam od sebe evo vec dva dana sam pojacao jelovnik !!! nadam se dobrom napretku !!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.