New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc - 173cm, 105 kg - kako smršaviti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc - 173cm, 105 kg - kako smršaviti?

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 19:34
Ako imaš orbitrek možeš i to, puno je bolji za zglobove
Glory ne daj se i samo tako dalje, s vremenom ubaci neke dodatne vježbe snage uz sklekove i cucnjeve....

Sretno dalje i javljaj nam napredak
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 19:49
Originally posted by Maratonac Maratonac wrote:

Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

gledaj da postepeno ubaciš veslanje da ti izjednaciš pa onda propadanja i zgibove

kad trciš ili hodaš možeš hodat u iskoracima dubokim, to trga :)


To je tocno ono sto ne smijes raditi.


zašto ne iskoraci (da malo i lože odrade a ne samo kvadricepsi) i zašto ne sklekove kompenzirat sa veslanjem vlastitim tijelom, pls pojasni?
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 20:44
Kod pravilnog trcanja zadnja loza radi 65% vremena a kvadriceps 20%. Ljudi uglavnom ne znaju trcati pa kvadriceps preuzima ulogu zadnje loze. To pogotovo dolazi do izrazaja kod doskoka na petu odnosno povecanja iskoraka.
Zasto to ne raditi? Zbog ozljeda, naravno. A i puno si sporiji.

Mislio sam samo na trcanje. Za veslanje vlastitom tezinom ne znam.

Edited by Maratonac - 17 Svibanj 2013 at 20:56
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 21:09
ja nisam pricao o trcanju nego o vježbi za lože pošto radi cucanj pa da izjednaci, nikako ne bi trebala trcati iskorakom, ne znam da li itko to uopce može, ispricavam se što sam bio nejasan

po meni bi trebalo radit uz trcanje i vježbe snage (možda bolje odvojit te treninge ali može i trcanje poslije vježbi snage) a bolje je da imaš ravnotežu vježbi za prednji i zadnji dio tijela a hodajuci iskoraci su super kao vježba s vlastitom težinom kao i cucnjevi i podizanje kukova itd bitno je da su ljudi aktivni :)
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 21:28
Vjerojatno sam ja krivo shvatio. Da, skroz se slazem s tobom
Back to Top
tim View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 22:38
ne znan dali imate u osijeku bio-bio trgovine,ako imate, tu mozete naci bezkvasni kruh,cjena mu je veca nego obicnome iz pekare,ali je razlika u kvaliteti ogromna,to bi van toplo preporucia...
Back to Top
Dede View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Dede Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 10:34
gle ak ce ti ovo sta pomoc nemoj stalno mislit na to kak moras smrsavit radi ljepe estetike tjela nego razmisljaj na taj nacin kako se zelis zdravo hraniti jer to ti mora biti na prvom mjestu kad s tim krenes polako si prehranu riktas onda ce polako sve krenut uz setnju ces gubit kile pa kad ces vidjet da je to krenulo mislit ces si pa ako malo potrcim bit ce jos vise uspjeha i tak kad uvidis da to tak ide postat ce ti nacin zivota.Znam to po sebi meni je vec evo drugi tjedan ujutro kad se probudim zavisi svaki drugi dan odem malo u prirodu prosetam ak mi se da i potrcim ali sve lagano nesmijes se ujutro na prazan zeludac opterecivat pa kad se vratim za dorucak zobene pahuljice kupio sam u intersparu ima 500g 12 kn ja uzo odma 1lg i prva dva puta cete biti mozda bljutave i tesko probavljive al vjeruj mi vac 3 put su neodoljivo fine i jedem ih s uzitkom daju mi snagu i energiju cesce idem na wc onda za 4 sata ispecem si 2 jaja na oko i to pojedem s snitom kruha bjeli nikako uzeo sam neki kruh s dijetalnim vlaknima perfektan je onda nakom toga malo odmaram zavisi ak imam kakvog posla onda malo svrljam po dvoristu i onda opet nakon 4 sata jedem et danas imam tjesto i to cu jest tjesto samo mozda s malo umaka onog od mljevenog mesa al malo i to bes kruha jedi i onda opet oko 8 sati jedem i tu si uvjek dam na volju sta mi se jede mozda uzmem opet zobene mozda si skuham 2 jaja mozda tjesto od rucka to zavisi kak me volja
znaci jedem u 9 ujutro u 1 u 4 i 8 i sto mi je najvaznije posto sam se vec bavio sportom idem trcat i to opalim jedno 20 min trcanja ono jedno 50% normalno to si sam poslusas tjelo kak on diktira kolko moze malo se odmorim 1min i onda odradim HITT 1 min kolko god mogu trcim onda min odmaram onda opet 1 min sprint onda 1 min odmaram i napravim tako jedno 7 serija onda ispusem 2 min odmora i imam 20cm prepreku preko koje skacem ljevo desno sunozno 3 serije po 30 sec radi nogu da se jaca i kad to napravim onda otrcim 2 kruga oko nogometnog igralista i to jako spor tempo nekih 10% ta se tjelo stabilizira poslje toga istegnem misice i to je to puno vode pijem i dok trcis ponesi si flasicu vode sto iznojis moras vratit vodom jos si ja limuna malo iscjedim nekad u vodu i eto nika moudrost samo volja dovodi do cilja a i netrcim tak jako svaki dan ajmo rec svaki drugi napravim HITT taj jaki trening ugl pustim tjelu da mi diktira tempo moras slusat tjelo i to je to osjecam se super i evo spizdio sam u tjedan i pol skoro 2 kile ajmo rec kilu i pol i jos osjetim da mi misici na nogama lagano peckaju da gore(nije upala nego se razvijaju postepeno) sto je za mene odlicno
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.