New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc - 173cm, 105 kg - kako smršaviti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc - 173cm, 105 kg - kako smršaviti?

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2013 at 00:04
kako se zovu i koji je sastav?
ne brini vjerovatno može proci za sada, ali kad stigneš nabavi se zobene zbilja su super i mislim da ih zbilja svuda ima.

kako ide?
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 21:39
evo mene, nisam odavno bio na forumu... samo da vam javim, poceo sam trcati svaki dan oko pola sata, vec 23 dana :D , na vagu nisam stavao, ali primjeti se da sam malo mrsaviji u licu, i sve vise stazem remen na hlacama ;) .... prehranu sam u priliku prilagodio... samo imam jedan problem... kad trcim pocnu bolit listovi i zglobovi, :/ istezem se prije i poslje ali bas ne pomaze, tezak sam a trcim po makadamu i asvaltu... i sad me zanima, koji bi aktivnost mogao uvesti umjesto trcanja a da je podjednako dobra, ne mislim prestati trcati vec jedan dan trcanje pa jedan dan nesto drugo. ako neko ima prijedlog samo dajte :D
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 21:55
brzo hodanje
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 22:35
ako imaš šansu probaj na plivanje otici, znam da je trcanje besplatno ali plivanje je lakše po sve zglobove u tijelu,

imaš još opciju da trciš po mekšoj podlozi (neka atletska staza ili zemljani put jer su tako uno slabiji udarci u zglobove i kralježnicu)
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 22:45
hm... plivanje mi nije dostupno, a ima dosta tih starih travnatih staza samo je sad problem sto je tu trava narasla skoro metar i ima zmija... pa mi se bas ne mili trcati tim stazama... inace ne zivim u nekom gradu... ugl Hervegovina... na sve strane kamenje i zmije... al valjda cu smislit nesto
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 22:48
Dobro ti je Gajba rekao - brzo hodanje!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 23:09
ok. hvala :D
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 23:12
i jos nisam rekao, napravim svaki dan 30ak cucnjeva i trbusnjaka... :) ,sada sam se stvarno u ovo uzivio i upoznao sam jednog momka koji je prosao isto, on mi je podrska i motivacija... tako da ovaj put sigurno ne odustajem! ;)
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 23:28
greska: cucnjeva i sklekova :)
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 07:17
Imas pogresnu kinematiku trcanja. Podloga moze samo prekriti problem i odgoditi ozljedu.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 07:18
gledaj da postepeno ubaciš veslanje da ti izjednaciš pa onda propadanja i zgibove

kad trciš ili hodaš možeš hodat u iskoracima dubokim, to trga :)
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 07:20
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

brzo hodanje


Zapravo, po tehnici, kad promatram ljude dok "trce", ljudi su mnogo blizi brzom hodanju nego trcanju.
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 07:23
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

gledaj da postepeno ubaciš veslanje da ti izjednaciš pa onda propadanja i zgibove

kad trciš ili hodaš možeš hodat u iskoracima dubokim, to trga :)


To je tocno ono sto ne smijes raditi.

Edited by Maratonac - 17 Svibanj 2013 at 07:38
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 10:59
Osim trcanja poradi na vježbama snage jer ceš ostati debel samo manji...odnosno smršaviti ceš....ali neceš imati mišice i dobar oblik tijela... a bolje imati i više kg da su mišici formirani.... pozz....
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 11:15
Ja bih cak savjetovao NIKAKO TRCANJE s  tolikim kilogramima, pogotovo po losoj podlozi kakva je asfalt. Ostetit ces zglobove, kao prvo koljena, a onda je tesko nazad.
Plivanje, brzo hodanje, biciklo, to je to.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 11:20
Bicikl uzmi i plivanje....najbolja opcija sa toliko kg-a
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.