New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc - 173cm, 105 kg - kako smršaviti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc - 173cm, 105 kg - kako smršaviti?

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 13:45
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

...e pa da! onda ga samo odmrznem pametno hvala ti ! ha-ha vidiš kak ne razmišljam kada mi bude sam što neidemo cesto jako rjetko a dobro jedan taj kruh bi mi 5 dana trajao uzmem 6 komada eto mjesec dana haha više kruha u zamrzivacu nego mesa :D



Nema potrebe zamrzavati.. drzis u obicnom hladnjaku.. pa u trgovini tko zna koliko dugo stoji na obicnoj polici :D a i dobar ti je cardio provozat se biciklom do lidla na cepinskoj :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 14:35
ako ti je krizma 14.6.2014. onda taman imas vremena
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 16:17
jao previše imam cardia nakon svakog treninga...ne mogu hodati haha još i do tale...a vidiš i to što kažeš moram bajs samo nabaviti!!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 20:48
Originally posted by gloryus gloryus wrote:


jutri pojedem sendvic sa siro i cajnom ili sunkom u bijelom kruhu... za rucak pojedem jedan tanjir juhe ili nekog povrca ... a ako je nesto peceno i dva tanjira, npr krumpiri i piletina a obavezno uz rucak barem 3 snite bijelog kruha... poslje rucka pojedem nesto slatko, cokoladu najcesce... a zadnjih tjedan dan ne jedem veceri i opcenito nista iza 18 h... najvise pijem vodu... nisam neki ljubitelj sokova... nadam se da vam ovo nesto znaci i da mi mozete nekako pomoci... i mozete i mi reci kakvim aktivnostima da se bavim?


Za tvoj cilj moraš jako puno popraviti prehranu, ovo ce ti pomoci https://www.fitness.com.hr/forum/obavezno-proitati-faq_topic1865.html
i ovdje su ti primjeri dobrih jelovnika fitovaca https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632.html

Nakon toga bilo bi dobro da uvedeš i neku aktivnost, za pocetak to može biti šetnja (svaki dan 30 min hodaj)ili ako imaš biciklu ili orbitrek možeš poceti s time.

Vec s prehranom ceš puno napraviti, ali bilo bi dobro da uvedeš laganu aktivnost za pocetak, a kasnije ceš vjerovatno moci sve više i više pa možeš i neki drugi trening uvest.

Napiši nam kako si složio jelovink i javljaj kako napreduješ (biti ce ti lakše ako budeš pisao).

Moraš krenuti imati strpljenja i rezultati ce sigurno doci
Sretno
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 19:54
ljudi hvala na informcijama sto se tice dorucka to mi je problem... u skolu idem u 8, tada bas i ne mogu jesti... a kad sam u skoli i nemam neki zdrav izbor hrane... (sendvici, pizzete, burek, sve bez veze) ne znam sto cu... kazu da je dorucak najbitniji a ja tu i imam najviše problema... ne znam kako to prilagoditi...
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 20:01
a danasnji jelovnik: oko 8 jedno jaje oko11 (u skoli sam bio gladan i opet glupi sendvic :() u 14 - rucak- dva pecena jaja, i kuhane sparoge i divlje zelje za veceru dva kuhana jaja znam da jelovnik i nije nesto ... ali pocinjem prilagodjavat... mijenjat nesto.... samo opet DoRuCaK?
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 20:05

radje si npr.skuhaj,4 jaja pa pojedi SAMO bjelanjke,a žutanjke ostavi..cisti proteini i ništa više


EDIT: ubacuj si voce,bilo koje osim banana



Edited by zipoe - 08 Travanj 2013 at 20:06
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 22:14
Za dorucak jedi zobene pahuljice sa posnim sirom i jogurtom. Možeš u to dodati i nekovoce po želji (npr brusnice sušene, maline, borovnice, jabuku naribanu ili neko drugo koje voliš).
Za napraviti zobene pomiješati sa sirom i jogurtom ujutro ti treba 3 minute, za to pojesti još 5 minuta tako da ti stvarno preporucam da prije škole to pojedeš.
Bitan razlog je i taj da su zobebe kompleksni UH koji ce te zasititi i neceš imati potrebe jesti gluposti u školi jer si gladan.
Znam kako je to kad ujutro ne možeš jesti, do prije godinu dana ja nisam mogla u sebe staviti ništa prije posla bilo mi prerano, kada sam krenula sa zdravom prehranom i treningom na pocetku sam se mucila i na silu jela te vražje zobene, vrlo brzo sam se navikla,a sada ne mogu ujutro izaci iz kuce da ne doruckujem.
Vjeruj mi stvar je samo navike i ništa više.
Super polako kreni slagati jelovnike, pa nam piši, mi cemo popravljati.
Kako ide kretanje, šetaš li? Vježbaš?
Samo hrabro napred...
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 15:33
ok... pocet cu sa zobenim... poceo sam setat, hvala Bogu imam gdje, nekad malo setam i po brdu (tu se dobro oznojim) a i pocele su sparoge pa i njih berem... jos je bolje ako neko ide sa mnom ;) ... poceo sam paziti sto jedem, kruha pojedem samo snitu za rucak... jer ako je varivo moram malo kruha uz to... nadam se da ce peomjene dati rezultat... odlucio sam ovaj put ne odustavat ... probat cu tako stalno... hvala svima na pomoci ;) danasnji meni: za dorucak sam pojeo 3 jaja. za rucak varivo- grah i kuhano meso i snkita kruha. za veceru jos nezz sta cu :/
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 15:38
e da i pisao sam za krizmu, da je 14.6., greska krizma je 24.6. ove godine... znam da do tada ne mogu postic neke strasne rezultate... ali opet... a i baba mi je govorila: tribas sad malo smrsat do krizme, kad se lipo obuces da u tom lipo i izgledas... sad mi je to jos dalo elana za naprijed :) ...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 16:50
Bravo tako treba kreni pomalo bez nekih nerealnih ciljeva i doci ceš do cilja.
Jer ako si postaviš nerealne ciljeve budeš razocaran i toneš samo dublje i dublje.

Današnji jelovnik ti je vec bolji, kruha se ne moraš odricati ali bi bilo malo bolje jesti integralni ili raženi i u razumnim kolicinama.
Samo s prehranom i šetnjom ceš puno napraviti.
Šparoge bereš jesu vec pocele? ja ih obožavam ali nikako nemam vremena ici brat (btw. možeš i meni nabrat jedan macic)
To ti je odlicna namirnica, i možeš ujutro za dorucak ili za veceru ubaciti u jelovnik fritaju sa šparogama i jajima:))
Sretno i javljaj nam kako ide
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 20:07
danas sam nabrao sparoga i za veceru sam imao sparoge i jaja... :D
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 20:40
da li si platio 2kn/sparogi? Tongue


Edited by GajbaPive - 09 Travanj 2013 at 20:40
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 21:10
daj @gajba ne zezaj vidiš da decko bere šparoge
Joooj da je meni malo vremena (i šume negdje blizu) i ja bi spojila ugodno s korisnim. Di ceš bolje napraviš dobru šetnju i nabereš si odlican obrok dodaš jaja i mljac
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 22:20
haha :)
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2013 at 00:02
u obliznjoj trgovini nisam nasao same zobene... vec ima jos neki sjemenki... al vecina su zobene... ima li to veze?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.