New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc - 173cm, 105 kg - kako smršaviti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc - 173cm, 105 kg - kako smršaviti?

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc - 173cm, 105 kg - kako smršaviti?
    Posted: 05 Travanj 2013 at 23:41
trebam pomoc... imam sedamnaest godina visok sam 173 cm.... a imam 105 kg! što ucinit? ... imam krizmu u 14.6. i htio bih smrsati... samo nezz kako... jer sta god probam odustanem za 3 dana max... :(
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2013 at 23:51
Originally posted by gloryus gloryus wrote:

trebam pomoc... imam sedamnaest godina visok sam 173 cm.... a imam 105 kg! što ucinit? ... imam krizmu u 14.6. i htio bih smrsati... samo nezz kako... jer sta god probam odustanem za 3 dana max... :(


A zašto odustaneš za 3 dana?
Ako odustaješ, znaci da to ni ne želiš..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2013 at 23:51
Baviš li se ikakvim sportskim aktivnostima, napiši nam takodjer svoj dnevni jelovnik..


Edited by Zoki - 05 Travanj 2013 at 23:56
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 09:41
ma zelim ja smrsat, samo kad pocnem s necim mislim da to nije to i trazim nesto novo... sportom se bas i ne bavim... najveca mi je aktivnost pjesacenje 3km svaki dan... a jelovnik nemam neki specijalan... jedem svasta... probam ne vecerat... a za rucak bude zelje, grah, krumpiri, poriluk, meso... sta ja znam... a mislim da mi je kruh najveci problem
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 14:24
i?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 14:36
To što si napisao nam apsolutno ništa ne znaci...

Opiši jedan..dva..svoja dana.. od jutra do navecer.. što jedeš, koliko?! 

Imaš ovdje hrpu tema u kojima se pisalo kako krenuti...pa procitaj si to:

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 14:57
ok. ma novi sam ovdje pa nezz sto treba... :)
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 15:37
jutri pojedem sendvic sa siro i cajnom ili sunkom u bijelom kruhu... za rucak pojedem jedan tanjir juhe ili nekog povrca ... a ako je nesto peceno i dva tanjira, npr krumpiri i piletina a obavezno uz rucak barem 3 snite bijelog kruha... poslje rucka pojedem nesto slatko, cokoladu najcesce... a zadnjih tjedan dan ne jedem veceri i opcenito nista iza 18 h... najvise pijem vodu... nisam neki ljubitelj sokova... nadam se da vam ovo nesto znaci i da mi mozete nekako pomoci... i mozete i mi reci kakvim aktivnostima da se bavim?
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 16:14
Bijeli kruh absolutno izbaci, predji na razeni

dorucak ti i nije nesto zdrav, jedi zobene pahuljice s mlijekom, jaja, sira posni, dvopek maži s abc namazom, medom..

rucak sve kuhano je okay, samo nemoj jesti bijeli kruh..

vecera jesti hranu bogatu proteinima, bijelo meso, jaja, sir posni, ribu itd jedi voca preko dana..

setaj puno, trci malo, pa setaj i tako svaku vecer.. sve dok nebudes mogao trcati, onda kada budes to mogao uz ishranu dobru kile ce ici dolje.. trcanje je spas.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 16:32
opecenito raženi bijeli kruh...bilo kakav kruh integralni...iz pekare...je isto pakovanje isti kurac...dvojica šipca iz našeg kraja koji drže pekaru....tj njegovi sinovi su rekli od cega se sve to radi...još ce biti da je bjeli zdraviji od ovakvih....pošto se ovaj jedan bavi profesionalnim bb-om...tako da najbolje je biti svoj...napraviti svoj kruh...al da te ne opterecuje ako ga voliš nece ti škoditi kruh ako ga konzumiraš tokom dana u manjim ajmo rec kolicinama...jer ako se debljaš ne mora znaciti da je kruh glavni razlog...eto ja sam jeo do pola kile kruha...pa sam mršavio...i to bijelog....ne svaki dan ali u principu da...vidiš nije me debljao....i ja sma ovisnik o njemu...za veceru poslje treninga ga pojedem eto 100g od prilike....dobro idem na masu..ali kako god...ne moraš ga se odreci poptuno ako ti prija jer znam kako je biti ovisnik o kruhu :)...sada više nisam jer sam našao kvalitetniju hranu i blju koja mi daje UH i koja mi cak i više paše nego sam kruh :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 16:43
Bijeli kruh zamijeni sa ovakvim: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRMTm9JRXsfBefHRjGSCYknXTod2GhGFjKTX8bPbynmBg-vSGTi

Najjeftiniji ti je u Kauflandu, 500g je oko 6kn.. tu negdje je i u Lidlu.

A ovo što mettasttaza kaže o raženom ili integralnom kruhu iz pekara je 100% istina. Prijatelj je vlasnik lanca pekarnica i tako sam ga ja ispitivala o vrstama kruha..i sam mi je rekao da to nije niti vidjelo raženog ili integralnog brašna. Oni dobiju vrece sa gotovim smjesama... u koje se samo umješa voda i eto kruh.


Edited by Slavonka23 - 06 Travanj 2013 at 16:46
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
gloryus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloryus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 17:04
ok... puno hvala svima...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 17:13
tako je...svidja mi se ovaj kruh iz lidla samo da mi je bliže lidl...15km mi je najbliži :( nemam opcije nego bijeli konzumirati...ah što ceš...ne možeš za sve misliti....prvo neka poradi na tome...da vidi koji je glavni razlog njegove pretilosti...što se tice njegove prehrane neuredna je ...na forumima imaš savršene jelovnike...i stvarno puno toga...slavonka se stvarno trudi oko toga...pa procitaj njene recepte...uglavnom za te pekare...njima je cilj da je što teže...i da što ne kvalitetnije ti prodaju...jer im je cilj zaraditi boli ih dupe za tebe i tvoje potrebe..i zdravu prehranu...ali opet ako nisi financijski dobrostojeci kao 80 posto stanovnika naše zemlje....i ne možeš trošiti puno na prehranu ...uzmi najpotrebnije i najvažnije...a kruha možeš kad smo kod bijelog u manjim kolicinama...ali prvenstveno prouci tijelo ...tu ti mi ne možemo pomoci...tvoje potrebe tvoj metabolizam tvoju snagu energiju...to ti sam najbolje znaš...sretno ti bilo :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2013 at 17:42
mett pa možeš si uzeti nekoliko pakiranja u Lidlu i držiš ih u hladnjaku... tako sam i ja radila.. da ne moram stalno ici do lidla ili kauflanda.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 13:08
...e pa da! onda ga samo odmrznem pametno hvala ti ! ha-ha vidiš kak ne razmišljam kada mi bude sam što neidemo cesto jako rjetko a dobro jedan taj kruh bi mi 5 dana trajao uzmem 6 komada eto mjesec dana haha više kruha u zamrzivacu nego mesa :D
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 13:12
Preimenovao sam ovu temu i preselio u podforum Pocetnici -> Kako smršaviti?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.