New Posts New Posts RSS Feed - Polako ali sigurno dobijati mišicnu masu a dobijan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Polako ali sigurno dobijati mišicnu masu a dobijan

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 09:16
Smile

ma moguce je da je preko 2000 kcal ako su kolicine odgovarajuce, sad je samo pitanje da li damir stvarno jede toliko, pomalo i ja sumnjam ali sve je moguce :) Prva 3 obroka bi mogao dogurat do 700 kcal i to ti je vec preko 2000...

damire, riješi nas dileme Big smile

pozz Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 09:23
a da morat ce damir uzet kalkulator i vagicu u ruke, ko sto sam mu na pocetku rekao i tako ce znat gdje je.
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 09:29
Tako je, teško je napamet nešto ozbiljnije postic....koliko god se cinilo tlaka sve to vagat i zbrajat...toliko se navikneš na kraju da ti je problem kad ne znaš koliko cega di ima :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 09:32
istina je. ja sve vazem,ponekad ti i nije bitno jel 80 il 100g paste,ali iz navike mora ici na vagicu.
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 09:40
Ja i moja vagica ko Charlie Brown i njegova dekica LOL

Sad sam i novu kupila pa sam ko mala beba sa novom igrackom...neka SF vaga :)) Pusti ti to, dok se ljudi smiju tebi trbušni izlijecu hehe...


Edited by Gym_girl - 12 Ožujak 2012 at 16:23
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
damir1976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Porec
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damir1976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2012 at 18:08
Pozdrav
ih jesam neki baš!Ja tek sad skuzio da ima jos odgovora na moj post!Kasno palim ocito!Tocno je ja samo napisao što bi od hrane jeo (jedna od varijanti hrane) ali nisam to kolicinski odredio!Naravno kad se krene onda cu vagati i racunati dok se neuhodam u tome!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.