New Posts New Posts RSS Feed - Pojava akni nak&#ššš;n treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pojava akni nak&#ššš;n treninga

 Post Reply Post Reply
Author
kvant View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kvant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pojava akni nak&#ššš;n treninga
    Posted: 09 Listopad 2007 at 14:21

 Intenzivno treniram nekoliko mjeseci i primjetio sam da mi treninzi utjecu na pojavu akni koje do tada nisam imao. Ako se jos netko susreo s ovakvi problemom i uspio ga rijesiti molim pomoc.   PS Imam 28 god.i ne koristim nikakve dodatke prehrani.

Hvala!

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2007 at 21:30
pa mozda se brises rucnikom koji nije bas cist i kojeg ostavljas po spravama koje isto tak nisu ciste, jer se svi znoje i to...
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2007 at 23:17
otvorio sam i ja slicnu temu , tako da nisam upoznat s nekom moze biti kemijskom povezanoscu vjezbanja sa uzrokom akni , ali jedini savjet koji mogu dati je da obavezno nakon svakog veceg znojenja obavezno ocistis ona kriticnija podrucja , znaci lice uglavnom , pa onda ledja i prsa ako i s tim imas problema...

 
Back to Top
D.R. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D.R. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 08:47
 Drustvo pozdrav,
sorry jer dizem staru temu, ali onako, mislim da je ok da se zna.

Najcesce kod pocetnika u vjezbanju, a pocetnik je onaj tko trenira 4-6 mjesec jer se tijelo privikava na nove pokrete i opterecenja, zna doci do pojave akni.
Najcesce je povezano sa utjecajem testosterona koji se aktivira kada teniramo, te postaje vii nego u normalnim okolnostima di se ne ternira. Vjezbe kao dipsevi, zgibovi, cucnjevi jako utjecu na testosteron, ja znam i po sebi da i sexualni zivot se pojaca, a znaju iskociti i bubuljice tu i tamo (govorim opecnito).

Moja ti je preporuka (iako vec navedeno) da pazis na cistocu rucnika, probaj kupiti neki gel za tijelo koji ima cinka u sebi, a mozes i kroz neko vrijeme piti cink, slodobno 3 tabletice dnevno (ako su one od š0 mg) i opcenito kazu da je jako dobar u "borbi" protiv pristica.

Toliko za sada,
Sportski pozdrav
 

Edited by D.R.
Kvaliteta je dostigla svoj najpotpuniji oblik: pro.nutrition
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.